bukomisiek

Alcatel Idol 4 - Pytania do posiadaczy

88 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Ma ktoś może już info, jak wgrać język polski do telefonu pochodzącego z zagranicy ?? Posiadam informację (bezpośrednio z CCS), że w serwisie jest możliwość wgrania języka polskiego w cenie 55zł z tym, że trochę szkoda tej kasy , a dwa , trzeba odesłać telefon do serwisu i nie wiadomo jak długo się z tym uwiną a po drodze też różne rzeczy się dzieją...

PS. Podaje rozwiązanie na częściowe posiadanie języka polskiego (ustawienia wciąż mam w języku angielskim, ale wszelkie ikony na telefonie są w języku polskim), a więc wystarczy wpisać kod *#0048# i z automatu przestawia się nasz język na ojczysty ...czyli z kodu kraju który wpisujemy.

Spoiler

image.jpg

Edytowane przez Natan
Zdjęcia wstawiamy w tagach spoiler - zawsze.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też chętnie bym się dowiedział, jak wgrać język PL do Idol 4S. Czy wystarczy ściągnąć skądś odpowiedni ROM?

A poza tym założyłem też osobny wątek gdzie pytam czy gogle od Idol 4 pasują do Idol 4S.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam ponownie.

Mam pytanie odnośnie tych słuchawek JBL. O ile dźwięk z głośników mi się podoba i jest bardzo głośno i nawet basy są OK ( jak na tak małe głośniczki ), o tyle te w tych słuchawkach JBL z zestawu prawie nie ma basu. Włączałem już różną muzykę, ustawiałem Wave Audio na różne sposoby i niestety w tych słuchawkach jest bas jak ze słuchawek Manty dodawanych do tabletu. Czy te słuchawki właśnie takie są? Bez basu? Niby są dokanałowe, ale mogę wziąć pierwsze lepsze słuchawki dokanałowe jakie mam w domu i basem biją je na głowę.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może trafiłeś na jakiś trafny egzemplarz słuchawek. Ja osobiście używam tych słuchawek ponad 6 miesięcy i jak dotąd jestem zadowolony.

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety, jbl dołączone do idola grają słabo. Mam porównanie z brainwavz delta i jest przepaść na niekorzyść jbl.

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Sorry, sorry. Kupilem telefon uzywany od pana tak na oko 45 lat i on po prostu źle gumki zamontowal. Sluchawki wydawaly mi sie dziwnie wygladajce, ale myslalem ze to jakas nowa technologia i ze tak ma byc a ja sie nie znam. Zrezygnowany wyjalem te gumki i zamontowalem po swojemu i WOW, teraz to jest dopiero bas. Takze zwracam honor, sluchawki graja dobrze, po prostu poprzedni wlasciciel chyba nigdy nie uzywal sluchawek dokanalowych.

Mam jeszcze pytanie odnośnie czasu działania. Telefon skończyłem ładować o 23:20, odłączyłem od ładowarki, o 6:40 pokazało mi stan naładowania na 94%. Czyli zeszło 6% w ciągu 7 godzin. Wyłączone NFC, wyłączona lokalizacja, wyłączony Bluetooth i nie włożona żadna karta SIM, włączone jedynie Wi-Fi. Czy to normalny spadek baterii czy może jeszcze coś powinienem wyłączyć?

Edytowane przez vwrafi

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22 godziny temu, vwrafi napisał:

włączone jedynie Wi-Fi.

I prawdopodobnie masz jeszcze jakieś aplikacje w tle, które wybudzają telefon używając dostępu do wifi. Ale nawet jakbyś ich nie miał to i tak Usługi Google zrobią swoje bo one są głównym problemem wybudzania telefonów. Mój przy włączonej lokalizacji, transmisji, bluetooth i wyłączonym wifi, nfc  przez noc ( ok 7h ) zjada od 1 do 3% baterii, jak kilka razy zostawiłem włączone wifi to zżerało od 4 do 8% baterii. Wyłącz wifi i przetestuj.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyłączyłem na noc Wi-Fi i zużycie to 1%.

Spróbuję jeszcze właczyć Wi-Fi ale wyłączyć pobieranie w tle.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.