Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

yarex

kilka pytań o SW3 w zastosowaniach sportowych

Rozwiązany

yarex   
Otrzymana reputacja: 0
yarex

Witam

Jako że niedawno stałem się posiadaczem Z5 compact i mam zamiar dokupić SW3 (wcześniej była to para Gear S z Note 3) mam kilka pytań odnośnie samego SW3:

- czy można go używać jako samodzielnego rejestratora śladu GPS - bez udziału smartfona (chodzi mi o położenie, wysokość no i czas) i ile wówczas trzyma Wam bateria w SW?

- jak wygląda sterowanie endomondo na smartfonie z poziomu SW? (dla endomondo na Gear S i Note 3 był to istny koszmar - bardzo często endomondo ze smartwatcha traciło kontakt z endomondo na smartfonie i w efekcie końcowym musiałem wyciągać smartfona by włączyć/wyłączyć rejestracje śladu),

- jak wygląda czytelność ekranu SW3 zamontowanego na kierownicy w ciągu pochmurnego dnia, czy wymagane jest podświetlanie i ile godzin wytrzymuje bateria gdy SW wyświetla nie przerwanie jakieś parametry z jazdy na rowerze?

- jak wygląda obsługa SW3 (endomondo) w rękawiczkach w zimie, np na nartach - da się włączyć/wyłączyć rejestracje treningu bez ściągania rękawiczek, da się trafić w przycisk włączenia rejestracji treningu na ekranie?

- czy w aplikacji do muzyki można zmieniać albumy bo w Gear S nie można było?

- czy dla powiadomień z określonych aplikacji można ukryć treść samych wiadomości - czyli dla powiadomień z fb SW tylko wibruje ale nie pokaże treści wiadomości?

Chciałbym kupić SW z kilku powodów:

- start/stop endomondo bez konieczności sięgania do smartfona,

- podgląd przychodzących powiadomień szczególnie sms-ów z zegarkiem na kierownicy roweru,

- sterowanie muzą podczas jazdy na rowerze, 

- zastąpienie całkowicie licznika rowerowego o ile bateria na to pozwoli :-)

W/w funkcje spełniał mi Gear S, ale niestety nie da się go zmusić do współpracy z Z5 compact i androidem 6.0

pozdrawiam

Jarek

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
szemi6   
Otrzymana reputacja: 0
szemi6

@yarex Kupiłeś może zegarek i znasz już odpowiedzi na te pytania? Bo mam zbliżone wymagania :D

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
gomez405   
Otrzymana reputacja: 6
gomez405

Dołaczam. Jak to działa na rowerze???

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
lamp5   
Otrzymana reputacja: 5
lamp5

Ogólnie działa świetnie. Najlepsza aplikacja na niego to GHOST GPS run & bike. Z tą apką działają pulsometry. Bateria działa spokojnie 3dni u mnie. Po kilku aktualizacjach zegarka wszystko jest w porządku tak że w tych pieniądzach jak najbardziej.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.