Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Otrzymałeś pomoc? Odwdzięcz się! :)

Zdjęcie
- - - - -

Android System Recovery -> System padł?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   dudoslav

• 18 postów
  • Telefon:HTC Wildfire S

Napisano 08 październik 2011 - 14:44

Witam, mam Galaxy ACE od 3 dni, miałem zainstalowane wyłączenie appki z marketu i GOLauncher (też z marketu). Dziś co chwile włączał mi manager zadań co jakąś minutę, który pokazywał aktywne aplikacje. Później się rozładował, podłączyłem do ładowarki i uruchomiłem. Już się nie włącza, jest ekran na którym jest napisane:
Android system recovery <3e>
Android system recovery utility
DO WYBORU(przyciskami głośności można przeskakiwać z opcji, ale nie wiem którym klawiszem się coś akceptuje, bo na fizyczny z dołu nie reaguje, ani na żaden inny):
reboot system now
apply update from sdcard
wipe data/factory reset
wipe cache partition
test redbend fota [FS]

Na dole jeszcze:
-- Appling Multi-CSC--
Can`t access to '/system/csc/PLS/system'.

Co mam zrobića:(?

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   Drizzt

• 1386 postów
  • Telefon:Sony Xperia Z1

• Tablet:JXD S80

Napisano 08 październik 2011 - 15:34

Możesz spróbować wgrać ROM przez ODINa.

#3 OFFLINE   dudoslav

Autor tematu
  • 18 postów

Napisano 08 październik 2011 - 15:39

Przepraszam, ale w ogóle się nie orientuje w takich tematach. ROM, czyli wersja oprogramowania? ODIN?
Znalazłem coś takiego:
http://♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥/f...-odin-i-kies-)/
Wiem, że na S, ale analogicznie pewnie jest podobnie? Tylko jak mam podpiąć go do tego portu COM;/?

Tak myślę, to co napisałem, że jest do wyboru, to pewnie można jakoś wybrać, tylko JAK? Ja klikałem i przytrzymywałem klawisz włączenia/wyłączenia, to się chyba zwyczjanie resetował i znów to samo. Jakaś kombinacja może klawiszy? Na ten fizyczny pod ekranem raczej nie reaguje.

Użytkownik dudoslav edytował ten post 08 październik 2011 - 16:15

#4 OFFLINE   Drizzt

• 1386 postów
  • Telefon:Sony Xperia Z1

• Tablet:JXD S80

Napisano 08 październik 2011 - 18:11

Klawisz wybory to klawisz HOME (ten pod ekranem).
Tu masz opis jak wgrać ROM. http://forum.android...e-do-ace-66047/

#5 OFFLINE   dudoslav

Autor tematu
  • 18 postów

Napisano 08 październik 2011 - 23:40

Dziękuję bardzo za pomoc, chwilowo (mam nadzieję, że na zawsze) obyło się bez, bo telefon nie wiadomo dlaczego po chwili, jak był wyłączony, normalnie już włączył się i dalej działa. Tymczasem dalej co jakiś czas wyskakuje mi okienko z managerem zadań. Przykładowo leży telefon z wygaszonym wyświetlaczem, nagle się zapala (wyświetlacz:PP) i jest to okienko. Wcześniej ten objaw skłonił mnie do wyłączenia i włączenia jeszcze raz telefonu, teraz będę tego oczywiście unikał, ale nie wie ktoś, co może być powodem? Zaznaczam, że mam zainstalowany GO Launcher, skanowałem antywirusem i nic nie wykrył.

#6 ONLINE   mora17a2

• 2185 postów
  • Telefon:Galaxy SIII

• Tablet:Acer Iconia A500

• Firmware:4.3

Napisano 09 październik 2011 - 11:03

ja na twoim miejscu wgrałbym na spokojnie oryginalny soft od samsunga przez Odin, jak się poprawi to będzie wiadomo że była to wina softu, jak nie to może coś z przyciskami.. albo ekranem.. który coś sobie sam wybiera.. Był taki jeden przypadek na Spicy..