Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

A Ty oddałeś już swój głos?

Zdjęcie
- - - - -

Konfiguracja poczty wp i onet w Gmailu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Paster03

• 324 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S4

Napisano 25 wrzesień 2011 - 00:22

Witam, chcę aby Gmail pobierał mi wiadomości z poczty na wp i onecie żebym nie musiał sprawdzać paru kont pocztowych tylko jedno, kiedyś miałem tak podłączone, ale teraz za nic nie mogę skonfigurować. Dla poczty na onecie podaję POP3: pop3.poczta.onet.pl jak jest podane w dziale pomocy onetu a port 110 lub 995 dla SSL i w kółko jest błąd.

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   v4n3llu5

• 1191 postów
  • Telefon:Motorola Moto G XT1032

• Sieć:Play

• Firmware:Lizak 5.0.2

Napisano 25 wrzesień 2011 - 01:18

Witam, chcę aby Gmail pobierał mi wiadomości z poczty na wp i onecie żebym nie musiał sprawdzać paru kont pocztowych tylko jedno, kiedyś miałem tak podłączone, ale teraz za nic nie mogę skonfigurować. Dla poczty na onecie podaję POP3: pop3.poczta.onet.pl jak jest podane w dziale pomocy onetu a port 110 lub 995 dla SSL i w kółko jest błąd.

Też miałem problem z onetem i dałem ''dalej '' i poszło niby z błedem ale . . . poczta dzialała :D

#3 OFFLINE   Paster03

Autor tematu
  • 324 postów

Napisano 25 wrzesień 2011 - 08:12

No tak ale jak daje dalej to na czerwono pisze błąd i kasuje hasło z pola więc chyba tak nie pójdzie..

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Alcatel OT311 -> Nokia 6020 -> Motorola RAZR V3 -> Sony Ericsson W580i -> Samsung Pixon 12 -> Samsung Wave -> Samsung Galaxy S II -> HTC One X -> Samsung Galaxy S III -> HTC 8S -> Samsung Galaxy S4

#4 OFFLINE   Paster03

Autor tematu
  • 324 postów

Napisano 25 wrzesień 2011 - 11:50

Onet poszedł, zamiast nazwy użytkowania proponowanej przez gmail było trzeba dopisać @op.pl, ale za to póki co z wp nic nie działa, jak ktoś ma rozwiązanie to czekam ;)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Alcatel OT311 -> Nokia 6020 -> Motorola RAZR V3 -> Sony Ericsson W580i -> Samsung Pixon 12 -> Samsung Wave -> Samsung Galaxy S II -> HTC One X -> Samsung Galaxy S III -> HTC 8S -> Samsung Galaxy S4

#5 OFFLINE   WueRZet

• 3060 postów
  • Telefon:LG G2 32GB

• Firmware:Android 4.4.4

Napisano 25 wrzesień 2011 - 13:50

Podpiąłbym się pod pytanie z tym, że poczta na tlenie.

Dołączona grafika
Dołączona grafika