Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

homman

Moje porównanie NO limit na kartę

Rozwiązany

homman   
Otrzymana reputacja: 31
homman

UPDATE 7.07.2016

Postanowiłem porównać jeszcze sposób rozliczania danych.

Ponieważ wiele osób dyskutuje że przecież każdy operator nalicza upload i download otóż nie!

I nie każdy operator rozlicza co 1kB a nawet co 100kb.

I NIE KAŻDY OPERATOR DAJE TAKIE SAMO OGRANICZENIE NIEKTÓRZY DAJĄ NAWET 1Mbit lub 64k i da się tego normalnie używać.

Postanowiłem sobie porównać oferty na kartę i wychodzi że każdy kombinuje.

Może komuś się wyprostuje tak jak i mi :) I się przyda.

Lista zrobiona moim zdaniem od Top do najgorszej subiektywna.

=================================================================================

Red bul mobile (jestem i chyba nie zmienię choć wydawało mi się że idzie dostać coś lepszego)

https://www.redbullmobile.pl/oferta/na-karte/taryfy-na-karte/

30pln PEŁNY no limit z MMsami + 3GB netu

Po rejestracji karty mamy 1 rok ważnego konta + 10GB + 1000minut

Za każde doładowanie dostajemy GB.

Za 50pln dostajemy 4 GB

Czyli średnio za 30pln miesięcznie mamy 5GB netu miesięcznie i no limit na wsio MMSY STACJONARNE.

A DODATKOWO DANE SUMUJĄ SIĘ JEŚLI ICH NIE ZUŻYLIŚMY.

OGROMNA ILOŚĆ PROMOCJI NA FB I RED BULL MOBILE COLLECT.

DAJE NAJLEPSZĄ OFERTĘ INDYWIDUALNĄ.

Ogromnym plusem jest serwis play 24 oraz że dane które nie wykorzystaliśmy w danym miesiącu się sumują.

Ja np w tej chwili mam 40GB niewykorzystanych danych.

WAŻNA INFORMACJA DLA LUDZI CO MÓWIĄ ŻE NIE DZIAŁĄ LTE DZIAŁA ALE :

Korzystanie z internetu w ramach pakietów odbywa się z prędkością do 15 Mb/s dla pobierania danych oraz do 5 Mb/s dla wysyłania danych

DLA NIEKTÓRYCH MOŻE TO BYĆ OGROMNYM MINUSEM JEŚLI LICZĄ NP NA 50Mbit LTE.

SPOSÓB NALICZANIA DANYCH:

1KB

Liczony tylko Download

Lejek 

maksymalnie do 32kb

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nju

http://www.njumobile.pl/oferta/nju-z-rachunkiem

Wada sieci to zasięg którym orange nie grzeszy. Oraz strona nie nadająca się do niczego.

29 pln darmowe rozmowy KOMÓRKOWE, darmowe smsy i mmsy 2GB/10GB (+10pln za darmowe stacjonarne)

39pln JEDEN NA WSZYSTKO  jw z darmowymi stacjonarnymi 5/13GB

Za +9pln dostajemy drugi numer w tandemie (telefon musi być zarejestrowany na tą samą osobę). Internet do podziału. Za 10pln bez limitu na stacjonarne na oba numery.

Wiec za 50pln dostajemy pełny no limit i 5/13GB na oba telefony do podziału.

CO DAJE NAJLEPSZĄ OFERTĘ DLA 2 TELEFONÓW.

Po promocji zwykle musimy 2 3 miesiące się pomęczyć z netem 5GB/2 osoby po 6 miesiącach od aktywacji mamy już sensowny limit 10GB na obie osoby.

Niby trochę to pokomplikowane ale pozwala zaoszczędzić najbardziej. Szczególnie jak np przestajemy używać telefonu możemy zaoszczędzić znacznie.

