Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

foxqa

Android 7.0 testy

Rozwiązany

gianni_zambrotta   
Otrzymana reputacja: 5
gianni_zambrotta

B581 to chyba do europejskiej wersji jest ;) wydaje mnie sie, ze B582 to odpowiednik B581 :) poprawcie mnie jesli sie myle

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

Niestety nie da sie zainstalowac, telefon po sciagnieciu oprogramowania odczytuje jako nieautoryzowane oprogramowanie i usuwa. Wiecie jak to przejsc ?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
CavieZ   
Otrzymana reputacja: 14
CavieZ

Czyli jeśli nie działa po pobraniu to lipa.. Trza znów kombinować.. Tylko jak ja to robiłem :). A zgrywanie update.zip na SD i z niego? 

A jak dokładnie instalowałeś z firmware finder że nie działa ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
gianni_zambrotta   
gianni_zambrotta

Taaa, przez FF to robilem, ale wyrzucilo po pobraniu w aktualizatorze, ze nie mozna zainstalowac, bo jest nieautoryzowane oprogramowanie. Nie wiem jak to ominac. Na XDA tez pisza, ze nie moga zainstalowac. Ostatnio w FF zaszly zmiany i mozna instalowac przez serwer DNS, ale nie ogarnalem tematu. Wiesz moze jak to przez DNS zainstalowac ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
CavieZ   
CavieZ

No właśnie też to doczytałem, że coś trza w DNS ustawić itp. Szczerze powiedziawszy nie chce mi się już tak grzebać jak wcześniej :)) jak przy zmianach na b560,b580 .. pół dnia straconego.. A zyskać co mogę? dzień dłużej baterię? Mi trzyma 2 dni max i styka...  Jak się pojawi inny łatwiejszy sposób wtedy skorzystam...  Poczekam na te obrazy .zip aby wyciągnąć te UPDATE.APP i zgrać na SD i wtedy w sektorze rozruchowym zainstalować .. może spróbuj tak pobierz pełny obraz czy tam aktualizacje jak skonczy i bedzie info ze skasuje bo nieautoryzowane połączenie to nie naciskaj tego komunikatu i zgraj ZIP gdzieś indziej :) .. jak zakończy to wtedy wyciągnij z ZIP`a plik UPDATE.APP i ręcznie :).. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
gianni_zambrotta   
gianni_zambrotta

No coz, chyba sobie daruje, chyba, ze znacie normalny prosty sposob ;) moze to oprogramowanie dostanie autoryzacje lub wrzuca jakies nowe autoryzowane ? poczekam na Oreo, ale ten to pewnie w przyszlym roku :(

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
MisiekSka   
Otrzymana reputacja: 0
MisiekSka

Miałem C900B156, wrzuciłem C432 180 a póżniej 190. I za cholerę nie dałem rady wrzucić nugata. Zmieniłem region z c900 na c432 i mam teraz OTA do b560 ale "software install failed". Próbowałem b560, b581 przez OTA, przez Firmare Finder proxy/dns-ciągle to samo. 

Ma ktoś radę?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
gianni_zambrotta   
gianni_zambrotta

Wlasnie zainstalowalem oprogramowanie C185B5832 przez FF. Juz jest zautoryzowane przez Huawei do instalacji ;)

Spoiler

48826b9babddaf26c4cbf010951cfb96.jpg

Edytowane przez Gwozdek
Proszę pamiętać, aby umieszczać filmy i zdjęcia w tagu spoiler. Nie dotyczy to tylko pierwszego postu tematu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
michal88kusak   
Otrzymana reputacja: 0
michal88kusak

Na C432 nic nowego aie nie wyswietla w FF.

Edytowane przez Gwozdek
Nie cytujemy postów poprzedzających w całości. Używamy @up lub opcji 'Wspomnij' (@ obok nazwy użytkownika).

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
CavieZ   
CavieZ

Ja jednak zrezygnowałem już z Mate 8 na rzecz Xiaomi Mi Note 2. JEst on teraz w mega promocji i sprawuje się znakomicie. Czy lepszy od Mate 8? Nie wiem ma swoje plusy względem Mate, ale miałem ochotę na cacko do Xiaomi oraz Miui :). Mate 8 mnie już znudził. 

Ja może wkrótce będę sprzedawał swój Mate 8 64gb/4gb czy ktoś byłby zainteresowany? Na razie dałem ojcu do zabawy ale raczej dla niego będzie za duzy.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.