memphis21

OnePlus 3 - Pytania przed zakupem, pytania nowego użytkownika

1477 postów w tym temacie

No to ja juz nie wiem teraz. W jaki sposob zaplacic normalna cene, a nie zawyzona? Zalozylem juz konto walutowe w banku. A jakbym wplacic na jakis kantor kase w zlotych, zamienil tam na euro i wyplacil na konto walutowe? Tylko problem, bo nie mam karty do konta walutowego, ale to moze jeszcze ogarne. Daloby sie tak?

Pytanie numer 2. Etui przeznaczone dla OP3 bez T bedzie pasowal do wersji z T? 

Załóż sobie konto w Alior kantor, wpłać złotówki, zamień na euro i zamów sobie w tym kantorze kartę płatniczą w euro którą zapłacisz za telefon. Karta jest bezpłatna pod warunkiem wykonania jednej tranzakcji w ciągu 6 miesięcy, notabene ten warunek spełniasz kupując telefon. Później możesz sobie tą kartą płacić np za zakupy w Amazonie czy zagranicą. Nie kombinuj z kupowaniem oddzielnie euro w kantorze internetowym później przelewać je na konto walutowe, w kantorze Alior masz odrazu wszystko w jednym, tylko na kartę poczekasz około 2 tygodni.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Chciałbym potwierdzić jedną kwestię przed zakupem. Mianowicie rozmyślam nad wersją 3T jednak w wersji Chińskiej z najnowszym polskim OxygenOS. Widzę że jedyną różnicą jest brak pasma 20 dla LTE. Czy jest to rzeczywiście jedyna różnica? Czy może coś przeoczyłem? Czy jak jest wgrany nowy oxygen w PL to nie będzie jakiś problemów z aktualizacją skoro tel jest w wersji China? Ktoś może jest właścicielem tego telefonu w takiej wersji i może się wypowiedzieć?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Różnice są 2,ta którą wymieniłeś, oraz brak normalnej gwarancji ;)

Oneplus 3 via Tapatalk

2 osoby postawili piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@th0rax

kupiłem wersję Chińską (A3010) i używam już miesiąc. Po wyjęciu z pudełka od razu dostałem aktualizacje do 7.0. Parę dni temu używając Opera VPN i łącząc się z niemieckim serwerem system zaktualizowałem do 7.1.1. Oczywiście wszystko przez OTA. Tak że jeśli chodzi o aktualizacje to nie ma problemu. Jedyne różnice jakie zauważam względem wersji europejskiej to brak pasma 20 dla LTE oraz jak wspomniał kolega bartolinio problemy z gwarancją. 

Edytowane przez michak80

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O takie info mi chodziło. A odczuwasz jakieś braki LTE bez tego banda?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

powiem szczerze że w większości czasu przebywam w zasięgu sieci WiFi (dom, praca, znajomi czy jakieś restauracje i pub). Także dla mnie 3G jest w zupełności wystarczające. Telefon bardziej używam do pracy (maile, internet). Czasem obejrzę jaką recenzję na YouTube. Dla takich potrzeb 3G mi w zupełności wystarcza. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@th0rax  jeżeli mieszkasz w mieście to braku pasma 20 nie odczujesz. Gorzej w małej miejscowości czy wsi. 

Edytowane przez misiuu21

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.