Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

bergmen

Xiaomi Redmi 4 (4A, 4X, Pro) - Informacje ogólne, opinie użytkowników

Rozwiązany

tomekgk   
Otrzymana reputacja: 0
tomekgk
Napisano (edytowane)

Sorki ze tak długo to trwało. Mam chyba "snapdragon" 8*1.4ghz. Zdjęcie poniżej. Ten telefon to Redmi 4x a nie Note 4x. Pewnie dużych różnic nie ma. Może zaczekam faktycznie do grudnia, ma być dostępna aktualizacja do Miui9, i wtedy faktycznie będzie już na Andku 7 lub go odblokuję i wrzucę soft z polskiej strony. 

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie moim problemem oraz za rady. Odezwę się jak bede miał kolejne pytania. 

Spoiler

WP_20171107_00_12_28_Rich.jpg

Edytowane przez patrikos23
Na forum zamieszczamy video, zdjęcia oraz screeny za pomocą znacznika [SPOILER]. (pkt 4.11 reg.) Poprawione. Proszę o tym pamiętać.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Vqp   
Otrzymana reputacja: 1
Vqp

Uaktualnienie do MIUI9 będzie w połowie tego miesiąca. Aktualnie używam bety, jestem z niej zadowolony, telefon pracuje szybciej na tym Andku. Co do procesu odblokowania telefonu to pamiętam, że czekałem aż 8dni aby Xiaomi zatwierdziło odblock. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
viader80   
Otrzymana reputacja: 1
viader80

tomekgk jeżeli telefon nie widzi aktualizacji 8.5.4. wchodzisz na http://en.miui.com/download-323.html klik na Download Full Rom. zapisujesz w pamięci telefonu . później ustawienia->informacje o telefonie->aktualizuj system->... trzy kropki po prawej na górze->wybierz paczkę aktualizacji i wskazujesz ściągnięty rom. chwila i masz andka 7. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
helmutkol   
Otrzymana reputacja: 5
helmutkol

Mam pytanko, gdzie są jakiekolwiek ustawienia książki kontaktów, tupu wyswietlaj kontakty z ..., lub import ekxport, lub wyszukaj duplikaty

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bergmen   
Otrzymana reputacja: 821
bergmen

Kontakty - > przytrzymaj dłużej MENU - > wyświetlanie kontaktów. 

• Piwko! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
helmutkol   
Otrzymana reputacja: 5
helmutkol
Dzięki bergmen . Mam jeszcze kilka problemów z udomowieniem redimi 4x. Problem polega z aplikacji od zawsze używałem w każdym telefonie Digital Clock Widget Xperia jest w niej możliwość ustawienia czcionki, wielkości, i grubości oraz co najważniejsze pod godziną wyświetla się czas następnego alarmu - i tu jest problem mimo że alarm jest wyłączony pokazuje bzdurną godzinę nastawienia, w innych telefonach wszystko działało (jeśli budzik był nastawiony na 12 pokazywało 12, jeśli był wyłączony pokazywało nic). Drugą apk z którą jest problem to Menedżer plików ASUS, nie mogę np rozpakować archiwum bo nie mam przyznanego dostepu do karty sd w poprzednich telefonach nie było problemu z przyznaniem uprawnień.
Edytowane przez helmutkol

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
replaythenight   
Otrzymana reputacja: 3
replaythenight
tomekgk jeżeli telefon nie widzi aktualizacji 8.5.4. wchodzisz na http://en.miui.com/download-323.html klik na Download Full Rom. zapisujesz w pamięci telefonu . później ustawienia->informacje o telefonie->aktualizuj system->... trzy kropki po prawej na górze->wybierz paczkę aktualizacji i wskazujesz ściągnięty rom. chwila i masz andka 7. 
Chlopie z nieba mi spadles, juz dawno czekam na to zeby ktos mi podpowiedzial jak to zaktualizowac. W koncu cos znalazlem. Juz pobieram i przechodze do instalacji :)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.