• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
wolty

stock
[6.0.1] SM-J510FN - J510FNXXU1APD3 [XEO]

38 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenie Twojego telefonu ! 

3292016113638AM_120_samsung_galaxy_j5_20

Model: SM-J510FN
Model Name: Samsung Galaxy J5 2016 
Version: Android 6.0.1 Marshmallow 
PDA: J510FNXXU1APD3 

Aktualizacja do najnowszej wersji może również odbyć się poprzez OTA !

(Ustawienia/Informacje o urządzeniu/Pobierz aktualizacje ręcznie)

Instrukcja wgrywania poprzez Odina:

1. Pobierz firmware

Do tego celu warto użyć tego: KLIK

2. Pobierz Odin 3.09

3. Wyłącz telefon i wprowadź urządzenie w tryb Download Mode (Volume Down+Home+Power po wyświetleniu się informacji naciskamy Volume Up by włączyć ten tryb.)

4. Wypakowujemy Odin i uruchamiamy oraz podłączamy nasz telefon do komputera.

5. Odin powinien wykryć urządzenie , następnie upewniamy się iż w programie są zaznaczone opcje: Auto Reboot oraz F.Reset Time.

Odin3%2BWindow.JPG

6. Wypakowujemy pobrany wcześniej soft , w Odinie wybieramy AP i wybieramy rozpakowane firmware.

7. Naciskamy START i czekamy na zakończenie procesu wgrywania. (pojawi się zielony napis PASS)

Gotowe !

Edytowane przez wolty
1 osoba postawił/-a piwo

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak przy okazji to wersja dla J5 2016 :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W nazwie wątku i w opisie jest to umieszczone :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

już się cieszyłem... :D 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ino ty, ja też, ale w sumie, bardziej się zdziwiłem, że tak szybko. Dopiero po wejściu w temat, zorientowałem się, że to j5, ale nie ten co ja mam...

Wysłano przy użyciu LG L7 II (P710) Tapatalkiem 5

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może by tak spróbować wgrać na J500 ? :D

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm, normalnie, wgranie softa od innego fona może kłopoty sprowadzić, tu są podobne telefony, ale możliwe, że są jednak jakieś różnice. Więc nie wiadomo, jak by to się skończyć mogło.

Wysłane Samsungiem Galaxy J5 (SM-J500FN)™

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawdopodobnie by ucegliło tel.Nie polecam

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm. Są za duże różnice. Juz nawet nie licząc większej ilości ram w nowym j5. A tak serio to W ogóle dla j500 jest przewidziana aktualizacja do nowego androida?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@up

A kto to wie :), nawet wróżbita Maciej mógłby mieć z tym problem. Teoretycznie Samsung żadnej łaski nie robi i J5 powinna dostać przynajmniej jedną dużą aktualizację systemu. Jeśli J5 (2016) na start miała już androida 6.0, a jest praktycznie jeśli chodzi o parametry takim samym telefonem co starsza J5, to nie widzę przeciwwskazań dlaczego miałaby nie dostać. Najprawdopodobniej powinno to być gdzieś w wakacje, ale po Samsungu wszystkiego można się spodziewać i nie mam tu na myśli dobrych rzeczy.

Najlepsze jest to, że ostatnio LG Leon LTE, telefon za 400 zł dostał androida 6.0 ... czyli jak się chce, to da się zaktualizować, nawet w takim "budżetowym" telefonie.

Edytowane przez electro69

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.