Dlaczego nie 1 miejsce? Pytanie czy warto oszczędzić 10 20 pln przy 2 numerach mając następujące WADY :gorszy zasięg, konieczność przerejestrowywania kart na jedną osobę by korzystać z tandemy, 2600Mhz czyli dużo telefonów może być często poza zasięgiem LTE i obsługiwać jedynie nadajniki 1800MHz

OGROMNA ZALETA POZA NAJNIŻSZĄ CENĄ :

Rosnąca ilość GB z czasem z jakim jesteśmy razem w NJU.

Nawet jeśli pojawia się nowa taryfa to zawsze są w niej uwzględnieni obecni użytkownicy np przy obecej promocji 13GB osoby które są 6 miesięcy z NJU mają 26GB.

Dodatkowo nju jest w trakie uruchamiania dodatkowego pakietu 40GB za 29pln.

SPOSÓB NALICZANIA DANYCH :

5GB + 8GB przez 6 miesięcy  taryfa 39pln

Potem 10GB łacznie

Po 12 mieś 26GB danych

Naliczanie 100KB od 20.06.2016r

Ograniczenie po limicie :

Po wykorzystaniu 5 GB w danym okresie rozliczeniowym prędkość transferu danych zostaje ograniczona do 64 kb/s.

HACZYK :

200pln za odwołanie płatnych drukowanych faktur :)

OFERCIE 40GB NALICZANIE CO 100KB i łacznie up i down

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Viking 29pln 4GB reszta full no limit

https://mobilevikings.pl/pl/

Ważne :

Użytkownik może pobierać dane z maksymalną prędkością przypisaną do Usługi. Jeżeli Użytkownik korzysta z nadajników sieci Play maksymalna osiągalna prędkość transmisji danych wyniesie 70 Mb/s. W roamingu krajowym maksymalna prędkość przesyłania danych transmisji wyniesie do 30 Mb/s.

Jeśli aktywacja Pakietu nastąpi w okresie trwania ważności poprzednio zakupionego Pakietu i/lub ważności pakietu internetu z Doładowania, pakiet danych sumuje się. Okres ważności zsumowanego pakietu internetu zostanie wydłużony o 31 dni, licząc od dnia aktywacji Pakietu.

Lejek max do 32K

Opłata za wysłanie wiadomości multimedialnej MMS naliczana jest za każde rozpoczęte 100 KB wiadomości. Maksymalna wielkość pojedynczej wiadomości MMS wynosi 300 KB.

BRAK INFORMACJI O SPOSOBIE NALICZANIA DANYCH. Ale że to play to pewnie tylko DL

Naliczanie co 100Kb

W zależności od pakietu możemy mieć nawet 0Mbit

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Play

http://www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/formula-play/?tab=UNLIMITED

25 pln miesięcznie  no limit 6GB, płatne MMSY 

W pakietach jasno i prosto 1Kb i download poza pakietem:

może korzystać z transmisji danych z prędkością od 8 Kbps do 15 Mbps dla pobieranych danych oraz od 8 Kbps do 5 Mbps dla wysyłanych danych

==============================================================

Virgin 29pln 4/5 GB 

https://virginmobile.pl/oferta

ALE płacimy za MMSY 

Ciekawa jest oferta 39pln i 8/10GB jak komuś 5GB brakuje. MMsy też płacimy.

Rozliczanie przesyłu danych w kraju odbywa się za każde rozpoczęte 5 kB.

prędkość transmisji jest obniżona, nie większa niż 32 kbit/s

Opłata za wysłanie wiadomości multimedialnej MMS naliczana jest za każde rozpoczęte 100 KB wiadomości. Maksymalna wielkość pojedynczej wiadomości MMS wynosi 300 KB

Poza ogromnym naciskiem reklamowym i 16 letnimi fanami dziewicy nie bardzo wiem czym się tu podniecać.

Oferta jest średnia. Dopiero oferty z wyższą ilością danych tak naprawdę powinny mieć odbiorców. Tzn osoby potrzebujące ok 10 15GB internetu. Ponieważ nie ma zbyt wielu alternatyw na rynku dla oferty virgin.

