Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

JED

Samsung Gear S3 - dyskusja ogólna

Rozwiązany

pawel24czarny   
Otrzymana reputacja: 5
pawel24czarny

Ja bym powiedział ze nie jest to normalne tylko występuje w większości przypadków, ale z tego co czytam trafiają sie egzemplarze w których nie występuje to. 

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
andi2012   
andi2012

Zegarek nie jest od tego, żeby w niego pukać! Użytkuj i ciesz się nim!

• Piwko! 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pawel24czarny   
pawel24czarny
Napisano (edytowane)

Ta jak odpadnie ci kółko za rok to pogadamy, zegarek za 1500zl i coś lata. A kolega pyta sie co to za zabawka plastikowa na ręku, faktycznie wygląda jak bym wziął dziecku z kartona z zabawkami. 

Edytowane przez Daniel.
Punkt 3.2 regulaminu / Słownictwo.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
spec-naz1   
Otrzymana reputacja: 127
spec-naz1

Wchodziłeś w temat który wkleiłem? Przeczytaj i wyciągnij wnioski, albo zapoznaj się z konstrukcją. Rozumiem że kolega ma lepszy zegarek skoro tak mu się twój nie podoba:) Jeśli nie to niech sobie sprawi w takiej cenie, wtedy jego zdanie będzie wartościowe.

Zawsze możesz sprzedać i wybrać jeden z kilku słabszych modeli które są na rynku.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
andi2012   
andi2012
Dnia 17 sierpnia 2017 o 15:59, pawel24czarny napisał:

Ta jak odpadnie ci kółko za rok to pogadamy, zegarek za 1500zl i coś lata. A kolega pyta sie co to za zabawka plastikowa na ręku, faktycznie wygląda jak bym wziął dziecku z kartona z zabawkami.

Miałem Gear S2 dwa lata i nic mi nie odpadło, a też był ten dźwięk przy stukaniu (a dowiedziałem się o nim czytając forum, inaczej nawet bym na to nie zwrócił uwagi). W końcu to jest ruchomy pierścień, taką ma konstrukcję i musi wydawać jakiś dźwięk. Co innego gdyby miał luzy, latał, sam się przekręcał, to wtedy co innego. W moim Gear S3 pierścień chodzi perfekcyjnie a też słychać ten niepokojący niektórych dźwięk. Nie szukajmy na siłę problemów tam gdzie ich nie ma ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
load6   
Otrzymana reputacja: 0
load6

Mój zegarek żyje własnym życiem.

- raz zlicza dobrze piętra a raz prawie że w ogóle

- rano pakowałem rzeczy do walizki przez 15 minut zliczył mi 690 kroków gdzie wykonałem może 3

- dzisiaj go odłożyłem w pracy do torby i jak go wyciągnąłem to wykrył "sen" i co najlepsze pokazał ile spałem "lekko" i ile w bezruchu , nie wiem na jakiej podstawie on to analizuje ale jak on mi wróży jak śpię to słabo bardzo

-wczoraj jechałem samochodem to mi pokazał czas bezczynności a dzisiaj nie (widocznie musiałem ostro biegać za kierownicą)

Xaomi miband 2 za 50zł lepiej sobie radzi jak ten wróżbita .

Chyba ktoś przesadził z tą oceną "najlepszego" smartwatch-a

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mireczek K.   
Otrzymana reputacja: 0
Mireczek K.

Zliczanie pięter faktycznie źle działa. Można chodzić na 10 piętro i z powrotem, a zegarek tego nie widzi.

Inne funkcje jak na razie działają sensownie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
spec-naz1   
Otrzymana reputacja: 127
spec-naz1

@load6

Mnie piętra dobrze zlicza, jedyny problem to nadwyżki w krokomierzu.

Może i Xiaomi kroki zlicza lepiej, to teraz napisz czego smartwatch za 50 zł nie zrobi:)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pagolik   
Otrzymana reputacja: 274
pagolik

U mnie pietra liczy poprawnie, a sporo latam po pietrach w biurowcu. Kroków nie mam jak sprawdzić, bo przeciez nie licze kazdego, ale wydaje mi sie, ze jest ok. Jeden raz sie zdarzylo, w autobusie na bardzo wyboistej drodze, ze z automatu wykryl trening mimo, ze siedzialem. Ale wtedy i kolegi zegarek od Appla zachowal sie identycznie, rowniez sam wykryl mu trening. Wszak to tylko urządzenie, nie ma swojego mózgu ;p

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bani42   
Otrzymana reputacja: 152
bani42

A ja nie mogę sobie poradzić podczas biegania z info. co 1 km ... wyświetla się i wisi zamiast zniknąć . Trzeba kliknąć w wyświetlacz wtedy znika ...

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.