Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

JED

Samsung Gear S3 - dyskusja ogólna

Polecane posty

Ogima1   
Otrzymana reputacja: 2
Ogima1

Mam z pozoru proste pytanie :-).

Jestem właśnie na etapie zmiany telefonu, z którym mam sparowany zegarek. Czy jest jakiś sensowny sposób na „przełączenie” zegarka pod nowy telefon, czy też należy przywrócić w nim ustawienia fabryczne i wgrywać wszystko od początku?

Może jest jakiś odpowiednik Smart switch’a, żeby wgrać tylko Gear managera i nowy telefon wszystko „zobaczy”? Nie bardzo mi się uśmiecha ponowne ustawianie tarcz i apek w zegarku.

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mateusz1807   
Otrzymana reputacja: 188
mateusz1807

@Ogima1 Zrób kopię zapasową, w aplikacji gear jest. Potem wszystko przywracasz przy podłączeniu do nowego telefonu.

Wchodzi do aplikacji Gear - Zakładka UStawienia - Gear Infor. (przedostatnia opcja)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ogima1   
Ogima1

@mateusz1807 Ta kopia jest wykonywana w chmurze czy na telefonie?

Jak daję mu wykonanie kopii to trwa to tylko parę sekund i telefon twierdzi, że kopia wykonana.

To chyba nie może być prawdą, z uwagi na np. kilkanaście tarcz zegar, które mam zainstalowane, nie licząc aplikacji :-(.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mateusz1807   
mateusz1807

Kopia jest w chmurze. U mnie ostatnio po serwisie telefonu wszystko się przywróciło, łącznie z kolejnością aplikacji na ekranach

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ogima1   
Ogima1

Jak długo trwało wykonywanie tej kopii? Tak jak napisałem wcześniej, u mnie to zaledwie 3 – 5s. To chyba jakiś błąd jest?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mateusz1807   
mateusz1807

@Ogima1 Tego niestety nie wiem. Mam to włączone od samego początku i kopia robi się automatycznie codziennie. Nie wiem długo to trwa. Przywracanie trwało z kilkanaście minut. Ale w sumie może tak być że kopia robi się szybko. Przecież wszystko co jest zainstalowane w zegarku to jest w Galaxy Apps, więc tak na prawdę nie trzeba kopiować żadnych danych a jedynie listę aplikacji do zainstalowania a to trwa chwilkę. Wymuś jeszcze raz zrobienie kolejnej.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
reverpl   
Otrzymana reputacja: 7
reverpl

A czy ktoś z tutuaj obecnych może mi wytłumaczyć, dlaczego wgrywając przez Gear Design'era nie mam na żadnej tarczy seundnika? Pojawia się w momencie uruchomienia głównego ekranu i sekundnik znika...tak na wszystkich 6 tarczach. W ogóle po załadowaniu projektu w Gear Watch Designer pokazuje się tarcza bez sekundnika...:(

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
masi0   
Otrzymana reputacja: 65
masi0

jeszcze pare dni temu używałem apple watch2 w parze z iphonem. niestety iphone zaliczył dość ostry wpadeczek i raczej zostanie dawcą części. nieastety ze służbowym s6 zegarek appla nie chce gadać więc padł pomysł kupić coś innego - wybór padł na gear s3 - dobre wykonanie, w cenie niższej niż aw2 mam frontiera z koperą ze stali nierdzewnej (o ile napisy nie kłamią) , ładniejszym wzornictwie i o niebo lepszym systemie. tinzen działa naprwdę dobrze, zadziwiająco dobrze, jest intuicyjny. oby tak dalej

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
schumi555   
Otrzymana reputacja: 0
schumi555

Mam problem z połączeniem Gear S3 Classic z moim S8+. Miał ktoś taki problem? Dodam, że zegarek bez problemu połączył się z Huawei P8 a tutaj cały czas komunikat "przygotowywanie do połączenia..."

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
vordilion   
Otrzymana reputacja: 0
vordilion
Napisano (edytowane)

Mam pytanie. Czy u Was tez sa takie przerwy miedzuky szkłem a tym pierścieniem wewnętrznym? I zbiera Wam się tan tak chamsko jak u mnie brud? Czy tp normalne czy kiepskie wykonanie?

Spoiler

914035e468f3d4df1a5f5074acede3c0.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Daniel.
Zdjęcia i grafiki umieszczamy w tagu spoiler, pkt 4.11 regulaminu. Proszę o tym pamiętać.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.