Ogromny minus to płatne MMSY.

Osoby więc potrzebujące znacznej ilości danych wybiorą coś  albo w okolicach 30 GB np NJU, oferty abonamentowe lub dodatkowy sim np Play czy T mobile bez limitu.

Wiec jest to oferta skierowana jw 10 15GB i brak MMS.

==================================================================

PLUSH 

http://www.plushbezlimitu.pl/karta#karta-tab-3

30pln 10GB, darmowe rozmowy  na komórki  i darmowe SMS

Płacimy za stacjonarne i MMSY

Bardzo pokręcona oferta np za dane wysyłane przez mmsy płacimy dodatkowo co daje nam nawet 2 pln za mms

Pakiet internetowy nie obejmuje pakietowej transmisji danych w ramach usług: MMS, video streaming oraz innych usług, w tym usług audio, które korzystają z protokołu RTSP (Real Time Streaming Protocol), np.: aplikacje obsługujące radio, które to transmisje danych rozliczane są odpowiednio zgodnie z Cennikiem Taryfy, z której korzysta Abonent bądź regulaminem promocyjnej usługi „Videorozmowa – spróbuj i zobacz” oraz „Transmisja Video Streaming”

Koniecznosć aktywacji LTE:

W celu transmisji danych w technologii LTE, oprócz posiadania telefonu wspierającego LTE, przebywania w zasięgu LTE i posiadania karty USIM, należy włączyć Usługę LTE. W celu włączenia Usługi LTE należy: 1) na klawiaturze telefonu wpisać krótki kod *101*11*24# zatwierdzony przyciskiem „zadzwoń” lub 2) zadzwonić do Działu Obsługi Klienta pod nr 6011026015 lub 3) zalogować się do Mobilnego Plus Online.

Ilość danych w Pakiecie internetowym obejmuje łącznie zarówno dane odbierane, jak i wysyłane przez Abonenta

transmisji danych zostanie ograniczona i nie będzie wyższa niż 32 kb/s. 

=========================================================

T mobile

http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/oferta/na-karte/uslugi

Dobra oferta dla starszych ludzi nie korzystających z internetu

20 pln 

Rozmowy do tmobile i heya bez limitu

Smsy do wszystkich bez limitu

MMSY 

1GB netu

15pln za darmowe rozmowy do Tmobile i 1GB netu 

Np dla dziadka za 15 pln który tylko dzwoni.

Reszta ofert na rynku jest dla mnie totalnie bez sensu.

Heyach ok 10 pln drożej niż inni czyli 40pln za nolimit i 3GB oraz 50 pln za no limit i 5GB

====================================

Orange  ok 30 pln za rozmowy i smsmy

TARYFA NIE ZOSTAŁA ROZWAŻONA PONIEWAŻ NAWET W ŁADNIE PRZEDSTAWIANEJ OFERCIE 14GB po przeniesieniu ważnej przez 12 miesięcy naliczanie jest razem up i download i co 50KB.

Co tworzy ofertę gorszą niż play. Osiągniemy podobną ilość internetu.

Brak zasięgu 4 sieci oraz w play mamy DZIAŁAJĄCY internet po limicie danych.

I minus w porównaniu do vikinga, RBM i NJU to płatne MMSY

Plus...

Bardzo dużo gadania 

29pln za 6GB płacimy za MMSY, Rozmowy na stacjonarne 

Pierwsze 3 miesiace 14,5pln

Gratis wściekłe 5GB po doładowaniu

5 doładowanie dostajesz gratis

Po 1 doładowaniu dostajesz 100% gratisu

Dla mnie z perspektywy oferta niczym nie różniąca się od prostej oferty PLAY za 25pln z tym że w play nie płacimy za stacjonarne.

ABONAMENTOWE

Żadna ale to żadna oferta abonamentowa mnie nie zainteresowała poza ofertą Orange z przed pół roku.

