• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
zajecc

[ROM][7.1.2][GEEHRC][OFFICIAL][OTA] NitrogenOS N

235 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

2dlkw8z.png

Rom oparty na AOSP, działa stabilnie, nic nie łapie freeza, nie zacina się itd. aktualizacje OTA, bateria bez zastrzeżeń. 

j16jh2.png

- wrzuć rom i gapps na pamięć wewnętrzną 

- Zaktualizuj TWRP!! za pomocą flashify - do pobrania ze sklepu, flashujemy obraz TWRP z działu download

- Po wgraniu/zaktualizowaniu TWRP -> wipe  system/data/ dalvik/ cache

- Zainstaluj rom (nie wgrywaj SuperSU)

- Ponownie wipe i instalacja Gapps (polecam wersję mini ARM->7.1->mini lub pico

- Uruchom telefon i poczekaj 10 - 15 min 

x1hxl1.png

GEEHRC:
Stable Builds  |  Test Builds  |     TWRP 3.0.2-0  |   Dynamic Gapps Mini  |    Dynamic Gapps Full  

8xlpc0.png

many features was included

w9fps8.png

If you are not indifferent, and you like our work, you can always support us. This will give us the incentive to make more and more opportunities in our firmware.
xyyx: PayPal
Mr.MEX: PayPal

2guz8zm.png

Nitrogen Project | Nitrogen Devices

2guz8zm.jpg

Nitrogen Project - NitrogenOS Nougat

Nitrogen Dev's - https://github.com/nitrogen-devs

XDA Forum: [ROM] ► [7.1.1 ► NMF26O] ► [OTA] ► Nitrogen OS ► (14.12.2016)

Nieśmiertelny telefon, system w wersji z dnia 26 października działa bez zastrzeżeń, nie znalazłem nic co by nie działało, aparat, nagrywanie, rozmowy, gps, wi-fi, dane wszystko działa tak jak należy, co więcej działa to lepiej niż w wersji 6.0.1 zauważalnie mniej mozolnie, bateria typowo dla tego modelu nie można się doczepić, nie trzeba bawić się z SuperSU, system ma nadane uprawnienia roota. Polecam ogółem, szczególnie że aktualizacje OTA więc raz na miesiąc można go sobie bez najmniejego problemu aktualizować i nie trzeba do tego Nexusa :) Pozdro! 

PS: Jeżeli chcesz mieć zawsze aktualną wersję systemu to: Ustawienia -> Informacje o telefonie -> Nitrogen OS updates -> check jeżeli jest jakaś aktualizacja to do dzieła! :)  (czasem, w razie problemów, nie zaszkodzi wipe z pozycji twrp i wgranie aktualizacji) 

Edytowane przez zajecc

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pobrał ktoś i zainstalował ??? 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja i wielu użytkowników forum XDA

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Testuję od wczoraj wersję 7.1. Działa zacnie. Jedynie to od czasu do czasu dostaję komunikat "internet przestał działać". Prawdopodobnie chodzi o tę wbudowaną przeglądarkę - choć jej w ogóle nie używam. Przydał by się jeszcze jakiś kernel z możliwością OC do wersji 7.1.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

zainstaluj wersję z 26.10.2016 pomaga na informacje z internetem. Ogółem z tego co na XDA piszą ludzie to. .  Rom z 26.10.2016 działa jak finalny produkt . Póki co nie znaleziono nic co by sprawiało problem. Na dodatek działa Google Assitant w telefonie z przed 4 lat :P Aktualnie czekamy na na to żeby Google opublikowało wersję 7.1.1. Jak tylko się pojawi zaktualizuje główną stronę . Reasumując pobierać , instalować i cieszyć się andkiem 7.1 bo lepszego Romu na ten tel nie ma . 

Edytowane przez bartekc00
Nie cytujemy posta wyżej w całości

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Potwierdzam - najnowsza wersja działa świetnie. Ogólnie rom jest bardzo szybki i jak na razie nie zaobserwowałem żadnych problemów. Aparat też poprawili. Bateria trzyma jak na każdym innym romie. U mnie około 3h sot.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może jakieś screeny?

Na XDA są screeny z Androida 6.x. Czy wizualnie nic sie nie zmieniło?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@Up

Screenów nie chciało mi się robić, ale tu masz film z Android 7.1 Nitrogen dla Nexus 5, to jest to samo co na E975, miłego seansu. NirogenOS Android N 7.1 review

Wygląd względem poprzedniej wersji tzn android 6.0 jest zauważalny, szczególnie z Pixel Luncher - którego polecam. Belka górna uległa zmianie, jest hmm ładna, przejrzysta, prosta, podręczna, w ustawieniach kilka zmian, więcej opcji, dynamiczne ikonki, ogółem ikony maja nowy wygląd itd. itd, zmian jest kilka Nie trzeba wydawać 2,5k na Google Pixel mamy to samo w E975 :) 

o zmianach do poczytania:

1. Wszystkie zmiany w jednym miejscu

dodana zawartość

@bas4ik  Masz ładnie zjechaną baterię u mnie z wifi, muzyką, przeglądaniem netu itp. Spokojnie pół dnia, gdy korzystam tylko jak z telefonu czyli rozmowy i sms to ładowanie raz na 48h 

Edytowane przez zajecc
Nie cytujemy postu poprzedzającego w całości. Piszemy @Up lub korzystamy z opcji @Wspomnij.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zjechana raczej nie jest bo zawsze tyle trzymał. Czyli około 3h na ekranie. Gdy mało korzystam - 2 dni jest osiągalne jak najbardziej.

Co do pixel launcher. Zainstalowałem razem z paczką ikon i niestety ikony mam dalej po staremu. Trzeba te ikony jakoś aktywować w launcherze ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozostaje więc pytanie o polskie tłumaczenie?! Czy jest pełne, czy częściowe jak w 6.0.x?

Jak z rootem?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.