Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Ruszył kanał Android.com.pl TV na YouTube

Zdjęcie
- - - - -

Jaka karte pamieci kupic ??

jaka karte kupic pamieci

• Zamknięty Temat jest zamknięty
572 odpowiedzi w tym temacie

#201 OFFLINE   markow

• 32 postów
  • Telefon:nokia lumia 920

Napisano 28 lipiec 2010 - 07:47

Witam czy mógłby ktoś podać link na allegro do karty SanDisc micro SDHC mobile ultra 8gb class 4 albo 6 bo nie mogę znależć nic z takowych.

a moze być pewny sklep internetowy? no to np.
Pamięć Sandisk MS Micro 8GB Ultra + czytnik - Memory Stick (MS) - ram.net.pl

ja kupilem te karte:
Pamięć Kingston SDHC micro 8GB Class 4 bez adapter - Secure Digital (SD) - ram.net.pl

tylko nie mam jak sprawdzic osiagow, bo cos Att disk... ma problemy z odczytywaniem tej karty przez posiadane przeze mnie czytniki.
Z tel. sprawuje sie dobrze-normalnie.

Kupujac w sklepie masz pewnosc, ze to oryginal.

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#202 OFFLINE   szymko1995

• 2193 postów
  • Telefon:Moto G 16gb

• Tablet:LG G Pad 8.0 LTE

Napisano 28 lipiec 2010 - 08:47

Powinno być wszystko ok.
Ja tez moją kupowałem jako oem, a gościu mówił, że te memorki są powyciągane z fonów.
Ja by zaufał, choć nie jest to na 100%...

#203 OFFLINE   dominikwrobel

• 4329 postów
  • Telefon:Nexus 4 | ZTE Blade

• Firmware:4.4.2

Napisano 28 lipiec 2010 - 10:19

Stwierdziłem że obecnie to tylko zakupię SanDisc micro SDHC 8GB class 4 albo mobile ultra class 2 i teraz pytanie ktora szybsza mobile ultra class2 czy zwykla class4?

#204 OFFLINE   martinezcb

• 118 postów
  • Telefon:Moto G LTE

• Tablet:Ipad 2

Napisano 28 lipiec 2010 - 13:35

A sandisk ma karty microSD szybsze niż class 2? Bo na stronie sandiska tylko takie są, a w sklepach jak patrzyłem to też nie znalazłem szybszej.

#205 OFFLINE   dominikwrobel

• 4329 postów

Napisano 28 lipiec 2010 - 14:00

A sandisk ma karty microSD szybsze niż class 2? Bo na stronie sandiska tylko takie są, a w sklepach jak patrzyłem to też nie znalazłem szybszej.

A no są ale trudno dostępnie, stronę wcześniej kolega podał linka do C4 ale nie mobile ultra a na stronie 10 jest C6.
A ja ponawiam pytanie ktora lepsza zwykla 8GB C4 czy mobile ultra C2?

#206 OFFLINE   martinezcb

• 118 postów
  • Telefon:Moto G LTE

• Tablet:Ipad 2

Napisano 28 lipiec 2010 - 16:30

A no są ale trudno dostępnie, stronę wcześniej kolega podał linka do C4 ale nie mobile ultra a na stronie 10 jest C6.

No to sobie napisał sprzedawca, tak to ja też mogę wystawić starą z galaxy i napisać że jest nawet class 6...
Tym bardziej że "wersja OEM bez pudełka" :)

#207 OFFLINE   Wasted_Seed

• 124 postów
  • Telefon:S III, Note 3 Neo

• Firmware:4.3

Napisano 28 lipiec 2010 - 20:36

B. dobra oferta: KARTY PAMIĘCI MICRO SD 16GB ORYGINAŁ !!! TANIO ! (1154517388) - Aukcje internetowe Allegro

#208 OFFLINE   dominikwrobel

• 4329 postów

Napisano 28 lipiec 2010 - 21:15

Seed widziałem tą ofertę ale chyba szybsza mobile ultra 8Gb C2 gdyby ktos mial porownanie 16 GB zwyklej do 8GB MU to moze bym sie skusil bo ta sama cena

#209 OFFLINE   ////AMG

• 64 postów
  • Telefon:Samsung i5700 Galaxy

Napisano 28 lipiec 2010 - 22:42

Jak chcecie pewny zakup to w carrefourze kingston 8gb + adapter sd za 70zł. 2gb z adapterami 24zł z groszami a 4gb 44zł z groszami. Wszystko Kingston i adaptery. A co do tej aukcji z kartami o pojemnosci 16gb to tez ciekawa oferta. Sa takie tanie poniewaz sa one pewnie wyjete z telefonow ( choc nie wiem z jakich bo kto daje do serwisu tel z karta 16gb ) albo jakies kradzione, ale co tam. Jak ma gosc pozytywy a karta ma dzialac to oferta spoko.

#210 OFFLINE   GonzoG1

• 1949 postów
  • Telefon:Nexus 5

• Firmware:CM11

• Kernel:ElementalX

Napisano 29 lipiec 2010 - 00:50

Ja polecam SanDisk Mobile Ultra - mimo niższych klas od konkurencji są szybsze w ogólnym zestawieniu.
SanDisk znacznie wyprzeda konkurencję pod względem osiągów - nie należy tu patrzeć na klasę karty, a na jej wyniki w testach.

---------- Post dołączono o 01:50 ---------- Poprzedni post napisano o 01:47 ----------

Jeśli chodzi o szybkość karty, to ja polecam tylko SanDisk Mobile Ultra - mimo niższej klasy jest szybsza od konkurencji (SanDisk Class 2 (zwykły nie Ultra) lepszy od Kingston Class 6, a SanDisk Class 4 (Mobile Ultra) lepszy od Kingston Class 10.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jaka, karte, kupic, pamieci