• Ogłoszenia

• Aleksandra

Nabór na moderatorów działu Huawei - Telefony   07.10.2016

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.

Krótki opis rangi Moderatora Testowego: Ranga Moderator Testowy jest rangą wstępną. Oznacza to, że dana osoba ubiega się o przyjęcie do Ekipy Forum podczas okresu próbnego. W ciągu trwania okresu próbnego Moderator Testowy zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami działania oraz porządkuje przypisany mu dział. Po okresie próbnym następuje weryfikacja jego działań oraz decyzja o dalszym pobycie w Ekipie.
      Jak zgłosić swoją kandydaturę?

Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts). Dział(y), którym(i) chciałbyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, doświadczenia nabierzesz u nas. 
      Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
    • wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
rako

Czy bateria podlega gwarancji?

18 postów w tym temacie

Od kilku dni mam problem z szybko rozladowywujaca sie bateria,niknie w oczach,przez noc potrafi zniknac 50%.wylaczone dzialanie aplikacji w tle facebook odinstalowany,nic to nie pomoglo,zauwazylem jeszcze ze sygnal z sieci tmobile wczesniej mialem full a teraz skacze miedzy 1 a 3 kreski.Chce oddac do serwisu w ramach gwaracji. Czy bateria jest nia objeta?Telefon jest nierobieralny wiec powinno na nia byc 24miesiace.Dodam ze uzytkuje telefon od roku.Gdzie jest najblizszy serwis gwarancyjny w woj.lubeskim?Czy zaniesc do salonu niech oni wysylaja?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najpierw weź przeinstaluj system i zobaczysz jak będzie sprawa w tedy wyglądać. Jeśli będzie to samo to serwis w Mławie

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 minut temu, rako napisał:

wiec powinno na nia byc 24miesiace

powinno być określone w karcie gwarancyjnej, na nie wyjmowane baterie jest dłuższy okres gwary

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22 godziny temu, Winged napisał:

Najpierw weź przeinstaluj system i zobaczysz jak będzie sprawa w tedy wyglądać. Jeśli będzie to samo to serwis w Mławie

Przywrócilem ustawienia fabryczne wyjąłem kartę pamięci, telefon wyczyściłem.Telefon naładowany na 100%,włączone wifi ,po 4 godzinach 88%,gdzie ekran byl włączony tylko na 4 min.Dokładnie  29.09 minie rok od zakupu,trochę krotko pożyła ta bateria.Czy ktoś już oddawał do serwisu z powodu szybkieko drenażu  baterii. Kupiłem druga baterię ale sam jej nie chce zmieniać,szkoda gwarancji a niepokoi mnie jeszcze szybko zmieniający sie zasięg sieci komórkowej.Wcześniej sygnał był stabilny teraz skacze może to  drenuje akumulator.

Jak długo trwa serwis?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na serwis mają 2 tygodnie

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wymiana baterii w tym modelu to nic strasznego, ale rzeczywiście szkoda gwarancji, po za tym w pierwszym poście napisałeś coś co wyklucza winę baterii: " Od kilku dni mam problem ..." - z tego rozumiem że wcześniej było dobrze ? Akumulator zużywa się stopniowo, nie ma takiej sytuacji że zauważysz jakąś zmianę. Ale zdarzają się uszkodzenia w samym telefonie, które się tak objawiają, w tej marce często jest to modem (co objawia się właśnie skaczącym zasięgiem). Jeszcze się upewnij że faktycznie masz problem, bo po hard resecie przez spory czas w tle inicjuje się sporo procesów, zwłaszcza jak pozostawione jest połączenie z siecią, sprawdź jeszcze czy nie masz u siebie problemu z zasięgiem od strony btsa, jeśli zasięg jest bardzo słaby, telefon pracuje z maksymalną mocą 4W zamiast minimalną wystarczającą do czasowego zgłaszania się do btsa. Bateria wtedy siada mniej więcej w takim tempie jakbyś cały czas rozmawiał. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Gdy jestem w domu zasieg z btsa powinien byc bardzo dobry z okna widze nadajniki na innyn telefonie w tej samej sieci jest full, a u mnie skacze.Wczesniej i na mate7 tez byl full.Poziom zuzycia w trybie gotowosci to az 27%. na ekranie 16 min.  bateri zostalo 67% 

Spoiler

Screenshot_2016-09-25-12-06-06[28851].png

Edytowane przez NatanW
Zdjęcia wstawiamy w spoiler

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wygląda że niestety jednak (nie chciałbym krakać) problem z modemem.

Jeśli jesteś pewien że nic innego nie zużywa energii to pozostanie serwis.

Lepiej im nie mów że problem z baterią tylko że z telefonem zużywającym baterię, by nie próbowali się wykpić ograniczoną gwarancją (prawnie na części podlegające zużyciu wymienialne w ramach czynności eksploatacyjnych jest 6 miesięcy, na wymienialne w ramach czynności serwisowych 12mcy, oczywiście producent może te okresy wydłużyć).

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Automatyczna wiadomość

Twój wątek został przeniesiony z działu

Pomoc techniczna

do

Dyskusja Ogólna

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiaj oddany do serwisu.Napiszę jak wróci

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.