Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

JED

Samsung Gear S3 - dyskusja ogólna

Polecane posty

dydy_rydy   
Otrzymana reputacja: 53
dydy_rydy

No właśnie niby nie, bo powiadomienia wszystkie w tym wiadomości mam zaznaczone. Na wszelki wypadek odznaczyłem i zaznaczyłem ponownie. Zobaczymy

Wysłane z mojego Samsunga Galaxy S7 Edge

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
irekwielki01   
Otrzymana reputacja: 0
irekwielki01

Chciałbym kupić gear 3 classic. Oglądałem wersję klasyk i wersję Frontier mam jedno pytanie. Dziwi mnie fakt że w tych sztukach które oglądałem dużo ciężej chodził obrotowy ring w klasyku niż w wersji frontier. Czy tak jest czy tylko wystawowe tak ciężko chodzą Przyznam szczerze że wersji Frontier działa to dużo lepiej. Jak to jest u Was czy też tak ciężko chodzi Classic czy chodzi gładko

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
spec-naz1   
Otrzymana reputacja: 115
spec-naz1

Nie wiem jak się do tego odnieść, bo nie pamiętam jak chodził w wersji Frontier. Natomiast podczas obrotu mają być kliknięcia, więc nie jest to na pewno płynne. Szczerze mówiąc im ciężej tym lepiej, podczas jesieni czy zimy mniejsze jest ryzyko że podczas sprawdzania godziny będzie się coś włączać. Być może miales takie wrażenie bo w classicu pierścień jest mniejszy i bardziej płaski więc trzeba trochę więcej siły użyć o ile można to tak nazwać

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
irekwielki01   
irekwielki01

Pierścień chodził na tyle ciężko że dłuższe operowanie pierścieniem powodowało dyskomfort palców. Próbowałem wpisać przypomnienie, zdziwiłem się że nie mogę ustawić dnia tylko godzinę w standardzie pm, am. Czy jest jakaś klawiatura umożliwiająca pisanie takie jak w swype, przez pociągnięcia po klawiaturze?

dodana zawartość

Czy jest możliwe w przypomnieniu ustawienie godziny innaczej niż pierścieniem? Pan mnie trochę zdziwił, bo powiedział że pierścień muzę ciężko chodzić v bo coś wpadło do niego. Co wtedy jak pasek wpadnie? Tylko wd-40?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mateusz1807   
Otrzymana reputacja: 188
mateusz1807

Mój raz bardzo ciężko chodził bo się syrop klonowy dostał :D Wystarczyło umyć pod ciepłą wodą

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
spec-naz1   
Otrzymana reputacja: 115
spec-naz1

Nie no bez przesady, tak ciężko to nie chodzi. Jest opór, ale delikatny wszystko działa komfortowo, więc rzeczywiście coś musiało być z nim nie tak.

Co do piasku to w zasadzie się na tym nie zastanawiałem:) może ktoś ma już takie doświadczenia to się podzieli.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mireczek K.   
Mireczek K.

U mnie pierścień zaczyna chodzić ciężko, po tym jak dostanie się do niego woda. Po kilku obrotach wraca do normy.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
simon75   
simon75

Witam.
Piszę do Was w temacie "łączności" mojego Gear S3 z Samsungiem S6.
W ostatnim czasie gdy rano podłączam zegarek do telefonu "czasem łapie od strzała" a czasem telefon pokazuje że ma podłączenie do zegarka a na zegarku ikona "bez połączenia".Dziś po takim "niby" połączeniu (telefon pokazuje, że się połączył a zegarek twierdzi że NIE) miąłem taką informację na telefonie: "Połączono przez profil SPP" ?!?!?!

Spoiler

Screenshot_20170629-060929.thumb.png.7e1106ce55c8fbb0baddf1b9a742d8f7.png

Po restarcie zegarka i telefonu połączenie przebiegło już prawidłowo:

Spoiler

Screenshot_20170629-083501.thumb.png.1a3fb4bf764667e25e3e0af623f260b7.png

Miał ktoś coś takiego ????

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
andi2012   
Otrzymana reputacja: 5
andi2012

Też zdarzyły mi się już takie cuda ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mireczek K.   
Mireczek K.

Czy też macie takie genialne zegarki, które o pierwszej, drugiej w nocy gratulują Wam punktualnego położenia się spać? Oczywiście w środku snu. :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.