Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Głosownie w konkursie na Użytkownika Miesiąca

Zdjęcie
- - - - -

Jak zresetować tablet?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#11 OFFLINE   La Chupacabra

• 1064 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S5

• Tablet:Samsung Galaxy Note 10.1

Napisano 10 styczeń 2012 - 17:14

Jest masa programów do backupu: Titanium Backup, Nanodroid. Ten ostatni jest bardzo rozwiniętym programem i na pewno będziesz mógł zrobić backup elementów, których będziesz chciał.

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#12 OFFLINE   pipen

• 6 postów
  • Telefon:T7500

Napisano 10 styczeń 2012 - 23:47

Jest to przywracanie ustawień fabrycznych. Robi się je z poziomu systemu, jest też drugi, ale go nie robiłem. A swoją drogą jest sposób na backup wszystkich danych aby po wipe można je przywrócić? Nie chodzi o zapisanie wszystkiego, ale np jakie programy mamy zainstalowane, dane aplikacji itp, a po wipe zainstalować z powrotem aplikacje z marketu, a później dane.

Dzięki
Ale jak to zrobić, jeśli nie mogę odpalić systemu? Przypominam, że sprzęt łapię zawiechę podczas animacji startowej...

#13 OFFLINE   Nabs

• 21 postów
  • Telefon:Nexus S

Napisano 11 styczeń 2012 - 10:40

mi łapał zawieche przy włączaniu na logu Samsung i nie było wibracji oznajmiającej włączenie wgrałem odinem roma 3.2 od sampro i od 1 miesiąca nie mam żadnych problemów wszystko lata jak marzenie a tablet jest użytkowany intensywnie czasami nawet po 10h dziennie

P.S a zepsułem sobie roma jakimś zasranym motywem

#14 OFFLINE   La Chupacabra

• 1064 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S5

• Tablet:Samsung Galaxy Note 10.1

Napisano 11 styczeń 2012 - 17:07

Dzięki
Ale jak to zrobić, jeśli nie mogę odpalić systemu? Przypominam, że sprzęt łapię zawiechę podczas animacji startowej...

Volume Down + Power, powinna Ci się ukazać Recovery Console. Jedną z opcji jest "Wipe Data".

#15 OFFLINE   aquarius69

• 13 postów

Napisano 12 styczeń 2012 - 15:49

Dzięki za podpowiedzi.

Teraz pytanie czy wipe z poziomu systemu oraz ten z recovery console się różnią? Oraz jaki program polecicie do backupu jeśli nie mam roota, tak aby po wipe można bezproblemowo przywrócić dane aplikacji, czy też zapisane dane z gier?

#16 OFFLINE   pipen

• 6 postów

Napisano 12 styczeń 2012 - 21:59

Volume Down + Power, powinna Ci się ukazać Recovery Console. Jedną z opcji jest "Wipe Data".

Jakiś mam ciężki przypadek, bo jak postępuję zgodnie z Twoją instrukcją, to po prostu tablet się restartuje i zaczyna ładować animację, która zaraz się zawiesza - i tak w koło. Chyba jednak jestem skazany za serwis samsunga...

#17 OFFLINE   kekes

• 196 postów
  • Telefon:I9000 I9300

• Tablet:GALAXY TAB 10.1

Napisano 12 styczeń 2012 - 22:24

Ale przytrzymaj z jakies 10 sekund volume down i power :-) pozdrawiam

#18 OFFLINE   pipen

• 6 postów

Napisano 13 styczeń 2012 - 00:23

Ale przytrzymaj z jakies 10 sekund volume down i power :-) pozdrawiam

Przytrzymałem i coś ruszyło:) pojawiła się ikona pudełka ze strzałką i migające na zielono logo androida z napisem downloading. tyle że tak się ściąga z 1,5h. Czyli znowu zawiecha czy mam dalej czekać?

---------- Post dołączono o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:56 ----------

Dobra poradziłem sobie :) Przepraszam za zawracanie głowy pierdołami, ale na razie jestem laikiem w temacie androida. Dziękuję za wszelkie porady. Pozdrawiam!

#19 OFFLINE   Nabs

• 21 postów
  • Telefon:Nexus S

Napisano 14 styczeń 2012 - 13:42

Na moim tabie wipe nie pomagało robiłem dosłownie wszystko a miałem zrotowanego i przywracałem backup i nic nie pomagało i zainstalowałem roma od Spampro i pomogło w 100%