Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Rozwiązany

tomiangelo   
Otrzymana reputacja: 1
tomiangelo

Kupując smartfona przez allegro na co muszę zwracać w aukcjach żeby się nie wrypać: faktura VAT 23% a nie marża oraz gwarancja producenta 24 miesiące ? Coś jeszcze. Polecacie jakąś aukcje/sklep na allegro do zakupu xiaomi mi a1

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
sqner   
Otrzymana reputacja: 148
sqner

A gdzie chcesz mieć gwarancję? U janusza na zapleczu czy w autoryzowanym serwisie?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tomiangelo   
Otrzymana reputacja: 1
tomiangelo

@up

Pytam się grzecznie o radę na co zwrócić uwagę na aukcjach.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bergmen
Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości. Korzystamy z opcji @wspomnij lub piszemy @up.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
BlueBlazer   
Otrzymana reputacja: 298
BlueBlazer

Mam pytanie do obeznanych w temacie Xiaomi: chce kupic tesciowi telefon na gwiazdke, i uznalem, ze Redmi Note 4X wypada najlepiej pod wzgledem stosunku ceny do jakosci i wydajnosci. Tesc jest juz starszy, wiec nie potrzebuje wodotryskow w telefonie, z reszta i tak wsyzstko bede musial mu pokazac jak funkcjonuje. DO tej pory uzywal Galaxy S2 i byl zadwolony. WIem na pewno, ze z Redmi Note 4 bedzie jeszcze bardziej zadowlony, niezaleznie jaka wersje kupie, ale wlasnie tu potrzebuje Waszej pomocy: znalazlem ten telefon (bede kupowac na ebayu) https://www.ebay.de/itm/5-5-XIAOMI-Redmi-Note-4X-3-32GB-OctaCore-4G-Smartphone-Snapdragon-635-4100mAh/162625746611?hash=item25dd3ff6b3:g:iW0AAOSwa3BaI4IE

Cena wydaje sie OK. Czy to jest ogolnie dobra wersja, pasujaca na Polske? Brac te wersje czy jest jakas inna, ktora warta jest niewielkiej doplaty?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
piskorfa   
Otrzymana reputacja: 757
piskorfa

@BlueBlazer Tak, to ta wersja z oszczędnym snapdragonem, z lte b20. Na pewno działa w Polsce.

• Piwko! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.