Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

• 0
dudoslav

Android System Recovery -> System padł?

Pytanie

Witam, mam Galaxy ACE od 3 dni, miałem zainstalowane wyłączenie appki z marketu i GOLauncher (też z marketu). Dziś co chwile włączał mi manager zadań co jakąś minutę, który pokazywał aktywne aplikacje. Później się rozładował, podłączyłem do ładowarki i uruchomiłem. Już się nie włącza, jest ekran na którym jest napisane:

Android system recovery <3e>

Android system recovery utility

DO WYBORU(przyciskami głośności można przeskakiwać z opcji, ale nie wiem którym klawiszem się coś akceptuje, bo na fizyczny z dołu nie reaguje, ani na żaden inny):

reboot system now

apply update from sdcard

wipe data/factory reset

wipe cache partition

test redbend fota [FS]

Na dole jeszcze:

-- Appling Multi-CSC--

Can`t access to '/system/csc/PLS/system'.

Co mam zrobića:(?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

• 0

Możesz spróbować wgrać ROM przez ODINa.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Napisano (edytowane)

Przepraszam, ale w ogóle się nie orientuje w takich tematach. ROM, czyli wersja oprogramowania? ODIN?

Znalazłem coś takiego:

http://♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥/forum/galaxy-s-(gt-i9000)/zmiana-rom-w-galaxy-s-(-odin-i-kies-)/

Wiem, że na S, ale analogicznie pewnie jest podobnie? Tylko jak mam podpiąć go do tego portu COM;/?

Tak myślę, to co napisałem, że jest do wyboru, to pewnie można jakoś wybrać, tylko JAK? Ja klikałem i przytrzymywałem klawisz włączenia/wyłączenia, to się chyba zwyczjanie resetował i znów to samo. Jakaś kombinacja może klawiszy? Na ten fizyczny pod ekranem raczej nie reaguje.

Edytowane przez dudoslav

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Klawisz wybory to klawisz HOME (ten pod ekranem).

Tu masz opis jak wgrać ROM. http://forum.android.com.pl/f303/fleszowanie-wgrywanie-firmware-do-ace-66047/

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Dziękuję bardzo za pomoc, chwilowo (mam nadzieję, że na zawsze) obyło się bez, bo telefon nie wiadomo dlaczego po chwili, jak był wyłączony, normalnie już włączył się i dalej działa. Tymczasem dalej co jakiś czas wyskakuje mi okienko z managerem zadań. Przykładowo leży telefon z wygaszonym wyświetlaczem, nagle się zapala (wyświetlacz:PP) i jest to okienko. Wcześniej ten objaw skłonił mnie do wyłączenia i włączenia jeszcze raz telefonu, teraz będę tego oczywiście unikał, ale nie wie ktoś, co może być powodem? Zaznaczam, że mam zainstalowany GO Launcher, skanowałem antywirusem i nic nie wykrył.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

ja na twoim miejscu wgrałbym na spokojnie oryginalny soft od samsunga przez Odin, jak się poprawi to będzie wiadomo że była to wina softu, jak nie to może coś z przyciskami.. albo ekranem.. który coś sobie sam wybiera.. Był taki jeden przypadek na Spicy..

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.