Moja mama dostała za 129 pln LG G3 i 39pln abonamentu 2GB reszta no limit. ( przy posiadaniu neostrady)

Niestety orange podniosło znacznie ceny. I obecnie podobnie jak inni operatorzy maja abonament + co miesiąc za telefon.

Jedynie plus jeśli posiadamy cyfrowy polsat ma ofertę

PLUS z POLSATEM

35pln pełny no limit 10GB

0pln przez 3 miesiace 

Umowa 2 lata

50 pln jw  z KIEPSKIMI TELEFONAMI 

Można jako tako rozważać znalazło by się coś chociaż z tymi 16GB pamięci.

99pln za P8 lite

USŁUGA INTERNETOWA W NJU NOWOŚĆ :

NOWOŚCI :

Nju dodało usługę internetową ostatecznie.

40GB za 29pln 

Nie korzystasz nie płacisz:

http://www.njumobile.pl/oferta/internetowy

I ktoś pytał o szczegóły zwiększania netu :

http://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/Regulamin-uslugi-im-d%C5%82uzej-tym-lepiej-w-ofercie-nju-z-rachunkiem_dla%20nowych.pdf

Po 12 miesiącach 100GB

Po 24 120GB

Oferta bardzo ciekawa bo za stosunkowo niewiele 30pln mamy internet np na wakacje.

Możemy dostać sim lub przypisać usługę do telefonu.

Nie możemy natomiast podzielić się tymi 40GB.

Możemy za dodatkowe 19pln dokupić 20GB do drugiego numeru. (rosnące również z ilością jaką jesteśmy)

Natomiast wówczas cena którą osiągamy jest stosunkowo wysoka.

I takie osoby będą raczej szukały abonamentu. Np oferty play rodzina.

Lub kupno Play internet na kartę bez limitu internetu.

Więcej szczegółów tutaj :

http://forum.android.com.pl/topic/287088-moje-por%C3%B3wnanie-no-limit-na-kart%C4%99/#entry4698905

JEŚLI COŚ POKNOCIŁEM MILE WIDZIANE SPROSTOWANIE.

Edytowane przez homman
Usunięto kolor czerwony, który jest zarezerwowany dla administracji.
  • Lubię to! 4

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
INTseed   
Otrzymana reputacja: 78
INTseed

Zapomniałeś o orange za 28zł nolimit plus 14gb wymóg przeniesienie nr. z innej sieci.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
homman   
homman

Rzuć linkiem ?

Jedyna oferta jaką ma orange to GB za doładowania orange free oraz 30 pln za SMSY i ROZMOWY NA KOMÓRKOWE

A więc nie no limit bo płacisz za MMSY i rozmowy na stacjonarne. Co daje bardzo kiepską ofertę.

Ok znalazłem:

http://www.orange.pl/kid,4002009309,id,4003784704,article.html#oferta_menu

OK stacjonarne gratis komorkowe gratis 

28 pln 5GB + 8GB gratis dla przenoszących numer

Ale co z MMSAMI ?

DLACZEGO NIE WYBRAŁ BYM TEJ OFERTY ?

Po 1 te 14GB jest na 1 rok a potem dodatkowo podwyżka 35pln a nie 28.

To więcej daje NJU mobilem i ma ofertę tandemu. W nju po 1 roku jest minimum 15GB na 2 osoby. Za 25 pln na łebka.

Po 2 wychodzi że płacimi MMSY w NJU nie.

Jeśli spojrzymy na ofertę z perspektywy 5GB + Płatne MMSY to usługa plasuje się jak 25 pln w Play

Więc NJU jako usługa progresywna zawsze im dłużej tym lepiej oraz rodzinna 9pln za dodatkowy telefon zawsze będzie lepsza od orange. Bo sieć wirtualna zawsze ma lepszą ofertę niż macierzysta. Analogicznie PLAY i RBM.

