ziggurad

Etui, futerały, bumbery dla MI5 - wątek zbiorczy

26 postów w tym temacie

Nie polecam Nilkin Frosted... Nie zakrywa góry i dołu. I wystaje po bokach, że ciężko dotknąć przy krawędzi jak jakaś apka tego wymaga.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Dzisiaj dostałem etui zamówione do mi5. Etui te są bardzo dobrze spasowane, boczne przyciski działają idealnie. Żółte jest matowe przez co gorzej się trzyma ale mniej się palcuje. Niebieskie jest bardziej błyszczące i 'śliskie' dlatego dużo lepiej się trzyma ale bardziej się palcuje. Polecam 

Spoiler

IMG_2322 (1).JPG

Edytowane przez Muszczu
Zdjęcia oraz filmy zamieszczamy w spoilerze, proszę o tym pamiętać. [4.11]

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skąd zamawiałeś @ziomalbar ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żółte AZE, niebieskie IBG

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak juz zamowie telefon to myslalem nad takim etui http://allegro.pl/pancerne-etui-case-bumper-armor-xiaomi-mi5-mi-5-i6452831861.html mieliscie stycznosc? Moze ewentualnie domowie cos na ali zeby po tym miesiacu mi doszlo, a podobaja mi sie te z motywem iron mana, choc nie wiem czy sa do mi5

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@patrikos23 ja je mam i polecam,  ogólnie moim zdaniem ipaky są najlepsze do mi5

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 21.01.2017 o 07:07, patrikos23 napisał:

Zastanawiam sie nad zakupem bo czarny całkiem fajnie wygląda, ale nie wiem jak w praktyce się użytkuje. Jakieś opinie?

Witaj, chcę Cię spytać, czy zdecydowałeś się na to etui Ipaky?

Mógłbyś coś napisać na jego temat? Chodzi mi przede wszystkim z jakiego materiału jest to wykonane?

Kupiłem Mi 5 w kolorze złotym, czy czarne etui ewentualnie niebieskie, pasowało by do złotego koloru telefonu?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Gomes40 tak zdecydowałem się ale miałem pecha bo kupiłem jak w Chinach świętowali Nowy Rok i cały czas czekam aż dojdzie-już 2 miesiące. Jest już w Polsce więc lada dzień i u mnie. Zatem nic nie powiem więcej niż wiesz...

Co do kolorystyki, uważam że i czarny i niebieski będą pasowały do złotego. Ja mam czarny a etui z dodatkami złotymi wyglądają rewelacyjnie. Ale to kwestia gustu-kto co lubi

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za odpowiedź. Myślałem, że może znajdę ten model na allegro. Byłbym skłonny zapłacić więcej kosztem tak długiego oczekiwania. ale nikt niema. Chyba też zdecyduję się na czarne z tymi złotymi dodatkami powinno fajnie wyglądać. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.