Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

JED

Samsung Gear S3 - dyskusja ogólna

Rozwiązany

JED   
Otrzymana reputacja: 12
JED

Pozwolilem sobie zalozyc nowy temat, gdyz nadchodzi nowy Gear, a ja mam zwiazane z nim pytanie.

Zegarek w wersji Froniter ma wbudowana karte SIM - czy ktos moze mi wytlumaczyc, jak z tego korzysta sie w PL warunkach?
Czy mozna do niej podpiac obecny numer?
Czy telefon po sparowaniu z zegarkiem przesyla tam potrzebne dane - robiac niejako kopie karty SIM na te, ktora jest w zegarku?

Edytowane przez Artok
Poprawa tytułu wątku - Artok

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Data   
Otrzymana reputacja: 21
Data

Z tego co mi wiadomo, to jest wbudowany tzw e-sim, ale w Polsce tą technologię żadna sieć nie obsługuje i w necie nic nie znalazłem, żeby którakolwiek sieć chciała uruchomić tą możliwość. Więc ta zaleta smartwatcha w wersji Frontier jest bezużyteczna w naszym kraju.  Ale to i tak by nie działało na zasadzie kopii sima z telefonu, tylko oddzielny niezależny numer.

Edytowane przez Data
  • Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
JED   
JED

@Data dzieki!!!

O takie info mi chodzilo - Samsung PL nie jest w stanie udzielic na nie odpowiedzi.
Ale podpowiem Tobie, ze na amerykanskiej stronie Samsunga wyczytalem, ze tam odbywa sie jakies parowanie - ale nie jest to wyjasnione, po co i dlaczego.
A jesli jest tak, jak mowisz, to nadal nie bede mial smartwatcha - a juz chcialem zamowic w UK... :(

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zabka35i   
Otrzymana reputacja: 245
zabka35i

A ja mam inne pytanie wiadomo kiedy ruszy u nas sprzedaż? Bo chyba jednak wrócę do Gear, aktualnie ma LG Urbane 2 ale jednak wolę Tizena i Samsunga.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Data   
Otrzymana reputacja: 21
Data

Czytałem, że w drugiej połowie listopada. Miałem chrapkę na Urbane 2, ale postanowiłem się wstrzymać do premiery gear s3. Możesz napisać czemu wolisz Tizena i chcesz przejść na gear'a? Jakie sa wady i zalety obu? Nie mam porównania i szukam opinii. Dzięki z góry.

Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Artok
Nie cytujemy posta poprzedzającego w całosci - Artok

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zabka35i   
zabka35i

Miałem, kiedyś S2 ale zmieniłem na Lg Urbane 2 bo można było prowadzić przez niego rozmowy telefoniczne. Dlaczego myślę o powrocie do Tizena ? Bo mimo że jest on bardzo mało popularny to jest o wiele bardziej stabilny. Jeżeli ktoś lubi spory męski zegarek z dobrą obsługą google now i zależy mu na slocie na sim to polecam LG. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
JED   
JED
8 godzin temu, zabka35i napisał:

A ja mam inne pytanie wiadomo kiedy ruszy u nas sprzedaż? Bo chyba jednak wrócę do Gear, aktualnie ma LG Urbane 2 ale jednak wolę Tizena i Samsunga.

Kiedy u nas nie wiem, ale wiem, ze w UK sa zapisy i po 11.11 dostawa.

Ja bylem gotowy zakombinowac z UK (350 GBP), ale po info, ze e-sim jest bezuzyteczny, nie wiem, co zrobic...
Wersja Classic mnie sie nie widzi, wiec moze kupic Frontier (w UK ta sama cena) i po prostu nie uzywac e-sim?

I przy okazji zapytam, bo sam nigdy nie mialem smartwatcha - co Waszym zdaniem jest najlepsze na dzien dzisiejszy?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mastra   
Otrzymana reputacja: 7
mastra

Gear S3 był dostępny w przedsprzedaży na oficjalnej stronie Samsunga w Wielkiej Brytanii. Był, bo już nie jest – pula zamówień została już wykorzystana, a nie minął nawet tydzień.

Firma zachęca do złożenia wstępnego zamówienia i obiecuje darmowe słuchawki Level Active dla pierwszego 1000 chętnych, którzy to zrobią. Przyszli nabywcy zostaną powiadomieni, kiedy Gear S3 Classic i Gear S3 Frontier będą znów dostępne.

Oba modele wycenione są identycznie (na 349 funtów), a ci, którzy zdążyli z przedpłatą, otrzymają swoje smartwatche w tygodniu po 11 listopada.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zabka35i   
zabka35i

@JED

To pojęcie względne co najlepsze na dzień dzisiejszy, wszystko zależy czego oczekujesz. Skoro zależy Ci na sim to najlepiej wypada LG Urbane 2, którego posiadam i jest naprawdę super, ale mnie ciągnie do Samsunga pewnie dlatego też że mam telefon od tego producenta i smartwatch typu S3 wykorzysta najlepiej S7.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
JED   
JED

@mastra Kolego, raz, to to, ze napisalem powyzej o UK, wiec nie wiem, czy jest sens powtarzac.
Dwa, zadnej przedplaty nie bylo, a zegarki jeszcze 24h temu byly dostepne - no, ale nie sa, fakt.

@zabka35i mnie chodzilo o to, zebym nie musial brac telefonu, gdy ide poruszac sie z Endomondo - i stad chec SIM.
Ale zdaje sie, ze zaden z tych zegarkow nie moze pracowac jako "stand-alone" Endomondo?

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.