Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

maxior886

Restarty telefonu, kilka razy dziennie.

Rozwiązany

maxior886   
Otrzymana reputacja: 3
maxior886

Mam problem mój flex od jakiegos tygodnia sam się wyłącza po kilkadziesiąt razy pod rząd i sam włącza i tak jest co kilka dni jakiś pomysł?

Edytowane przez Araa
Poprawiam nazwę tematu. Następnym razem proszę swój problem opisać jak najbardziej szczegółowo.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
PiotrNak   
Otrzymana reputacja: 6
PiotrNak

Najpierw spróbuj przywrócić oprogramowanie a jeżeli to nie pomoże to serwis. Miałem to samo na nowym telefonie. Skończyło się wymianą płyty głównej.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
maxior886   
maxior886

Zmiana oprogramowania nic nie daje teraz doszlo do tego ze jak odlacze od ladowarki to caly czas zapetla sie na logo LG i nie chce isc dalej a po podlaczeniu do ladowarki dziala normalnie

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
maxior886   
maxior886

Rozwiązałem problem winna okazała sie bateria telefon śmiga jak nowy.

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
PiotrekMTBMX   
Otrzymana reputacja: 0
PiotrekMTBMX

Witajcie, od kilku dni mam problem z moim flexem. Telefon sam się restartuje, włącza sie wyświetla sie tapeta następuje zacięcie i po kilku sekundach jest restart i tak w kółko. Czasami się zdarzy, że przez kilka minut da się go użytkować lecz sprawia wrażenie wolno działającego. Na początku myślałem, że jest to wina baterii więc wymieniłem na nową lecz to nic nie dało. Jak myślicie może to być coś z oprogramowaniem czy bardziej uszkodzona płyta główna? Android 5.1.1

Edytowane przez PiotrekMTBMX

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bladeno1   
Otrzymana reputacja: 2894
bladeno1

@PiotrekMTBMX

Na początek wgraj oprogramowanie. Pozwoli to wykluczyć problem typu software. Jeżeli po wgraniu oprogramowania problem będzie się powtarzał, to wina leży po stronie sprzętu.

Edytowane przez bladeno1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
PiotrekMTBMX   
PiotrekMTBMX

Czym najlepiej wgrać nowe oprogramowanie? Chciałem przez LG PC Suite, ale nie wykrywa mi aktualizacji, ani nie można naprawić błędów w obecnej wersji. Skąd najlepiej pobrać pewny plik .kdz?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
januseq   
januseq

Witam. Mam problem ze swoim LG G FLEX 2. Po kilkanaście razy dziennie mój telefon się resetuje. Tą czynność potrafi powtórzyć kilka razy pod rząd. Nie mam pojęcia co się dzieje i nie wiem co z tym zrobić. Pierwszy raz mam jakikolwiek problem z tym telefonem. Czy mogą Państwo coś mi doradzić? Wiem, że już jest taki temat, ale nie ma tam żadnej satysfakcjonującej odpowiedzi. Pozdrawiam !

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mamrotus   
Otrzymana reputacja: 14
mamrotus

@up z tego co czytałem to podobny problem na naszym modelu jak i na g3 był po stronie baterii, po wymianie wszystko wracało do normy

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
adass1   
adass1

U mnie na flex2 tak samo się restartuje kilka razy dziennie reinstalacja systemu nic nie dała. Nie wiem czy wgrać wcześniej przez pc suit nowy MM czy wysłać na serwis

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez krzychy
Poprawiony cytat ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.