Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

mykowhai

Nowe Nexusy (od HTC i Huawei) - dyskusja, plotki, informacje.

Rozwiązany

shumitu   
Otrzymana reputacja: 92
shumitu

@@kaludyna

A co w tym dziwnego?

Iphone to telefon przede wszystkim dla osób, które nie robią nic szczególnego oprócz dzwonienia, pisania, przeglądania internetu, bez jailbreaka jest to bardzo ograniczony telefon. 

Android ma tą przewagę, że daje dużo więcej możliwości i nie jest tak hermetyczny jak IOS, który też oczywiście ma swoje plusy takie jak optymalizacja. 

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
chico   
Otrzymana reputacja: 4
chico

Od lat byłem fanem HTC(miałem po kolei kilka flagowców). W zeszłym roku zakupiłem iP6s ale nie mogę się tak na 100% przekonać do iOS'a i ekranu 4.7". 

Teraz mocno kibicuję HTC, żeby ich Nexus(Sailfish? ~5") był ładny(bo lubię ładne i szybkie telefony). 

Czy wiadomo coś o dacie premiery nowych HTC? 

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Smykoo   
Otrzymana reputacja: 72
Smykoo

Wrzesień. Myślę, że druga połowa. Ale oficjalnie jeszcze nic nie informowali.

Wysłany z Google Nexus

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
herv   
Otrzymana reputacja: 24
herv

Chętnie bym zmienił mojego wydłużonego nexa4 którego mam od samego poczatku. na nowa edycje. Jednak zmieniam juz tak od nexa 5, 6, 5x i zmienić nie moge. Co rok skutecznie odstrasza od zmiany mnie cena. Cen na poziomie nex4 juz niestety nie zobaczymy.

W przypadku produktu od htc pewnie będzie podobnie.

Co do renderow. Htc sailfish fajnie wyglada jednak wolałbym żeby plecki miał bez szkła jeśli faktycznie ma byc do polowy czarne. Nie wiem czemu miało by to służyć. Szkoda, ze czytnik lini jestz tylu. Nie wydaje mi się, by odblokowywanie bylo wygodniejsze niż gdyby było z przodu. Zapewne chodzi o oszczędność miejsca..

Milo by bylo zobaczyć irde która jest tak nie doceniona i duza bateria najlepiej okolo 3000. Gdyby nexa robiła lenovo moto nie było by z tym problemu.

Rozmiar 5cali bylby super.

Mnie osobiście rendery htc sailfish sie podobaja. Fajnie wygladaja też te wzorujace na htc m10 z czytnikiem z przodu.

Rendery video sailfish

https://youtu.be/z5mfsdyJ33c

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez herv

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Bigwati   
Otrzymana reputacja: 18
Bigwati

Interesuje mnie nowy Nexus Selfish. Jak myślicie jaka może być jego cena?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Smykoo   
Smykoo

Stawiam na 2,2-2,3 tys zł za 5 cali, a 2,7-2,8 tys zł za wersję 5,5 cala. Takie czasy...

Wysłany z Google Nexus

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
herv   
Otrzymana reputacja: 24
herv

Long story short, the build.prop file you see below confirms at least a few of the S1 details that we've encountered so far. First off, the handset will seemingly land with a Snapdragon 820 processor indeed, as the "ARM64-V8a" and "msm8996" entries in the string indicate. The listed LCD screen density value of 420, however, hints that the HTC S1 might come with a ~5.2" 1080p display, instead of the Quad HD panel on the Marlin. Not that we are complaining, as 1920x1080 is a perfectly valid resolution for such a screen size, and will be gentler on the battery. /źródło phonearena

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Vites   
Otrzymana reputacja: 49
Vites

Zapis board.platform=msm8996 w pliku build.prop nie przesadza o tym, ze bedzie to aktualnie znany Snapdragon 820, MSM8996 to rowniez nizej taktowana budzetowa wersja (okreslana jako "Lite") lub najnowsza podkrecona i usprawniona wersja "Second Generation" (okreslana jako "Pro") czyli Snapdragon 821.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
BezNakładki   
Otrzymana reputacja: 1
BezNakładki

Nexus 6P kosztuje 2499zł to więc ile będzie kosztował Nexus od HTC z Snapem 820 i 4GB RAM? Jak 2999zł to wybór jest prosty, że lepiej brać iPhone 6S.

Gdyby ten tańszy kosztował max 2300zł to można go kupić.

Rozumiem, że to topowa specyfikacja, ale telefony z Androidem nie mogą kosztować 3000zł tak jak iPhone. Bo Android po 6 miesiącach straci 1500zł, a iPhone max 200zł.

Zaczynam wątpić w sens kupowania Nexusów kosztujących tyle co Galaxy S7.

Edytowane przez BezNakładki
  • Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Smykoo   
Smykoo

Muszą mieć cenę w miarę "normalną", bo inaczej polegnął już na początku.

Wysłany z Google Nexus

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.