Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

hazok

Latająca optyka aparatu

Polecane posty

hazok   
Otrzymana reputacja: 25
hazok

Czy ktoś z Was zauważył że optyka aparatu lata i stuka? Dzisiaj zauważyłem że coś stuka mi w "słuchawce" zacząłem szukać po internecie i padło na optykę aparatu podobno w samsungach to norma. Jeżeli chcecie mieć pewność że to optyka (jeżeli oczywiscie słyszycie stukanie) włączcie aparat i poruszajcie telefonem, jeżeli stukanie ustanie znaczy że macie winowajce tych odgłosów. 

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość SarpedoneS   
Gość SarpedoneS

@up

temat znany na forum

nie podam ci dokładnie, ale taki temat istnieje na forumie i jest w nim sporo postów na ten temat

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
hazok   
Otrzymana reputacja: 25
hazok

No właśnie grzebałem w dziale s6 ale nic nie znalazłem

Edytowane przez Fenek
Cytat.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
oliwergm1   
Otrzymana reputacja: 2
oliwergm1

Witam też myślałem że te "stukanie" jest jakąś wadą telefonu i wysłałem telefon do serwisu z serwisu przysłali mi telefon z załączonymi papierami była taka notka :

"Szanowny kliencie,

Efekt "grzechotania",obserwowany przez niektórych klientów po potrząśnięciu telefonem GALAXY S6,nie świadczy o wadzie, ani usterce telefonu, np.wynikającej z obluzowania się jego elementów. Odgłos ten związany jest z budową telefonu GALAXY S6 oraz sposobem pracy układu optyki aparatu, realizującego funkcje zwiększonej dynamiki tonalnej w czasie rzeczywistym (HDR), selektywnego ustawienia ostrości oraz zaawansowanego szybkiego ustawiania ostrości. Opisane efekty dźwiękowe występują wyłącznie kiedy aparat jest wyłączony.Po uruchomieniu aplikacji kamery, podczas robienia zdjęć, czy filmowania opisana sytuacja nie występuje, co miałoby miejsce jeśli w telefonie występowałyby obluzowane części."

• Lubię to! 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pupek86   
Otrzymana reputacja: 0
pupek86

u mnie nawet jak jest wlaczony apart to cos tam sie telepie

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
VortaL   
Otrzymana reputacja: 26
VortaL

U mnie też to słychać, a najlepsze jest to, że jak włączam SnapChat to coś zaczyna drżeć kilka sekund i aparat łapie focus. (wcześniej tak nie było)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.