BBefore

Słaba nowa bateria

130 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Witam Panowie

Od samego początku byłem użytkownikiem myphone i tak jak WY, przestałem się już łudzić ze serwis cokolwiek zrobi z telefonem i softem.

Były nawet chwile ze myślałem żeby kupić AXE Pro ( jednak opaczność nade mną  czuwa ) dobrze ze mnie oświeciło i nie zrobiłem kolejny raz tego błędu .Mam nadzieje ze czytają to  fachowcy od myphona, bo ja każdemu będę odradzał ta firmę. Wole słabszy telefon a markowy, nie dajcie się nabrać na jakieś chińskie nowości dużo ramu, mega procesor. Co z tego ze jest tego mnóstwo jak i tak chodzi to gorzej niż słabszy flagowiec. W firmowym telefonie  będziecie mieli software i hardware na poziomie, bo oni nie pozwolą sobie na olewanie klienta. A myphone to firma która ma strategie sprzedaj i zapomnij. Popieram kolegów i również  zmieniam telefon na inny.

Edytowane przez weesoly
1 osoba postawił/-a piwo

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, weesoly napisał:

Witam Panowie

Od samego początku byłem użytkownikiem myphone i tak jak WY, przestałem się już łudzić ze serwis cokolwiek zrobi z telefonem i softem.

Były nawet chwile ze myślałem żeby kupić AXE Pro ( jednak opaczność nade mną  czuwa ) dobrze ze mnie oświeciło i nie zrobiłem kolejny raz tego błędu .Mam nadzieje ze czytają to  fachowcy od myphona, bo ja każdemu będę odradzał ta firmę. Wole słabszy telefon a markowy, nie dajcie się nabrać na jakieś chińskie nowości dużo ramu, mega procesor. Co z tego ze jest tego mnóstwo jak i tak chodzi to gorzej niż słabszy flagowiec. W firmowym telefonie  będziecie mieli software i hardware na poziomie, bo oni nie pozwolą sobie na olewanie klienta. A myphone to firma która ma strategie sprzedaj i zapomnij. Popieram kolegów i również  zmieniam telefon na inny.

Wypraszam sobie obrazanie Chinczyków ;) Ja zamienilem axa na xiaomi redmi note pro se i jestem mega szczesliwy. Wymiana hamera axe  lte na inny telefon jest jedynym rozwiazaniem problemu z bateria.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój hammer znów wrócił z serwisu. Oprogramowanie te same 1.0.13, wymiana baterii. Oczywiście nic się nie zmieniło co do deep sleep i wskaźnika baterii. A w gratisów dostałem Ikei na SIM 1 "111111111111111" a SIM 2 same 2, co powoduje że telefon nie może zalogować się do sieci :). Na plus zaliczam fakt że serwis działa szybko :). 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytanie, 

czy jest możliwość wysłania hammerka do serwisu z prośbą o wgranie androida 4.4 ?

Czy ktoś tak zrobił?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SIEMANKO.

Jasne że można.Sami proponują żeby zrobić downgrade do kitkata 4.4.4.Pozdrawiam

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czy ktos moze juz oddawal do serwisu i zrobili mu na kitkata i jak to chodzi na nim?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie ja tak miałem.Na kitkacie ładowałem raz na tydzień maksymalnie.Telefonik śmigał aż miło.Niestety podkusiło mnie i znowu wysłałem im do serwisu.Wgrali mi wersję 1.0.13 Marshmallow i du*a.Sami wiecie jak chodzi na andku 6.0.TO JUŻ MÓJ OSTATNI MYPHONE!!!!!CIENKI SERWIS AŻ ŻAL D....E ŚCISKA!!!!POZDRAWIAM

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mam od początku na KitKacie i nigdy mi nie wytrzymywał dłużej niż 3 dni... no ale trochę się bawię telefonem :)

Zastanawiam się nad tym ROMem zportowanym z Evolveo Q8..... warto?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po tygodniu użytkowania z 4.4.4... problemy te same co przed pierwszym wysłaniem do serwisu. Rozłączanie i łączenie BT, czasem zwisy aparatu foto oraz dziwne zachowanie WiFi. Bateria OK.

Reasumując, ostatni mój myPhone, zacząłem szukać innego telefonu. Dziwi mnie trochę polityka firmy, ale to już nie mój problem. Pewnie kolejne moje wpisy na forum będą w innym dziale. :D

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Witam. 

Od tygodnia jestem posiadaczem hammera axe LTE.

Problem z brakiem deep sleep pojawił się też u mnie. 

Sprawdziłem, że cały czas jest uruchomiona aplikacja FPAuthservice. 

Po wyłączeniu jej, w CPU spy pojawił się podpunkt Deep sleep i telefon przechodzi do tego trybu. 

Zobaczę po 24h jak dalej będzie się sprawował przy normalnym używaniu (Facebook, Instagram,Gmail,messenger) i dam info, czy zadziałało.

Pozdrawiam.

Edit.

Podsyłam screen z CPU spy.

System to android 6.0 kompilacja 1.0.9

Screenshot_20170326-063234.png

Edytowane przez Burton_the_dj

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.