• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
dszymek

rom
[ROM][D855][7.*] AOSP 7.1.*[03-03-2017]

79 postów w tym temacie

Zainstaluj i skonfiguruj sobie Light Manager - LED Settings.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mialem footej premium wykupione i tez wariowala, zacinala sie i robila czarne fotki. Przeinstalowalem system na cyjana 13 i to samo, ale na szczescie snapdragon na cyjanie jest idealna :)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Romu nie przetestowałem za specjalnie, ponieważ mam problem z podłączeniem do sieci wifi w domu. Na dłuższy czas zatrzymuje się przy uzyskiwaniu adresu ip i pozniej komunikat "zapamietane" czy coś w tym stylu. Hasło z pewnością dobrze wpisywałem. Ktoś wie czym to może być spowodowane? Nie dogrywalem żadnego kernela ani nic takiego. Modem instalowany z pierwszej strony tego tematu. 

@edit: Zrobiłem restore romu jaki wcześniej miałem i postanowiłem znowu spróbować. Tym razem zainstalowałem najpierw modem, później tylko rom. Uruchomilem telefon i ku mojemu zaskoczeniu wifi zadziałało. W związku z tym dogralem reszte rzeczy (gappsy nano, snapdragon camera, roota i bumpa) i wszystko jak narazie mi działa. Przekonamy się jak dalej będzie to hulalo. Poki co działa wyraźnie szybko. Przy instalacji widocznie zawalilem z tym modemem bo zainstalowałem go na końcu, nie wiem czy to było złe czy dobre. 

Edytowane przez Crooleeck17

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Nowa wersja z 07/03/2017. Temat zostal zaktualizowany. Dodano plik do sciagniecia

Edytowane przez dszymek
aktualizacja
2 osoby postawili piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Developer porzucił pracę nad tym romem, z tego co pisał na xda to zepsuł mu się g3.
https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=71373024&postcount=56

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Czy miał ktoš problem z połączeniem z siecią eduroam? Na wcześniejszych romach wystarczyło zmienic uwierzytelnienie phase2 na MSCHAPV2 wpisać identyfikator i hasło i tyle. Teraz muszę wybrać certyfikat urzędu certyfikacji, ale dalej nie łączy z siecią niezależnie czy wybiorę by nie sprawdzało certyfikatu czy ustawień systemowych (wtedy musze wpisać domenę) . Jakieś pomysły?

Edit:  powyższe nieważne, połączyłem się. Teraz mam taki problem, że chcąc spróbować Lineage OS kiedy chcę wejść w TWRP telefon łapie bootloopa. Następuje to kiedy przytrzymam vol down i power i wybiorę dwa razy tak. Pomaga tylko wyjęcie baterii. Ktoś wie co może być nie tak?

Edytowane przez shafi

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Witam.

Potrzebuję pomocy w instalacji.

Po zainstalowaniu według instrukcji (metoda bez roota) wyświetla mi się na chwilę logo LG z jakimiś bardzo drobnymi napisami w lewym górnym roguLogo szybko znika ekran staje się czarny - miga czerwona dioda z niebieską na zmianę i nic dalej się nie dzieje, przyciski głośności i power nie reagują.. Muszę wyjąć baterie żeby dało się znowu wejść w TWRP. 

Poproszę o link do SuperSu, link z pierwszego postu nie działa, dzięki.

Edytowane przez PSony3
Usunięta zbędna część tekstu

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@PSony3 Na migającą diodę wgrywasz MR. Bump - link w pierwszym poście

SuperSu zawsze ściągniesz z poniższych linków:

Stable: http://download.chainfire.eu/supersu-stable
Beta: http://download.chainfire.eu/supersu-beta
Latest: http://download.chainfire.eu/supersu

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Udało się zainstalować AOSP z SuperSu i MrDump

Dzięki.

Piwo poleciało

Edytowane przez PSony3
Jeśli ktoś Ci pomógł zamiast pisać "Dzięki", kliknij przycisk "Postaw Piwo" obok jego posta.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.