Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

sarzyk

Android Wear 2.0 - dyskusja, opinie, pomoc itp.

Rozwiązany

towalski   
Otrzymana reputacja: 3
towalski
Napisano (edytowane)

HW2 sport LTE. Klikać na wersji czy aktualizacje systemu? 

Aktualnie 2.0.0.166801816

1.08.2017

Zegarek dopiero raz naładowany do pełna, wersja LTE.

EDIT2

Wszedłem do Google Play, telefon zaktualizował Android Wear i teraz system jest: 2.8.0.182823779, usługi google:  11.9.75(530-182402865) ale zabezpieczenia ciągle 1.08.2017

EDIT3

Kilka pytań odnośnie odbierania / przekazywania połączeń z telefonu na zegarek. Jak dzwoni mi telefon, wyświetla się na HW kto dzwoni, ale jak odbiorę komunikat - odbierz na telefonie?

Dane komórkowe - jeżeli dzwonię na zegarek (mam kartę z PLAY internet - da się z niej dzwonić) zegarek jest poza zasięgiem - rozwiązałem problem - trzeba odparować urządzenie od telefonu po bluetooth

Przekierowanie połączeń - co to jest? 

Wyświetlany numer telefonu - mam symbole zegarka - co to jest?

Typ sieci - pewnie 4g?

Zegarek korzysta z tego samego numeru - co to jest? karta sim i duplikat - czyli ten sam numer na jednej i drugiej - jedna telefon druga zegarek. Tylko w T-mobile jest taka usługa.

Przepraszam za OT, ale myślę, że dużo osób przegląda wątek, ktoś może hurtowo odpowiedzieć.

Edytowane przez towalski

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wojciech Lideros   
Otrzymana reputacja: 0
Wojciech Lideros

@towalski Mam pytanie, mam ten sam zegarek Huawei Sport 2 LTE. Doszedłeś jak zrobić czy zegarek dzwonił jak się zdjemie z ręki, bo jak odłoże go to nie dzwoni.. I drugie pytanie, jak zrobić by jeśli dzwoni ktoś na zegarek, odberać telefonem. Dzięki za odp.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
towalski   
towalski

Wojtek

Ja mam zegarek sparowany z iPhonem, więc żeby dzwonił - musi się odparować od telefonu - wtedy działa jako niezależny "smartfon - smartwatch". jeżeli jest sparowany - mam możliwość tylko odebrania połączenia, ale muszę rozmawiać przez iPhone. W ustawieniach łączności - odznacz opcję - telefon i zegarek korzystają z tej samej karty sim.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
karateka28   
Otrzymana reputacja: 56
karateka28

Ja np w hw 1 mam w ustawieniach bt w zegarku opcję odtwarzania dźwięków z telefonu na zegarku. Nie ma tego u Was ?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
towalski   
towalski
Napisano (edytowane)

@karateka28 jak wchodzisz w ustawienia bluetooth? Możesz wrzucić zdjęcie? Bo nie widzę czegoś takiego.

Edytowane przez towalski

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
karateka28   
Otrzymana reputacja: 56
karateka28

Tak jak na zdjęciach. Tylko ja mam ( jak już pisałem ) "jedynkę".e510ae116b846a891412af8c2686e97a.jpgc27b1a12d67e6586f689de17164a4ce6.jpge49abda10945e0aa1c9876c84e30c687.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
towalski   
towalski

U mnie tej funkcji nie ma, ale myślę, że to jest spowodowane iPhonem. Pewnie gdybym sparował z Andoridem bez problemu by ruszyło.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wojciech Lideros   
Otrzymana reputacja: 0
Wojciech Lideros
Dnia 26.02.2018 o 12:54, towalski napisał:

Wojtek

Ja mam zegarek sparowany z iPhonem, więc żeby dzwonił - musi się odparować od telefonu - wtedy działa jako niezależny "smartfon - smartwatch". jeżeli jest sparowany - mam możliwość tylko odebrania połączenia, ale muszę rozmawiać przez iPhone. W ustawieniach łączności - odznacz opcję - telefon i zegarek korzystają z tej samej karty sim.

Witam ponownie, niestety odparowanie zegarka z telefonem nic nie dało. W telefonie mam inną kartę(zagraniczny numer), w zegarką inną(play Polska). Gdy dzwoni mi ktoś na zegarek to nie pokazuje mi się zeby odebrać w telefonie, tylko muszę gadać przez głośnik w zegarku. Zależy mi, żeby gdy ktoś dzwoni na zegarek gdzie jest PL karta możliwość była odebrania na telefonie. Druga sprawa, nadal jak zdejmę zegarek np. do ładowania czy położę na stole to nadal jeśli ktoś zadzwoni nawet niereaguje. Kombinowałem cały czas i nic nadal, przywróciłem fabryczne też nie. Też mam Iphone. Może coś poradzisz daj znać, albo ktoś inny. Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.