Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Prozek

Asphalt Xtreme

Rozwiązany

Prozek   
Otrzymana reputacja: 0
Prozek

Pojawił się nowy Asphalt: Asphalt Xtreme
screen-5.jpg

image.png

W nowym Asphalt Xtreme możemy ścigać się m.in. na pustyniach, w kanionach, w lasach, po bagnach, na lodowcach, w dżungli, a nawet na terenie huty. Do wyboru jest trzydzieści pięć aut podzielonych na 7 kategorii. Wśród nich m.in. samochody terenowe, ciężarówki, monster trucki czy pojazdy typu buggy. Wszystkie te auta stanowią wirtualne wersje prawdziwych modeli, dzięki licencjom od takich firm jak Jeep, Ford, Mercedes-Benz, Chevrolet. Auta można modyfikować i ulepszać.

Graliście już ? Jak wam się widzi ta gra ? Lepsza od "8-mki" ?

Edytowane przez Prozek

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mattaj86   
Otrzymana reputacja: 539
mattaj86

Jak usunąć save gry,  zapisał mi się na koncie Google,  i za chiny nie mogę znaleźć opcji aby rozpocząć od nowa. 

gierka spoko,  fajna grafika,  ładnie działa na M5,  muszę ogarnąć system gry Bo wcześniej w NFSy grałem a tan calkiem inaczej to wszystko qyglada

Edytowane przez mattaj86

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Eric   
Otrzymana reputacja: 217
Eric

o dziwo jakoś mało reklam 

Ad network libraries

Admob

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Prozek   
Prozek

Mi tylko przeszkadza to że musi być włączony internet żeby grać w tą grę.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
deus   
Otrzymana reputacja: 2279
deus

Grafika pierwsza klasa. Duży plus, że jest za free i są licencjonowane samochody.

dodana zawartość

@Prozek

Niestety, ale takie są uroki typowych gier online :(

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Prozek   
Prozek

Wiem, ale w 8-mce nie muszę mieć włączonego cały czas a tu muszę.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
the_naturat_com   
Otrzymana reputacja: 903
the_naturat_com

Ja mocno zawiodłem się na tej grze. Wiedziałem, że to GAMELOFT, więc grafika nie powali na kolana, ale myślałem, że przynajmniej sama koncepcja trochę odejdzie od wynaturzonej "ósemki". W dalszym ciągu pojazdy poruszają się na lądzie i w powietrzu. Można latać i wykonywać ewolucje. Ba, to nawet jest konieczne. Średnio mi odpowiadają samochodówki w stylu science fiction o baśniowych klimatach..

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Freemind   
Otrzymana reputacja: 7
Freemind

Przecież asphalt to typowy arcade i w tym kierunku gra szła zawsze, trudno więc wymagać czegoś innego od tej gry. Wystawianie negatywnej oceny grze na podstawie tego, że jest mało realna jest conajmniej mało sprawiedliwe, gdyż nie w te kategorie uderza ta seria, to tak jak by przyczepić się do real Racing że za mało tuningu, za trudna itp...

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wolty   
Otrzymana reputacja: 64
wolty

Hola Hola , Asphalt 5 był najlepszą częścią i tam nie było nie wiadomo jakich akrobacji , po za tym auta trzymały się drogi a od wersji 6 zaczęły się cuda i niewidy , gra szła i idzie na dno , to oczywiście jest moja opinia i nie musicie się ze mną zgadzać. ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
deus   
Otrzymana reputacja: 2279
deus

Wynaturzenie..to słowo często słyszy się przy produkcjach typu Asphalt 8, serii Most Wanted i tym podobnych tytułach (z przyczyn naturalnych projektowany w ramach tej myśli Burnout jest poza tym stwierdzeniem). Prawda jest taka, że gry te zaliczane są do kategorii arcade, nie są to symulatory wyścigowe. Jadąc 300 na godzinę możemy odbić się od "ściany" i mkniemy dalej, ale cóż..celem samym w sobie jest rozrywka a rozrywka ma na celu jak najbardziej podkręcić ów tytuły, by swoimi nadnaturalnymi możliwościami zapewniły graczom maksymalne doznania graficzne ale i z zakresy grywalności. Wiadomo, jeśli ktoś nie cierpi arcadówek to sięgnie po symulator, gdzie nie da się wejść w ostry zakręt 150 na godzinę. Po to są rozróżnienia na te dwie kategorie, by każdy znalazł coś dla siebie :)

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.