• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
patrykkubiak_96

Pytania przed zakupem

329 postów w tym temacie

Nie oddaję, bo w trybie awaryjnym tego niema, więc według serwisu jest to wina jakiejś aplikacji. Po prostu irytuje mnie, że przycisk może nie działać z takiego powodu.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm a jak przywrocisz ustawienia fabryczne to problem nadal występuje?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na czystym nie tak samo jak na awaryjnym. Ale wystarczy że zainstaluje wszystkie aplikacje ze sklepu i to wraca. Musiałbym sprawdzić po kolei wszystkie aplikacje ale nie mam na to czasu, więc po prostu żyje z tym że tak czasem się dzieje i już.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój kolor grey nie nosi śladów rys czy otarć. Jedynie na wyświetlaczu powstały micro ryski bo również nie uznaję szkieł ani etui. Wcześniej byłem posiadaczem s7e a jeszcze wcześniej s7. S7 był bardziej śliski i nie powodowało to u mnie komfortu z korzystania a dodatkowo strasznie tył się palcował. Aparaty są bardzo podobne z tym że bardziej podoba mi się ten od HTC ponieważ kolory są naturalne i takie jakie powinny być. Łapanie ostrości jest wolniejsze niż w s7 jednak zawsze robiąc zdjęcie pukam w obiekt na wyświetlaczu który chciałbym zachować na pierwszym planie i wtedy działa to mega szybko... na s7 też tak robiłem bo to gwarantuje że zdjęcie zawsze wyjdzie nawet w ruchu ostre i bez maz. Tak już mam że wolę stracić tą jedną sekundę ale zdjęcie wychodzi zawsze takie jak ja chcę. Bateria bardzo podobnie do s7 choć przez noc gdy oba były w spoczynku to s7 brał jakieś 5-8% a htc zawsze bierze 3-4% .bardzo bałem się przesiadki na HTC ale nie żałuję jakość audio jest fenomenalna na słuchawkach a jeśli chodzi o głosniczki to mogło by być głośniej a co do jakości nie mam zastrzeżeń. I teraz uwaga wyświetlacz... Dla mnie lcd5 jest lepszym wyświetlaczem niż amoled...biel jest piękna i nie brakuje mi głębi czerni, bardzo mi się podoba idealnie równe podświetlony ekran bez przebarwień jakie spotkałem we wszystkich moich poprzednich samsungach. Wyświetlacz nie ma problemu z oddaniem rzeczywistości a z czym miał problem amoled będąc pod każdym względem przesadzony kolorami do granic. Jasność automatyczna działa anemicznie dlatego jej nie używam i sam decyduję o jasności. Jestem w play i często jeżdżę na nawigacji i działa to perfekcyjnie. Jedynym minusem jest to że telefon w słoneczny dzień będąc w uchwycie samochodowym cholernie łapie promienie i jest gorący.

S7edge

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam pytanko, czy ten telefon w sieci Orange to ta okrojona wersja?? Warto brać go w Orange?

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest to pełna wersja. Jestem ciekawy czy orange dalej zakłada simlocki na swoje telefony. Jeśli nie to myślę, że warto :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@patrykk147, od dłuższego czasu Orange i inni operatorzy nie zakładają simlocka na swoje telefony bo poprostu jest to nielegalne. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To super, nie śledziłem tego. Ostatni telefon jaki od nich miałem, posiadał tą blokadę, ale było to już ponad 2lata temu... :) 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.