Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

Paster03

Konfiguracja poczty wp i onet w Gmailu

5 postów w tym temacie

Witam, chcę aby Gmail pobierał mi wiadomości z poczty na wp i onecie żebym nie musiał sprawdzać paru kont pocztowych tylko jedno, kiedyś miałem tak podłączone, ale teraz za nic nie mogę skonfigurować. Dla poczty na onecie podaję POP3: pop3.poczta.onet.pl jak jest podane w dziale pomocy onetu a port 110 lub 995 dla SSL i w kółko jest błąd.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam, chcę aby Gmail pobierał mi wiadomości z poczty na wp i onecie żebym nie musiał sprawdzać paru kont pocztowych tylko jedno, kiedyś miałem tak podłączone, ale teraz za nic nie mogę skonfigurować. Dla poczty na onecie podaję POP3: pop3.poczta.onet.pl jak jest podane w dziale pomocy onetu a port 110 lub 995 dla SSL i w kółko jest błąd.

Też miałem problem z onetem i dałem ''dalej '' i poszło niby z błedem ale . . . poczta dzialała :D

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak ale jak daje dalej to na czerwono pisze błąd i kasuje hasło z pola więc chyba tak nie pójdzie..

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Onet poszedł, zamiast nazwy użytkowania proponowanej przez gmail było trzeba dopisać @op.pl, ale za to póki co z wp nic nie działa, jak ktoś ma rozwiązanie to czekam ;)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podpiąłbym się pod pytanie z tym, że poczta na tlenie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.