• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
andi14

Aktualizacje oprogramowania.

1263 postów w tym temacie

Wiem, że nie miejsce ale...

Kupiłem z rynku niemieckiego Honor 9 4GB RAM 64ROM za jedyne 400 e w sumie 430 e ale 30e dostanę od honora na konto... Taka promocja.

Po premierze dawali opaski honor Band 3 w cenie 430e ale się nie załapałem.

Czyli dużo taniej jak w PL u nas 2199 zł

Oczywiście pisałem do Huawei Polska czy będzie wypuszczony ten z 6GB ram na Polskę. Odpisali, że nie mają na chwile obecna takiej informacji,

a tu proszę dwa tygodnie mijają i  wyszła informacja, że będzie jednak premium na EU wypuszczony.

Powiem tak, jeśli chcecie na siłę 9 tkę... Nie warto, nie warto również wydać 2199zł za ten telefon.

I tu Wam powiem jak bateria niknie moja ósemka trzymała o wiele lepiej i nawet lepiej wypada P10 lite od mej żony na EMUI również 5.1.

Wiedziałem, że żadnych super nowości w 9 nie będzie ale jest to naprawdę odświeżone 8.

Pozdrawiam !

indeks.jpg

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 godzin temu, Ralfin napisał:

Mam wrażenie że na Nougacie nie zawsze czytnik reaguje na gest wysuwania belki powiadomień, na MM chyba to działało za każdym razem

Zdarzyło mi się kilka razy, że nie zareagował, tak jakby się zaciął. Pomagało dopiero wciśnięcie czytnika.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem P8, teraz mam Honora 8 i przy moim używaniu jak na P8 miałem max 4 godzin SoT, tak na H8 mam max 6,5 godziny SoT, więc jestem bardzo zadowolony, ale powoli zaczynamy odbiegać od tematu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.