• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
teriero

Galaxy Tab A 10.1 (2016) - Białe kropki na matrycy pod szkłem.

57 postów w tym temacie

Cześć, kupiłem miesiąc temu jakoś tablet Galaxy tab A (6). Niedawno trafiłem na ten temat, i po wnikliwym przestudiowaniu, odetchnąłem z ulgą. Mam biały egzemplarz SM-T580, na szczęście z wyświetlaczem, i z obudową nie ma problemów. Jedynie, jest z tyłu 1 malutka jakby to ująć, grudka? No w każdym razie, da się palcem to wyczuć, choć jest jak łepek od szpilki powiedzmy. Jednak tablet jest w 100% sprawny, więc postanowiłem na to machnąć ręką.

aktualnie w sprzedaży można znaleźć dwie wersje tego tabletu
SM-T580NZKAPHE (ta trochę tańsza o jakieś 40 zł , z różnic jedynie mi się udało znaleźć rodzaj baterii litowo polimerowy ale to mże być pomyłka)
SM-T580NZKAXEO (ten w większości sklepach akumulator litowo jonowy)

Gdzie te numery znalazłeś, w Phone Info, czy w ustawieniach tabletu? Ja u siebie sprawdzałem, i inaczej to wygląda.

A, mała ciekawostka na koniec. Mój tablet wg Info z apki phone info, był produkowamy w grudniu 2016, w Wietnamie, ale na rynek hiszpański (nawet język domyślny po uruchomieniu był hiszpański). Ciekawe, jakim cudem więc u nas się znalazł.

Tapatalk + Samsung Galaxy J5 (SM-J500FN)

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W jakim sklepie kupiłeś? Hmmm. Powiedzmy, że mogłeś dostać jakiś spad - zwrot bądź reklamacja z hiszpańskiego sklepu, który ktoś jakimś cudem opchnął do sklepu w Polsce 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ja zamawiałem przez zaprzyjaźniony sklep, to nie wiem, skąd oni go sprowadzali w sumie. Na wadliwy nie wygląda, bo w 100% sprawny jest (po miesiącu to już by coś chyba wyszło, jakby był wadliwy), zwrot też raczej nie, bo wsio od zera musiałem ustawiać, z językiem włącznie.

Wysłane z mojego SM-T580 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niezgodność towaru z umową. Zaznaczyli, że to jest dystrybucja z innego kraju? Jaki problem dla sklepu zrobić full wipe po tym jak klient zwrócił tablet do sklepu? ŻODYN :-)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A FRP? Z tym już nie sądzę, by przeciętny koleś ze sklepu miał do czynienia, a tym bardziej wiedział, jak to obejść.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to pewnie jest to tablet na inny region, niekoniecznie ze zwrotu 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No chyba, że ktoś oddał, bo mu się kolor nie podobał, i nawet go nie włączył. Sam się trochę zdziwiłem, jak ten hiszpański zaraz po uruchomieniu zobaczyłem. Ale w sumie, zawsze mogę se wgrać odinem xeo, i po ptokach. Najważniejsze, że wszystko działa, a czy to polska, czy hiszpańska dystrybucja, to w sumie szczegół.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.