teriero

Galaxy Tab A 10.1 (2016) - Białe kropki na matrycy pod szkłem.

52 postów w tym temacie

Cześć, kupiłem miesiąc temu jakoś tablet Galaxy tab A (6). Niedawno trafiłem na ten temat, i po wnikliwym przestudiowaniu, odetchnąłem z ulgą. Mam biały egzemplarz SM-T580, na szczęście z wyświetlaczem, i z obudową nie ma problemów. Jedynie, jest z tyłu 1 malutka jakby to ująć, grudka? No w każdym razie, da się palcem to wyczuć, choć jest jak łepek od szpilki powiedzmy. Jednak tablet jest w 100% sprawny, więc postanowiłem na to machnąć ręką.

aktualnie w sprzedaży można znaleźć dwie wersje tego tabletu
SM-T580NZKAPHE (ta trochę tańsza o jakieś 40 zł , z różnic jedynie mi się udało znaleźć rodzaj baterii litowo polimerowy ale to mże być pomyłka)
SM-T580NZKAXEO (ten w większości sklepach akumulator litowo jonowy)

Gdzie te numery znalazłeś, w Phone Info, czy w ustawieniach tabletu? Ja u siebie sprawdzałem, i inaczej to wygląda.

A, mała ciekawostka na koniec. Mój tablet wg Info z apki phone info, był produkowamy w grudniu 2016, w Wietnamie, ale na rynek hiszpański (nawet język domyślny po uruchomieniu był hiszpański). Ciekawe, jakim cudem więc u nas się znalazł.

Tapatalk + Samsung Galaxy J5 (SM-J500FN)

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W jakim sklepie kupiłeś? Hmmm. Powiedzmy, że mogłeś dostać jakiś spad - zwrot bądź reklamacja z hiszpańskiego sklepu, który ktoś jakimś cudem opchnął do sklepu w Polsce 

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.