Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

jaros25

Samsung Pay / Android Pay na Note 5

Rozwiązany

Artur35   
Otrzymana reputacja: 879
Artur35

Bardzo przydatna użyteczność. Niestety pozostałe banki, nie zanadto się śpieszą z jej wdrożeniem. Telefonowałem dziś do niektórych. Konsultanci są usługą Android Pay, trochę zaskoczeni. 

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
user56   
Otrzymana reputacja: 35
user56

Działa super. U mnie do 50 zl muszę wybudzić ekran (nie odblokować tylko wybudzić) a powyżej 50zl trzeba dodatkowo podać pin karty na terminalu. Fajnie jakby mozna ustawic ze nawet do 50 zl potrzebuje zeby telefon odblokować np. odciskiem.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Artur35   
Otrzymana reputacja: 879
Artur35

Zazdroszczę. Czekam na wprowadzenie tej usługi w PKO BP.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jaros25   
Otrzymana reputacja: 0
jaros25

I do Millenium...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
user56   
Otrzymana reputacja: 35
user56

W sumie z tym odblokowaniem mozna sobie poradzic wylaczaniem nfc. No ale wtedy do kazdej transakcji trzeba odblokować telefon, zjechac belką, włączyć NFC i dopiero zbliżyć.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jaros25   
jaros25

Porównywalne do sięgnięcia do kieszeni po portfel, wyciągnięcia kary i zbliżenia. :) 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Krolik   
Otrzymana reputacja: 9
Krolik

Czekam aż mBank wprowadzi w AndroidPay. Na razie zmuszony jestem korzystać z Orange ponieważ mają SimNFC i to pozwala przez aplikacje MBank płacić. Dla mnie jest to mega opcja płacić telefon, wygoda jakich mało. Jak tylko AndroidPay wejdzie to mogę zmienić sieć na inną.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jaros25   
jaros25

Niestety (taka prawda), Android Pay, jak i całe płacenie telefonem jest na tyle niszową (niepopularną) usługą, że banki, które nie mają dla niej wystarczającej infrastruktury wrzucą ją w mniejsze priorytety do zrealizowania. Ludzie nie przeniosą się przecież przez to z Millenium do Aliora czy innych... Gdyby było to bardziej powszechne i stanowiło ważny element w walce o klienta to może... Wszystkim, którzy mają konta w bankach nieobsługujących aktualnie tego typu rozwiązań pozostaje cierpliwe czekanie. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Malcolm1979   
Otrzymana reputacja: 16
Malcolm1979

Zawsze można założyć konto, promocji jest mnóstwo, pełno też stron zajmujących się tym tematem - jest chociażby Konto Godne Polecenia w BZ WBK- co za problem trzymać darmowe konto z pewną sumą na nim zabezpieczoną?

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jaros25   
jaros25
Dnia 23.11.2016 o 23:39, jaros25 napisał:

Niestety (taka prawda), Android Pay, jak i całe płacenie telefonem jest na tyle niszową (niepopularną) usługą, że banki, które nie mają dla niej wystarczającej infrastruktury wrzucą ją w mniejsze priorytety do zrealizowania. Ludzie nie przeniosą się przecież przez to z Millenium do Aliora czy innych... Gdyby było to bardziej powszechne i stanowiło ważny element w walce o klienta to może... Wszystkim, którzy mają konta w bankach nieobsługujących aktualnie tego typu rozwiązań pozostaje cierpliwe czekanie. 

https://www.bankmillennium.pl/bankowosc-elektroniczna/aplikacja-mobilna-klienci-indywidualni-biznes/platnosci-zblizeniowe-telefonem - w Millenium zaskoczyli. Co prawda nie Android Pay, ale HCE.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.