• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
vBB

Przekierowanie połączeń - jak włączyć w Simplusie i Galaxy S2

2 posty w tym temacie

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy jest taka możliwość aby włączyć przekierowanie połączeń w Samsungu Galaxy S2? Jestem w simplusie, konto aktywne i doładowane. W ustawieniach znajduję opcję Przekazywanie połączeń głosowych i tam są ustawienia: "Zawsze przekazuje", "Przekazuj gdy zajęty" itp. Po wejściu w którąkolwiek z opcji jest opcja wpisania numeru lub wybrania z książki telefonicznej a na dole są opcje WYŁĄCZ, UAKTUALNIJ, ANULUJ. Wpisuje np. w opcji "Przekazuj przy braku odpowiedzi" swój drugi numer na który chce aby połączenia były przekazywane (dodam, że jest to nr w sieci Play), wybieram UAKTUALNIJ i po chwili otrzymuję błąd: "Nieoczekiwana odpowiedź z sieci". W którejkolwiek opcji bym tego nie próbował ustawić zawsze otrzymuję ten bląd. Teraz mam następujące pytania:

1) Czy mogę to za darmo ustawić w telefonie, czy jednak muszę za to zapłacić i w dodatku załatwić to przez BOK?

2) Najlepszą opcją dla mnie byłoby cos takiego jak program, który po włączeniu automatycznie by przekazywał połączenia na wybrany przeze mnie numer, nie wiem tylko czy w ogóle taki program mógłby istnieć, czy sieć tego nie ogranicza, a jak nie ogranicza, to czy jest taki program?

Z góry dzięki za wszelką pomoc, pzdr

EDIT: Znalazłem coś takiego, nie wiem czy to jest aktualne w ogóle:

 1. Czy mogę ustawić przekazywanie połączeń na inny telefon? W usłudze Simplus nie ma możliwości przekazywania połączeń na inny numer telefonu

Jak widać sieć tego nie udostępnia, ale może jest jakiś program który by to umożliwił?

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Simplusie (jak w każdym pepaidzie w Plusie) nie ma przekierowań na pewno.

Ale w Markecie widziałem kilka takich aplikacji - wpisz sobie "Call Forward" i powinieneś coś znaleźć. Osobiście nie testowałem także jak znajdziesz coś działającego w PL to daj znać. a:)

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.