Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Fenek

stock J3 [SM-J320F] - J320FXXU0API2 - [XEO] - [28.10.2016]

Rozwiązany

bladeno1   
Otrzymana reputacja: 2899
bladeno1

@melis

Tak. Przed oddaniem na gwarancję najlepiej wrócić do softu brandowanego. To przeciez nie problem. Dlatego napisałem, iż debrandowanie nie spowoduje utraty gwarancji. Stracić gwarancję można tylko poprzez nabicie flagi KNOX. Jest to proces nieodwracalny.

Edytowane przez bladeno1

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
melis   
Otrzymana reputacja: 214
melis

Rozumiem. Gorzej jednak gdy tel odmówi posłuszeństwa i, nie będzie możliwości powrotu do poprzedniego softu. Wybaczcie OT.

dodana zawartość

Zainstalowałem 4ro plikowca. Wszystko poszło ok. Pliki są opisane, więc nie ma kłopotu z dodawaniem w odinie. Pliku pit nie ma więc opcja re partition nie zostaje zaznaczona, Co lepiej, lub gorzej to dam znać.

dodana zawartość

Wygląda na to, że zarządzanie sprzętem nieco poprawiło się. Tel dużo szybciej przechodzi w deep sleep. Dosłownie zaraz po wygaszeniu ekraniu, wartość pobieranego prądu spada do 30mA. Trzeba dłużej po testować.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
melis   
Otrzymana reputacja: 214
melis

Jest na 100% poprawa. Sygnał sieci podczas rozmowy nie jest już tak wrażliwy na położenie. Zainstalowany widget battery monitor przez całą noc rejestrował i skoki prądu były do 80mA max, a tak to 20mA. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że świeży soft dobrze wpłynął na telefon.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jeronimo   
Otrzymana reputacja: 2381
jeronimo

Ukazała sie nowsza wersja softu

Link do tematu:

Ten wątek zamykam.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.