Więc jeśli decydował bym się na zasięg orange to tylko i wyłącznie NJU

Edytowane przez homman

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
majki84   
Otrzymana reputacja: 4
majki84

MMS czasami się przydaje bo np w android 6.0.1 na Sony Z3 compact jak wysyłam sms do kilku osób albo długi jest tekst to z automatu z sms robi się MMS i nijak nie da się z tego zrobić wielu smsow.

Co do przenoszenia do Orange i tych 14 GB to w regulaminie nie ma nic o tym że musisz być rok w sieci.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dzidexx   
Otrzymana reputacja: 2040
dzidexx

@@homman

Nie do końca doczytałeś regulamin promo - NIE można włączyć po 12 mies. od przeniesienia(ja nie mogę):

"Włączenie usługi jest możliwe tylko w ciągu pierwszych 12 miesięcy stażu w sieci Orange (365 dni) z chwilą przeniesienia do Mobilnej Sieci Orange numeru przydzielonego przez innego operatora. Jeżeli aktywacja usługi nastąpi we wskazanym czasie to automatyczne odnowienia w kolejnych cyklach (nawet tych po przekroczeniu 12 miesięcy stażu) będą dokonywane środkami w postaci 28zł. "

Oczywiście inne kombinacje doładowań dają jeszcze więcej internetu:

"c) 6 GB za doładowanie nominałem 25 zł ważne 30 dni

d) 6 GB za doładowanie nominałem 30 zł ważne 30 dni

e) 6 GB za doładowanie nominałem 40 zł ważne 40 dni

f) 15 GB za doładowanie nominałem 50 zł ważne 90 dni

g) 36 GB za doładowanie nominałem 100 zł ważne 150 dni"

Mmsy - też nie mogę znaleźć (z pakietu danych?).

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
homman   
homman

Poczytaj dokładnie.

tutaj zaczołem rozpracowywać waszą super ofertę:

http://forum.android.com.pl/topic/275254-nielimitowane-rozmowy-i-sms-do-wszystkich-sieci-oraz-internet/page-16

Brak MMS każdy 29 groszy

1 rok 

Potem 35pln i tylko 2GB promocyjnego dołądowania

Naliczanie 50k za każdy rozpoczęty bit danych.

Więc jw nie jest to nawet oferta porównywalna z vikingiem

Nie mówiąc już o NJU.

W nju masz 100% free

na start masz 10GB

Po 6 miesiącach masz 10GB

Po 12 miesiącach masz 15GB

Na 2 osoby za 25pln na łebka.

I dane naliczane tylko z download.

W orange up i down.

nie no ta oferta jest powalona a wy ja reklamujecie :)

Jak ja mam za wiadomość w masengerze do kogoś płącić 50KB 

I wiadomość ode mnie 50KB.

To messangerem czy skypem idzie zabić te 14GB w 2 tyg.

Rozumiesz np 

Cześć - 50KB bo czekasz aż ktoś odpowie

Cześć 50KB

Wyśle ci zdjecie 50KB

Proźba do messangera o wysłanie zdjęcia 50KB

Pobieranie zdjęcia 50KB + zdjecie.

CHORE

Dlaczego? Bo naliczanie jest co 50Kb a nie co 1KB i up i down.

Czyli to daje 14 / 2 = 7GB x 0,05 = 3,5 GB

w najgorszej możliwej opcji.

Wiadomo że im więcej robisz down w stosunku do up i im więcej pobierasz danych a nie poprostu wysyłąsz impols tym lepiej.

Np pobieranie to 70% użycia danych jak na pc. A nie przeglądanie stron.

Oczywiście moja lista jest subiektywna

Komuś np mało jest 5GB w RBM i nie bedzie mu przechodziło na następne miesiące nie potrzebuje MMSów i dla niego będzie np idealne Virgin z 10GB za 40pln.

Albo ktoś potrzebuje tylko dzwonić do syna z Tmobile wówczas T mobile za 15 taka jest idealny.

