Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

MroziQ

Czy za duplikat karty sim płaci się?

28 postów w tym temacie

Witam.

Jakiś czas temu zgubiłem na imprezie telefon. Korzystam z sieci Play. Poszedłem do salonu i wydano mi na miejscu duplikat ze wszystkimi ustawieniami zupełnie za darmo.

Mój stary numer z Plusa dałem bratu (on mieszka w UK/Holandii zależnie od pracy) i on go gdzieś posiał. Przypadkiem znalazłem dziś kopertę od startera, gdyż mój stary numer był brany w mixPlusie, obecnie spłaconym.

Chciałbym więc iść z tą kopertą do salonu i poprosić o duplikat owej karty, ale czy za to w Plusie się płaci, czy jest tak bezproblemowo jak w Play?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie w ub. roku poinformowano, iż przyjemność ta kosztuje 12-13 zł. Nie pamiętam dokładnie.

Myślę, że taka kwota jest jeszcze do przeżycia.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Akurat wczoraj zmieniałem bo było podejrzenie,że karta jest uszkodzona i wymieniono mi za free.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może właśnie ze względu na jej usterkę wymiana była darmowa?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nikt nawet starej karty nie oglądał.Powiedziałem,że telefon łączy się tylko z Plusem,inne sieci ignoruje i doradca sam zaproponował mi wymianę.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W takim razie jutro, jezeli znajde chwile, przejde sie do Plusa i postaram sie zalatwic sprawe. Jak zalatwie, to napisze :)

Sent from my HTC Desire Z A7272 using Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli przychodzisz z niedziałającą (aktywną) kartą to wymiana jest gratis natomiast jeśli chcesz duplikat zgubionej karty to niestety płacisz za wydanie nowej karty .

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej a wiecie moe czasem czy wogóle jest możliwolść zklonowania karty sim . Bardzo by mi na tym zależało. Albo jakis program itd.. Ile to kosztuje.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie.

Za DUPLIKAT karty sim płaci się 12,20 zł.

Jeśli karta została uszkodzona nie z winy użytkownika, to wtedy jest to zazwyczaj wymieniane za free.

Duplikat karty przenosi wszystkie dane, środki i pakiety, niestety, nie przenosi kontaktów (więc pamiętajcie, żeby robić backup, jeśli zapisujecie je na karcie).

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A długo czeka sie na nową kartę? Ile to trwa w Plusie, jak przebiega, długo nr telefonu jest uziemiony? Bo pojawia mi się roaming danych (odznaczony w ustawieniach) i prawdopodobnie winna jest karta sim.

SGM, StockmogenMOD-4.0 by Doominq [19.03.2012]

122-864 Mhz, Kingston 16 Gb class 4

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.