• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
  • 0
Paweł Kawala

Xperia T3 nie uruchamia się - wątek zbiorczy

Pytanie

Napisano (edytowane)

Witam xperia po wgraniu romu cmu w wersji 5.0 5.1 6.0 nie uruchania się tylko logo sony na 1 sec i lipa. Nie wiem co źle zrobiłem.

Edytowane przez mattaj86

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

46 odpowiedzi na to pytanie

• 0

Powracam z moją T3, po 3 miesiącach nieodpalania xperii która była w częściach pierwszych, poskładałem i działa :D. Także mój problem odziwo się rozwiązał.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Witam, mam Xperia T3 która działała normalnie ale w pewnym momencie się zawiesiła i niestety musiał być reset. Po włączeniu telefon staje na logo Orange. Co mogę zrobić by odzyskać kontakty, tylko to potrzebuję, ale nie wiem jak się połączyć.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

a miałeś włączoną synchronizację z kontem google? Jak tak to tam są kontakty.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Witam,

Od jakiegoś czasu mój telefon Sony Xperia T3 trochę się zacinał, ale sądziłam, że to przez zbyt dużą ilość otwartych aplikacji i ogólne przepakowanie. Pech chciał, że moja gwarancja kończyła się 1 lutego i akurat tego dnia, kiedy próbowałam uruchomić aparat, telefon się zbuntował i wyłączył. Po uruchomieniu zacina się po napisie Xperia, na tych płynących falach, one płyną i płyną do rozładowania. Na początku nie działał nawet ten guzik do resetu, koło miejsca na kartę sim i pamięci, ale następnego dnia już dało się w ten sposób telefon wyłączyć.

Nie jestem super obeznana w tych sprawach, ale skoro gwarancji nie mam, to chciałam spróbować wgrać nowy system tylko nie wiem jak, bo w tych Soniakach chyba nie da się włączyć tego trybu uruchamianego power+vol up+menu... Gdzieś znalazłam informację, że pozostaje tylko Sony UpdateService i to byłby chyba nawet legalny sposób, bez kradzenia oprogramowania. Ewentualnie Flashtool, ale zależnie od forum- raz piszą, że można, raz, że nie...

W zasadzie, to nawet zaniosłabym go do salonu i zapłaciła, ale mam nadzieję, że jakoś w trakcie moich prób resetu telefon zostanie znaleziony przez komputer i chociaż zgram sobie dane, jakie tam zostały.

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, jak obchodzić się z tym telefonem i może podrzucić jakiś sprawdzony link (znalazłam kilka instrukcji wgrywania nowego systemu i czasami różnią się od siebie)? Nawet ze dwa problemy na jakimś forum znalazłam identyczne, jak mój, ale oczywiście bez odpowiedzi :P

Z niecierpliwością czekam na wasze porady i wskazówki. Miłego dnia wszystkim!

PS. W zasadzie nie jestem pewna, czy dobry dział, gdyż początkowo telefon miał kitkata, ale teraz nie jestem nawet w stanie powiedzieć, czy był później aktualizowany, czy nie...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Witaj nwm czy czy ci pomogę spróbuj tak:

Pobierz program xperia flash tool i sony xperia pc suite i wszystkie sterowniki usb.

odtwórz jeden program np pc suite jak było w moim przypadku z lg g2. podłącz mini usb do telefonu. potem nwm jak jest w sony ale w lg było tak klawisz down od volume i jednocześnie wtykasz kabel w usb od pc i w tym programie powinno być coś takiego jak awaryjne odzyskiwanie oprogramowania czy coś takiego i spróbuj przez to. Systemy wgrywałem przez program do flashowania. jest pełno poradników w sieci

Ja tak miałem z g2 uszkodziłem system przez zmiane rooma z poziomu twrp.

Do bawienia się systemami musisz mieć chyba roota i recovery np twrp.

i plik np.xperia andro 5.1.1.kdz lub cyanogenxperiat3_6.0<.pk3 pk3 ładujesz za pomocą twrp a kdz przez program do flashowania

Jak wyżej pisałem są poradniki jakieś w sieci choćby na xda

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Jak przywrócić do życia t3 która działałą aż w końcu się wyłączyła i nie chce włączyć?

Witam, dostałem T3 od znajomego która nawet pod ładowarką daje zerowe oznaki życia, podobno w serwisie powiedzieli że soft. Pod ładowarką chyba powinna się chociaż chyba dioda świecić? JAK mogę spróbować wgrać softa na takim martwym telefonie? Dzięki za każdą odpowiedź.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.