Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

BBefore

Słaba nowa bateria

Polecane posty

nuder   
Otrzymana reputacja: 0
nuder

Aby rozładować napięcie oceńcie moje usprawnienie Hammerka:

PART_1491934027163.jpeg

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
POLAK1929   
Otrzymana reputacja: 2
POLAK1929

SIEMKA.Wygląda ciekawie.Pytanie jak długo to wytrzyma????Pozdr

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
boolvo   
boolvo
Napisano (edytowane)

Cześć wszystkim, 

Mam problem podobny jak Wy. Też przed aktualizacją bateria pokazywała nieprawdziwe wartości, po aktualizacji pokazuje już prawdziwe. Jednak dalej bateria trzyma bardzo słabo. Zauważyłem jednak u mnie jeden problem więcej niż u Was. Nigdy nie używałem WiFi na telefonie a zużycie energii jest na pierwszym miejscu. 

Screenshot_20170419-115126.png

Edytowane przez Natan
Zdjęcia/Filmy wstawiamy w spoiler - zawsze, za wyjątkiem pierwszego posta tematu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Burton_the_dj   
Otrzymana reputacja: 4
Burton_the_dj

@boolvo Jak włączysz w ustawieniach wi-fi , to będziesz miał tekst w tle, z linijką tekstu, którą można kliknąć.
Wejdź w nią i wyłącz tą funkcję, która się pojawi;)

I nie klikaj więcej usprawniania lokalizacji poprzez wi-fi ;)

• Lubię to! 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
redflash   
Otrzymana reputacja: 2
redflash
Napisano (edytowane)

Boolvo a czy czasem nie masz włączonego Bluetooth? Pytam bo u mnie zauważyłem jedną rzecz telefon nie używany praktycznie w ogóle wloZone dwie karty SIM (sieć w roamingu ) transfer danych wyłączony Wi-Fi wyłączone ale zostawiony włączony Bluetooth (żadne urządzenie nie było podpięte po prostu zapomniałem o nim)

jeszcze jakbym jechał to bym zrozumiał łapanie przekaźników ale telefon naładowany i zostawiony na noc a rano jak na załączonym obrazku :

A co ciekawe 34% Wi-Fi bierze, a było wyłączone.

A co się stało po wyłączeniu Bluetooth telefon po 24h i po jeździe w górach gdzie wiadomo, że zrywa zasięg telefon ma 85% baterii.

Po włączeniu Wi-Fi pokazało je w baterii ale tylko 1% poboru, a włączyłem tylko , żeby napisać tutaj. Będę obserwował przez kilka dni i zobaczę i dam znać bo hammer był moim podstawowym telefonem w tym momencie jest jako dodatkowy bo 12h żeby telefon trzymał przy nie używaniu go to po prostu porażka,gdzie wcześniej przy intensywnym użytkowaniu trzymał mi 1,5 doby. Nadmienie że Bluetooth jeśli tyle zrzera baterie to przekreśla telefon u mnie bo jako kierowca muszę go mieć aktywnego z wiadomych celów .

3f31605c17ea2be982cf360dc550fb6a.jpg5b28a7f3dfe25056cea1b1fb20b8343c.jpgaaa91c40217d9cfb9854e3af58144136.jpg9c37c3e2948cacc6081fc061c452d624.jpg563c8d68a8a97ea603bbcbba5865946a.jpge924cb97fd259d4b2e13f73cfbdebc69.jpg1b4c077567376582c4fb2b68c39b1043.jpg5e2e9a1bf82ea398cbdc608ae5a9676d.jpg

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Natan
Zdjęcia/Filmy wstawiamy w spoiler - zawsze, za wyjątkiem pierwszego posta tematu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
OkropNick   
Otrzymana reputacja: 9
OkropNick

Może to przez lokalizację wspomagającą się WiFi?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mydoom   
Otrzymana reputacja: 4
Mydoom
Napisano (edytowane)

Witajcie,

Chciałbym zapytać, czy ktoś z was miał problem z "Trybem gotowości" - Nadajnik w telefonie aktywny. To coś pojawia się jak na chwilę włączę transmisję danych i dosłownie zjada baterię (nawet 30% w 8 godzin). Wyłączenie transmisji danych nic nie daje "Tryb gotowości" nadal zjada baterię. Dopiero włączenie i wyłączenie telefonu powoduje zaprzestania używania baterii przez ten fenomen. Co ciekawe zauważyłem coś jeszcze bardziej dziwniejszego, przykładowo wyłączam telefon z 20% baterii włączam z powrotem i widzę 40%baterii (2 zdjęcie- telefon wyłączyłem na 4 godziny, bez ładowania). Jest ktoś w stanie to wytłumaczyć? Telefon może pracować 3 dni spokojnie, włączenie internetu a następnie jego wyłączenie powoduje aktywację Trybu gotowości i bateria wytrzymuje 1 dzień.

123.jpg

Edytowane przez Natan

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
boolvo   
boolvo

Na wskaźnik baterii pomoże aktualizacja systemu. Bluetooth był wyłączony, ale coś w jego opcjach było włączone 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mass143   
Otrzymana reputacja: 1
mass143

Co robi w zasadzie ta aplikacja ze 136 postu? A raczej widżet z niebieską żarówką? 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mockba   
Otrzymana reputacja: 1
mockba

Najnowsza aktualizacja poprawia problem z deepsleep . Polecam aktualizować.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.