I cytując wpis co by rozwiać wątpliwości :

Napisano 30 kwiecień 2016 - 09:04

to chyba rozwieje wszystkie wątpliwości  :) https://www.facebook...461999628802488 zadałem pytanie na facebooku (Oczywiście moje dane osobowe są zmyślone) z oferty można skorzystać tylko przez 12 miesięcy a nie przez 100 lat jak co niektórzy tutaj piszą  :D to by było za piękne jak dla nich  :D Przerabiałem to z nimi kilka lat nic się nie zmienili  :P  czyli tak jak mówiłem oferta jest typowa dla Orange, czyli z haczykami... ale konsultanci nikogo o tym nie informują, a później płacz i płać i pytania gdzie moje 14 GB  ;) 

Więc biorąc pod uwagę oferta orange to nic innego jak 26 pln +2pln 

6GB netu + PŁATNE MMSY

A dla głupich i naiwnych że dostają więcej PRZEZ 1 rok naliczanie danych co 50KB.

Owszem może to dać 8 9GB w praktyce. Jak ktoś ogląda dużo filmów czy ściąga dane.

Pytanie tylko jak się to ma do innych ofert i osób używających MMSÓW.

Dla mnie to identyczne co PLAY a play ma zasięg 4 sieci i pewnie 6GB danych downloadu.  W dodatku za 25pln a nie za 28.

Edytowane przez homman

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dzidexx   
dzidexx

@@homman

Nie reklamuję - podałeś błędną interpretację.

Tak jest: Tylko w ciągu pierwszych 12 miesięcy możesz aktywować cykliczny pakiet.

Nie potrzebuję żadnej z twoich propozycji, mam orange free, przez 2mies wydałem 16 zł z 50, ważność konta(wychodzące) - maj 2017, dane: jeszcze 20,5 gb. Masz dla mnie lepszą ofertę?

Edytowane przez dzidexx

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
homman   
homman

Jak widzisz sam sobie robiłem zestawienie. Ale jak zobaczyłem jakie głupie kłótnie toczycie to wiesz.

Tak jak napisałem orange ma czasem bardzo dobre promocje np dzień matki dzień dziecka itd + jak masz jeszcze neo.

I TEGO NIKT NIE PRZEBIJE.

Ale ogólnie co pokazałem na przykłądzie tych reklamowanych 14GB to po prostu złodzieje krętacze i oszuści.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dzidexx   
dzidexx

@@homman

Bezpodstawnie kogoś oskarżasz (Orange). Wprowadzasz w błąd czytających.

Mam od nich tylko kartę sim, numer jeszcze z plusa.

Po przeniesieniu nru, aktywowaniu (wcześniej doładowaniu np 30zl) otrzymuje się 8+6gb.

Naliczanie: w billingu mam transmisje: 761, 1, 88, 123kb - to nie są wielokrotności 50. Chyba, że się mylę.

Może twój opis zweryfikuje kolega @@Orange Ekspert.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
homman   
homman

Zacytowałem ci regulamin.

Sam mówisz że nie masz tej oferty bo nie możesz aktywować bo jesteś ponad 1 rok.

Czyli masz ofertę 6GB liczoną normalnie 1kb

Jak najbardziej może zweryfikować. Jestem za

regulamin dla oferty promocyjnej dostępny:

http://www.orange.pl/binaries/o/map/LO/oferta_na_karte/images/Orangemin+sms(cykliczna).pdf

PKT 15:

"15 Taktowanie w ramach pakietu internet odbywa się za pomocą paczek danych o wielkości 50kB każda"

Ja się wciąż zastanawiam nad przeniesieniem  z dziewczyna do NJU więc jeśli to lepsza oferta czemu miałbym tego nie zrobić.

Miło by było usłyszeć mamy błąd w regulaminie dajemy MMSY gratis i naliczamy co 1KB albo chociaż że liczymy tylko download a nie sumujemy.

Albo że 2100 działa w NJU również :)

Każda pozytywna informacja mile widziana.

NOWOŚCI :

Nju dodało usługę internetową ostatecznie.

