Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

huberts77

Po podłączeniu do komputera nie wykrywa lub rozłącza urządzenie, telefon nie chce się uruchomić, nie włącza sie - wątek zbiorczy

Polecane posty

mlody161   
Otrzymana reputacja: 2
mlody161

Cześć wszystkim ostatnio szwagier pokusił się na aktualizację swoje z 3 +  Znalazł film na Youtube jak gościu zaktualizował do androida 7.0 z sony z 5 . Uparty szwagier mówił że na pewno będzie pasować i prosił mnie żebym mu wygrał. I oczywiście nie pyklo. Telefon się nie włącza a komputer wogole nie widzi sterowników. Czy jest jakaś opcja aby postawić samodzielnie tel jeżeli tak to proszę o pomoc dzięki 

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ct65   
Otrzymana reputacja: 830
ct65

Próbowałeś wrzucić soft przez flashtoola? Jeśli działa tryb flashmode (podpięcie telefonu do pc wraz z wciśniętym klawiszem vol down) to powinna zapalić się dioda na zielono i flashtool powinien wrzucić soft. Jak go wgrać masz tutaj

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zalik1   
Otrzymana reputacja: 0
zalik1
Napisano (edytowane)

Wiem że to jest jak odświeżony kotlet ale nie ma jednoznacznej odpowiedzi czy to padła płyta czy bateria czy to i to

Spoiler

440626f0677a90e4d72dfaa586816e2c.jpg

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez dszymek
Grafike umieszczamy w spojler

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Arek1230A   
Arek1230A
Napisano (edytowane)

Witam, posiadam SONY Xperia z C6603. Pewnego dnia kiedy podłączyłem go do ładowania to przestał działać, ekran nie reagował, a przy podłączeniu też nic. Przycisk blokady nie działa, ekran po 5 minutach stawał się czerwony i z czasem zanikał i zniknął. Cały telefon dopiero się wyłączył gdy ekran zniknął. Teraz nie mogę go włączyć ani nie reaguje na ładowanie.

Edytowane przez Lysolus
Dodana interpunkcja i kolory w poście.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Trzystatrzy   
Otrzymana reputacja: 12
Trzystatrzy

@Arek1230A

Nosisz tel w etui? Czy kiedykolwiek ci spadł bądź miał kontakt z wodą?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
forix   
Otrzymana reputacja: 2
forix

Witam. Pojawił się problem po próbie wgrywania TWRP Recovery w Sony Z3 D6603 najpierw odblokowałem bootloadera po tej operacji telefon długo startował (niebieski ekran ze startowanymi falami sony) ale ruszył, więc zabrałem się za wgrywanie przez ADB Fastboot TWRP Recowery obraz bootZ3monxtest01.img niby komunikat OK (ale mam wrażenie że 1-2 sekundy to za mało TWRP Recovery )  po restarcie napis Sony>android> falownie  i tak ciągle wisi. Przytrzymanie power resetuje telefon ale go nie wyłącza, gdy podczas startu naciskam głośność wchodzi do Cyanogen Recovery wybranie opcji powrót do ustawień fabrycznych nic nie daje nadal napis Sony>android> falownie

Nie wiem co robić naprawa z poziomu Sony Companion niemożliwa (informacja że bootloader zmieniony) czy trzeba wgrać od nowa ROM

Dodana zawartość

Wgrałem nowy ROM i telefon ruszył widocznie coś poszło nie tak z TWRP Recovery dziwie się że nie było komunikatu o błędzie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ddebny   
ddebny
Napisano (edytowane)

Czesć.

Posiadam Xperia z3 i zrobiłem roota z tego poradnika:

Wykonałem wszystko z instrukcją i było ok do czasu aż postanowiłem przez TWRP wgrać Linege Os.

Zrobiłem Wipe na Dalvik Cache, Data, System, Cache a następnie przeszedłem do install i wybrałem paczkę ZIP z Lineage Os. Wyskoczył błąd, że sie nie da więc zrobiłem reboot i pojawiał mi się sam napis "SONY".

Zapomniałem zrobić backup :/

Teraz to już nawet jak staram się włączyć telefon to nic się nie pojawia. Jest martwy. Wyłączałem go wcześniej z boku takim małym przyciskiem szpilką.

Co o tym myślicie? Nic już z tego nie będzie?

Edytowane przez ddebny

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ABU44   
Otrzymana reputacja: 13
ABU44

Próbowałeś przez Xperie Companion "naprawić" oprogramowanie?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nekser   
Otrzymana reputacja: 352
Nekser
Napisano (edytowane)

@ABU44 Jak kolega próbował wgrać Lineage Os to pewnie ma odblokowanego bootloadera więc Xperia Companion nie zadziała. :) 

@ddebny  Flashtoolem próbowałeś wgrać stock-a ?   I mógłbyś dać jakiegoś screena co to za błąd albo napisać jaki to babol wyskoczył. ;)     A po drugie jak wyczyściłeś wszystko nawet system to jak Ci telefon miał się uruchomić ? :hehehe:

Edytowane przez Nekser

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.