• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
sqner

Textra SMS

70 postów w tym temacie

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.textra&hl=pl

Textra SMS, świetna lekka aplikacja do sms. Korzysta ktoś? Zainstalowałem na nowym urządzeniu i nie dochodzą do mnie sms. Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Nr centrum sms ustawiony poprawnie. 

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziwne, bo ja używam już dawno, i jest ok. A na stockowej wsio gra?

Wysłano przy użyciu LG L7 II (P710) Tapatalkiem 5

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@@xperiagosc tak ale znalazłem przyczynę, gdy zmienię w ustawieniach powiadomień te pływające na odblokowanym ekranie na inną wartość niż jest domyślnie 20 sec wiadomości przestają dochodzić. 

Edytowane przez sqner

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziwne. Ja mam wyłączone powiadomienia na lickscreenie, i wsio ok jest. Jaki masz telefon?

Wysłano przy użyciu LG L7 II (P710) Tapatalkiem 5

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@@xperiagosc xiaomi mi5 , nie wiem czy to nie wina jakiś uprawnień. Na obecną chwilę zostawiłem to domyślne 20 sec. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Ja zainstalowałem na Honor 4c i niestety mam problem z obsługą MMS. Mam dwie karty sim i z pierwszej, domyślnej nie mogę wysyłać MMS - wyskakuje błąd.
Zauważyłem, że to problem obsługi dual sim w Textra - po zainstalowaniu starej wersji bez obsługi dual sim wysyła mi z tej pierwszej karty bez problemu.

Czy komuś z dual sim działa poprawnie wysyłanie mms?

Aha, chomp, który pochodzi od tego samego producenta wysyła bez problemu. Ma inną wadę - zamula się i podwiesza przy przeglądaniu dużej ilości smsów.

Edytowane przez open

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Jaką masz weraję? Bo ostatnie 2 aktualizacje chyba coś miały dodać i usprawnić działanie dual sim.

Wysłane Samsungiem Galaxy J5 (SM-J500FN)™

Edytowane przez xperiagosc

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najnowszą (3.24) oraz najnowszą testową, którą dostałem od supportu po napisaniu do nich emaila opisującego problemy...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Witam, czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak ustawić textra by tak jak w systemowej apce wiadomośći program zmniejszał zdjęcia atomatycznie do wielkości mms?

Co chwila mam hasło, że poik jest za duży.

Będę wdzięczny za pomoc

Edit:

Wystarczy zmienić wielkość wiadomości do 300kb i latają :)

Edytowane przez Muszczu
Wyodrębniam do wątku związanego z daną aplikacją.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Zainstalowałem apke w wersji pro i tam gdzie jest "+" powinna być opcja dodania zdjęcia z galerii. Ktoś wie jak to ogarnąć?

Zainstalowałem wersje bez pro i tam jest możliwość załaczania zdjęć..

Spoiler

Screenshot_20170212-173200.png

Spoiler

Screenshot_20170212-192200.png

Edytowane przez Muszczu
Spoiler po połączeniu i wycinam zbędne określenie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.