• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
Artok

Android Wear 2.0 dla Urbane 2 - dyskusja, opinie itp.

307 postów w tym temacie

W tym wątku wymieniamy się uwagami i dyskutujemy na temat najnowszej wersji Android Wear dla modelu Urbane 2.

Na chwilę obecną dostępny jest w wersji testowej - https://developer.android.com/wear/preview/downloads.html

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie mam pytanie , jakiś czas temu przed zresetowaniem do fabrycznych miałem taka opcję tylko teraz nie pamiętam czy w telefonie w aplikacji android wear czy   w zegarku powiadomienia czy alarmy świetlne czy coś w tym stylu - o co chodzi ?-  podczas biegania ( apk. sport tracker ) po każdym kilometrze zegarek za wibrował i do tego podświetlił się, ni  cholery nie mogę tego ustawić z powrotem .... 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zainstalowałem i wrażenia:

1. Często rozłącza sim
  2.  nie mogę wyłączyć wi-fi ( po wyłączeniu za chwile połączenie wraca)
  3. miałem już dwie zwiechy (jeden przy ustawieniach  opcji tarczy)
  4.  i dużo innych pomniejszych

co za tym idzie bardziej jest to wersja dla programistów.... chyba ze tylko ja tak mam

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a jak wrażenia estetyczne, jak działanie na baterii , funkcjonalność ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wróciłem do poprzedniej wersji.  Drenaż baterii (tyko włączone wi-fi bez bt i 3g) w tej wersji jest nie do użytku codziennego. Ogólnie to:

• całkowicie przemeblowane przechodzenie po menu (wychodzenie o krok wyżej, to teraz przycisk fizyczny).
  • w tej chwili "ok, google" tylko po dłuższym wciśnięciu pokrętła
  • menu dostało możliwość wyłączenia BT
  • w tej chwili dużo rzeczy nie działa, np: instalowanie apek od razu z zegarka.
  • 3G  działa beznadziejnie - częste zrywanie połączenia (zauważyłem, że dzieje się to  tam gdzie na telefonie mam tylko max 2 kreski, czyli jakby zmniejszona moc sygnału)
  • nic nowego więcej nie zauważyłem
1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Ja również testuje wersje 2.0.

To co jest wyżej napisane potwierdzam. System jest bardzo niedopracowany i posiada dużo błędów.

3g jest tragedia u mnie w ogóle nie działa.

Natomiast na plus jest bardzo dużo. Jest dużo zmian na plus. Pozostaję nam cierpliwie czekać na finalną wersje tylko kiedy ona się pojawi.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Wczoraj znalazłem informację że finalna wersja wear 2.0 została przesunięta przez google na początek 2017 roku. Możemy już pobierać wersję wear 2.0 developer 3 w której znaleźć możemy sklep google play bezpośrednio z zegarka. 

Edytowane przez regod

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czy ktoś z osób które, instalowały zrobiły by łopatologiczny poradnik ? Bo mi coś to nie wychodzi.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@zabka35i

Proszę, łopatologiczny poradnik wideo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam instalacje Android Wear Preview 3. Jest już na prawdę spoko, można przypisać funkcje bocznym przyciskom i instalować apki z google play. Jedynym problemem jest potrzeba instalacji części aplikacji przez ADB.

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.