Tutek

info
Posiadacze N7, ilu zostanie? - CZYTAJ PIERWSZY POST

Note 7   37 głosów

1. 1. Zostawiasz czy oddajesz telefon?

• Zostawiam
      12
    • Oddaję
      25

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

522 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Ważne informacje od moderacji:

W związku z prośbami (słusznymi), o to by nie karać zbiorowo wszystkich użytkowników zostawiamy temat odnośnie wymiany/zostawienia Note 7.

Zaznaczam, że wszystkie przepychanki, porównania systemów, telefonów, wyzywania, niekulturalne słownictwo, spam etc. zakończą się ostrzeżeniem (inaczej się nie da).

Post wyżej wyjaśnia sytuację, ale może ktoś z Was będzie chciał coś dodać, debatować etc. Nie możemy Wam tego zabronić.

Jeśli nie mamy nic do dodania, tylko głosujemy w ankiecie.

Temat do wolnych przemyśleń jest tutaj:

Pozdrawiam,

Bartek

Był wątek ilu nas jest, to może teraz kto zostanie na własne życzenie. Dziś potwierdziłem w infolinii, że jest możliwość pozostawienia telefonu po podpisaniu stosownego oświadczenia i dodatkowo nie będzie on w przyszłości zablokowany.

Była dyskusja o tym, że w zasadzie nie ma zamiennika (może poza N5) dla tych co kochają i używają rysik.

A więc kto i dlaczego zostaje?

Za oddaniem przemawiają chyba argumenty racjonalne, za pozostawieniem emocje.

Ja, jak mówią górale "wochom sie" ze wskazaniem na "oddam" i przejdę na N5.

Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bartekc00
informacja + edycja tytułu.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli pozwolą to zostaję, mam N4 EDGE ale teraz po kilku tygodniach nie wyobrażam sobie powrotu. Mam N7 Blue i dla mnie nie ma ładniejszego i lepszego telefonu. Do tego uwielbiam kilkadziesiąt minut leżeć sobie w wannie i przeglądać internet. Hehe 

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Up. W wannie znacznie bezpieczniej ;) Ja na 90 % zostaje ale czekam na rozwój wydarzeń zobaczymy do kiedy potrwa zwrot i co ostatecznie zaproponują.

Wysłane z mojego SM-N930F

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie rozumiem was.. ja wiem ze telefon jest fajny ma fajny rysik itd. Tylko jeśli potwierdzi się to co mówią na infolinii i będzie można pod pewnymi warunkami na własne ryzyko sobie telefon zostawić...to przecież to jest totalny bezsens :) wydać na telefon prawie 4tys który nie ma żadnego wsparcia producenta, nie ma żadnej gwarancji, ciężko go będzie dalej sprzedać, a do tego jego wartość spadnie do ceny czapki śliwek. Jaki w tym sens? Zachowanie właścicieli note którzy zostawiają sobie telefony powinny być jako przykład pokazywane na szkoleniach z przedsiębiorczości pod hasłem "jak świadomie wyrzucić 4tys w bloto".

6 osób postawili piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@up i to jest właśnie podejście racjonalne o którym pisałem wyżej. Niezaprzeczalna racja.

Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka

2 osoby postawili piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Punkt widzenia się zmienia od zawartości portfela ! A twoje argumenty nie są poparte faktami to tylko przypuszczenia ja ci mogę powiedzieć na ten argument

ciężko go będzie dalej sprzedać, a do tego jego wartość spadnie do ceny czapki śliwek.

Bzdura ! Za rok żebyś się nie zdziwił za ile go sprzedaż ;)

Jaki w tym sens? Zachowanie właścicieli note którzy zostawiają sobie telefony powinny być jako przykład pokazywane na szkoleniach z przedsiębiorczości pod hasłem "jak świadomie wyrzucić 4tys w bloto".

Kolejny argument " to tylko twoje przypuszczenia a nie pewnik
Dla mnie ten telefon już się zwrócił ;) Wiem mogę dostać za niego 4k ale nie chce stać mnie !

Wysłane z mojego SM-N930F

2 osoby postawili piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

22 godziny temu, NuMeRoUnO napisał:
Punkt widzenia się zmienia od zawartości portfela ! A twoje argumenty nie są poparte faktami to tylko przypuszczenia ja ci mogę powiedzieć na ten argument

ciężko go będzie dalej sprzedać, a do tego jego wartość spadnie do ceny czapki śliwek.

Bzdura ! Za rok żebyś się nie zdziwił za ile go sprzedaż

Złapiesz naiwniaka który nie będzie świadom tego bubla i kupi. Tylko zapomnij ze dostaniesz za niego więcej za rok niż 1k. Poczekamy zobaczymy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Fenek
Usunięto zbędny komentarz.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie panowie. Nie ma co gdybać. Ja stoję po stronie tych którzy planują oddać N7, ba, nawet dzwonię i upominam się o kuriera ;) ale doskonale rozumiem kolegów którzy się wahają i tych którzy już wiedzą że go zostawią. Fajnie. Zawsze będzie można wpaść na to forum i zapytać jak się telefon sprawuje :) Nie ma co narzucać swojego zdania i krytykować drugą stronę, bo pamiętajcie że "moje" jest zawsze najlepsze i nikomu nic do tego. Ja tym co zostawiają kibicuję, ale nie zmienia to faktu że nadal uważam że samsung się ośmiesza ogłaszając akcję wycofania telefonu z rynku, ale z drugiej strony daje możliwość zostawienia go sobie. 

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedyną sensowną opcją jest jak najdłuższe przetrzymanie telefonu u siebie aż do premiery S8 a następnie zwrot i zakup najnowszego flagowca

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@dest pod warunkiem że samsung na to pozwoli :) może soę okazać że akcja wycofania skończy się np 31.12. 

Choć Twój tok rozumowania bardziej minsię podoba ;) używać do woli, a w dniu premiery oddać i oczekiwać zwrotu 3799 :DD

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.