• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
dszymek

rom
[ROM][D855][7.*] AOSP 7.1.*[03-03-2017]

79 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Nowy AOSP 7 od Mistercheese

Pamiętaj wszystko robisz na swoją odpowiedzialność, nie ponoszę winy za powstałe uszkodzenia

Download:

AOSP CAF 03/03/2017 (Zalecana czysta instalacja)

AOSP CAF 07/03/2017

Gappsy

SuperSu

Modem 21c

Mr. Bump

Substratum Theme Engine(Dziala po doinstalowaniu ze sklepu play, wymagany root)

Google Camera

Gello

CHANGELOG:

Spoiler

18-10 V2.1

- selinux permissive by default (should solve a lot of sd and app problems)
- fixed unknown baseband
- a few things you dont see

17-10 V2
- fix gallery FC
- removed supersu
- disable system-ui-tuner by default
- a few things you dont see
- add FMRadio

17-10 V1
- Initial release
- android 7.0.0_r14 tag
- advanced reboot
- dt2s
- exfat and ntfs support

Instalacja:

Sa dwie opcje instalacji. 

1. Bez roota po instalacji:

-Full wipe 

-Rom + Gapps

-Restart

2, Z rootem po instalacji:

-Full wipe

-Rom + Gapps + SuperSu+ Mr Bump

-Restart

Aktualizacja romu:

-Zainstalowac nowszy rom

-(Opcjonalnie) Zainstalowac gappsy

-(Opcjonalnie) Zainstalowac wlasne zipy

-(Opcjonalnie) SuperSu + Mr Bump

-Wipe cache

-Restart

Jezeli komus nie bedzie dzialac nagrywanie w 4k to zainstalowac przez TWRP:

Credits

Cyanogenmod
AOSP
CAF

srisurya95

Źródło:

Edytowane przez dszymek
8 osób postawili piwo

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Testowałeś może? Jakieś wrażenia możesz opisać?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@Araa Rom mam wgrany od rana. Wszystko chodzi bardzo ladnie i bez scinek. Poki co nie zauwazylem bledow i nic sie nie wykrzaczylo. Jedynie co to moze nie dzialac nagrywanie w 4k ale wystarczy dograc Snapdragon Camera przez TWRP i bedzie dzialac. Co do baterii to porownywalnie  z innymi AOSP opartymi na 7( zreszta malo czasu minelo zeby sie o baterii wypowiadac). Co mi sie podoba to ze w standardowym launcherze  dziala wybudzanie i usypianie podwojnym tapnieciem. Najlepiej samemu zainstalowac i sprawdzic ;)

Edytowane przez dszymek
5 osób postawili piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@dszymek

Kurde bardzo kusi mnie ten rom zwłaszcza, że robiony właśnie przez tego developera. Chyba będzie czas pożegnać się na chwilę z CleaNrom :) Później wgram i potestuję :) 

Mam nadzieję, że będzie warto Thx za profesjonalne podejście i założenie tematu :) 

dodana zawartość

Powiedz jeszcze co tam do motywów jest substratum czy coś innego?

dodana zawartość

Powiedz mi jeszcze gdzie jest ta możliwość personalizacji bo nie widzę :) 

Edytowane przez Araa

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zainstalowałem kilka godzin temu, jestem bardzo zadowolony. Działa bardzo płynnie, 0 ścinek, bateria wydaje się nie gorzej aniżeli na CleaNrom. :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Chuck_92

Troszkę inne dźwięki i brak subatratum poza tym to samo co CleNrom. Przyjemny i do użytku dziennego :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Araa substratum zawsze mozna doinstalowac ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie czy na żadnym aosp nie ma blokowania zdjęć w galerii? Takie rzeczy tylko na stocku?

G3 + Fulmics 6.5

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czy normalnie jest setup wizard? 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Stiwi

Tak normalnie działa. Ja mam plik od @slavomes osobny do setupwizard. Nie ważne jaki rom działa wyśmienicie :) Ale tu jest zaimplementowany już :) 

2 osoby postawili piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.