SRX069

Formuła 1

8 postów w tym temacie

Ktoś to jeszcze w ogóle ogląda? :E Odkąd Kubica nie jeździ liczba fanów spadła, a na dodatek nie ma już transmisji w Polsce.

Ja oglądam F1 od 2006 roku, czyli odkąd Kubica się pojawił. Nawet jak był w 2007 na Bemowie to pojechaliśmy z tatą, usłyszeć i zobaczyć ten samochód na żywo to było coś wspaniałego. Ryku V8 rozkręcającej się do 19tys obr/min nie można porównać do niczego innego, a jak kręcił bączki to ziemia się trzęsła :E

Teraz jak nie ma Kubicy Kibicuje Kimiemu, super gość :D

Dzisiaj F1 zrobiła się strasznie nudna, oczywiście przez to, że ciągle dominuje jeden zespół. 3 lata Red Bull był nie do doścignięcia, teraz trzeci rok Mercedes... Może w przyszłym roku wszyscy będą bliżej siebie i będą minimum 3 dominujące zespoły, nie 1.

W ogóle nie mogę przeboleć, jak na przestrzeni lat F1 straciła na prestiżu. Bolidy stają się coraz wolniejsze, a wszystko przez "oszczędności". Wymyślają tylko jak tu więcej kasy zarobić. Te silniki 1,6 V6 to jakiś żart, to niby najszybsze samochody na świecie i mają silnik o pojemności małej osobówki. Co prawda od 2014 sporo go poprawili, bo teraz łączna moc to ok. 900KM, a w przyszłym roku będzie jeszcze więcej, ale patrząc na czasy okrążeń to bolidy są nawet o 5 sek na okrążeniu wolniejsze niż np. te z 2004 roku... Na szczęście teraz jakiś krok na przód bo w przyszłym roku będzie spora rewolucja.

1 osoba postawił/-a piwo

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Oglądam.

Chociaż nie od jakiegoś długiego czasu, właściwie można powiedzieć że tak samo jak ty od pojawienia się Roberta.

Chociaż ostatnio bardzo mało, głównie dlatego że Eleven mam zakodowane :E no i duetu Borowczyk & Jędrzejewski chciało się słuchać, pier...dykać wiedzę techniczną jaką Mikołaj Sokół niewątpliwie posiada, ale Andrzeja zawsze miło się słuchało jak o grid girls opowiadał. Albo rozmowy typu:

-O a tutaj Kimi atakuje Vettela, piękny manewr...

-Andrzej, to jest powtórka :DDD

Fakt, że F1 stała się nudna. Głównie przez dominacje Red Bulla, a teraz Silver Arrows, zakaz tankowania itp itd.

Kibicuje Rosbergowi (jak dla mnie ROS > HAM), Vettelowi i Buttonowi ;)

Edytowane przez NatanW

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W przyszłym roku tankowania powracają :D Borowczyk też ma wiedze i to nie małą. Pamiętam jak w 2011 na GP Kanady przez 2 godziny czekali na poprawe warunków do dalszej jazdy i on przez te 2 godziny cały czas coś nawijał i to na temat.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Kończy się powoli pewna epoka. Felipe Massa odchodzi po sezonie z Williamsa (dobre pytanie, kto za niego w zespole pięknej Claire Williams ) i to jestem w stanie zrozumieć, mistrz świata z 2008r (wiadomo, nie formalny ale dla mnie to on nim jest) już kiedyś powiedział ''I'm too old for this''. A dzisiaj jeszcze na dodatek dowiedzieliśmy się, że po sezonie swoją przygodę z królową sportów motorowych kończy Jenson Button. Akurat on moim zdaniem mógł pojeździć jeszcze trochę, zwłaszcza że miał ofertę z Williamsa. Jego miejsce zajmuje naprawdę świetny gość i doskonały kierowca, mistrz GP 2 Stoffel Vandoorne.

Have fun & Good Luck!

Edytowane przez NatanW

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Został ostatni wyścig. Hamilton ma stronę 12 pkt. Ciekawe czy uda mu się odrobić. Jeżeli byłby 6 pkt to miałby szanse, ale 12 to za dużo moim zdaniem. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 15.11.2016 o 15:24, anetabagla napisał:

Ciekawe czy uda mu się odrobić.

Chciałbym żeby Nico został mistrzem. Należy mu się jak nikomu innemu za ten sezon. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Post pod postem, ale jest okazja. Nowy mistrz świata, 44 lata po swoim ojcu!

nintchdbpict000285131010.jpg  

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pamiętam jak się ogladalo Kubice. 2007 rok, BMW Sauber - pikne czasy :D Potem to straciło dla mnie ten czar

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.