40GB za 29pln 

Nie korzystasz nie płacisz:

http://www.njumobile.pl/oferta/internetowy

I ktoś pytał o szczegóły zwiększania netu :

http://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/Regulamin-uslugi-im-d%C5%82uzej-tym-lepiej-w-ofercie-nju-z-rachunkiem_dla%20nowych.pdf

Po 6 miesiacach 80GB

Po 12 miesiącach 100GB

Po 24 120GB

Daje to też najlepsza ofertę jeśli ktoś ma telefon dual sim i chce używać mega dużo netu.

Jedynie co może konkurować to cyfrowy polsat i Tmobile z usługami nieograniczonego LTE.

Oraz play z ofertą internetu na kartę.

Niestety szczegóły regulaminy itd nie działają jeszcze.

Działa jedynie pod linkiem:

http://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/Regulamin%20korzystania%20z%20planu%20nju%20internetowy%20w%20ofercie%20nju%20z%20rachunkiem.pdf

Jeśli będzie można podobnie jak w orange domowym dobrać dodatkowy sim. Będzie to całkowicie bezkonkurencyjna oferta.

Ciekawy jest zapis:

Po wykorzystaniu w danym okresie rozliczeniowym łącznie 40 GB prędkość transferu danych zostanie ograniczona i wyniesie maks.1 Mb/s

W ramach Limitu wydatków na transfer danych i po jego przekroczeniu rozliczanie transferu danych następuje co 100kb, dane wysyłane i odbierane rozliczane są łącznie.

Oraz że powyższa usługa sim może być łaczona tzn.

Możemy mieć drugi sim i na nim tylko 40GB danych. Po prostu internet mobilny w modemie, tablecie itd.

Możemy mieć swój sim w telefonie i na nim 40GB + normalne nju (darmowe stacjonarne komorkowe smsmy mmsy 39pln)

Co da nam łącznie 53GB na start  za 39 + 29 pln + 9 pln za dodawkowy numer. I na drugim numerze te 13GB do podziału

Co może być przydatne dla ludzi którzy używają mnóstwa netu. Będą udostępniały sieć z tel. Lub nie maja dual sim

Bo dla mnie np opcja oddzielnych sim jest lepsza. 

2 simy z taryfą JEDEN NA WSZYSTKO

1 SIM z taryfą internetową. Chce to mam w telefonie chce to w laptopie itd.

Poza głupim naliczaniem usługa wychodzi naprawdę tanio 80pln za 2 telefony totalnie bez limitu i maaaasa netu.

W dodatku gdy nie korzystamy nie płacimy tych 39 pln.

ZNALAZŁEM JESZCZE JEDNĄ OPCJĘ.

Za 19pln miesięcznie NJU możey wydać dodatkową kartę 20GB.

Ale wówczas na tej karcie zarozmowy smsmy itd płacisz normalnie.

Czyli opcja 1

a)SIM 40GB 39pln

b)SIM WSIO FREE 39pln 13GB lub 29PLN bez stacjonarnych 10GB

+9pln Dzielenie powyższej usługi bez simu do netu

Opcja 2

a + b w jednym simie ceny jw

Opcja 3

a) Sim 40GB 39pln

b) Dodatkowy sim 20GB za 19pln za reszte płacimy normalnie np 19gr za minutę.

C) SIM wsio free 39pln lub 29pln jw i może być połączony z SIM A

d) +9pln za współdzielenie sima C i pakietu z C

Co daje nam

40GB + 13 GB współdzielone = no limit 39 +29pln =70pln

20GB + 13GB współdzielone = 9pln + 19pln =30pln

Przy tej opcji raczej skłaniał bym się za dokupieniem 2 kart internetowych play.

Da nam taką samą kwotę a 2 simy z internetem bez limitu. PLAY internet na kartę.

WARUNKIEM NIE PŁACENIA GDY NIE UŻYWASZ jest zapłacenie za minimum 3 okresy rozliczeniowe.

CZY MOŻE BYĆ COŚ LEPSZEGO?

Edytowane przez homman

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.