System Operator

[ROM] xXx No Limits 5.4 [G900F/W8][CPI8] ☆ Fast ☆ Smooth ☆ Xposed/Viper|Atmos

60 postów w tym temacie

Warto zainstalować ten rom? Przechodzę ze stockowego 6.0.1 QAV bo zamula mi, aplikacje wolno się otwierają i pora odświeżyć system. Jeśli warto może ktoś mi wytłumaczyć skąd pobrać najnowszą wersje i co jeszcze będzie mi potrzebne? Tak, tak, wiem, jest opisane ale nie ogarniam tego po prostu. Z góry dzięki.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak ale nie wiem czy pobierać pliki z posta #1 czy #2 na forum xda?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pierwszego 

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszce pytanie czy muszę instalować xXx.options.prop oraz URWsoft Barebone Cleaner? Co to za dwa pliki?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

xXx.options.prop  pobierz to i wrzuć na karte sd :

Dnia 8.02.2017 o 18:03, leichengift napisał:

RWsoft Barebone Cleaner służy do usuwania niepotrzebnych plków według uznania ale jak nie ogarniasz tego za bardzo to nie radze bo sam miałem lekki problem z tym. 

Edytowane przez Spiderjo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Zainstalowałem przez odina AP_G900FXXU1_BL-CQAV_MO-CQAW.tar.md5, wrzuciłem plik xXx.options.prop na kartę pamięci i kiedy instaluje w recovery rom wyskakuje błąd E:footer is wrong oraz E: signature verification failed.

dodana zawartość

Nie mogę zainstalować w ogóle tego romu, ciągle wyskakuje błąd. To samo z twrp, czy to przez odina czy z poziomu telefonu nie da rady. Android zaczyna mnie tak irytować, że to prawdopodobnie ostatni mój telefon z tym systemem...

@Edit: Wreszcie udało się zainstalować rom. Pytanie tylko bo musiałem wgrać recovery Team Win v.2.7.0.0. Skąd wziąć poprawny plik z najnowszą wersją? Może ktoś podesłać?

Edytowane przez Kermya

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po zainstalowaniu romu nie działa nagrywanie filmów przez messengera. Tzn. nagrywać można ale kiedy film jest wysyłany to messenger wywala i tak dzieje się cały czas i również nie działa aplikacja player - po załadowaniu jakiegoś serialu/odcinka cały czas się wczytuje. Na oficjalnym systemie samsunga wszystko było ok.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Czy do tego romu koniecznie muszę wgrać Modem i Botloader? Ponieważ wgrałem najnowszy MM dla Xeo  >>> mam teraz RR nougat i chce przejść na ten (NoLimit).

Drugie pytanie: Czy działa czytnik linii papilarnych?

Edytowane przez Tupacowy

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
@Spiderjo Szukasz tej aplikacji w sklepie play. Przyciskasz przycisk Menu i odznaczasz „Automatyczną akualizację"

Zrobiłem tak, ale i tak codziennie wyskakuje mi ze jest aktualizacja. Nawet po odłączenie od sklepu Play poprzez titanum backup. Jakieś pomysły jak wyłączyć to powiadamianie o aktualizacji ?

Wysłane z mojego SM-G900F

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.