Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Vangreen

rom [ROM][OFFICIAL][7.1.1_rx]CypherOS 3.5.1 Cheesecake

Rozwiązany

marivsh   
Otrzymana reputacja: 24
marivsh
13 godzin temu, Vangreen napisał:

Zainstalowałem wersję 4.1. Po 5 minutach wywaliłem. Płynność zostawia wiele do życzenia, a opcje personalizacji strasznie ubogie (nie można nawet przestawić zegara na środek) wszystko porozrzucane po ustawieniach.
To nie ten sam cypherOS co za czasów 6.0

Taki urok ekipy - celowo porozsiewali ustawienia po panelu, a samych ustawień jest mniej (nawet mniej niż było w wersji 3.6.x). Największą zaletą jest długa praca na baterii - całkowicie porzucili wszystkie rozwiązania z CM/LOS, stworzyli swój własny AOSCP Framework i swojego launchera. Dodali parę modów z AOSP CAF i tyle. Miałem SOT na poziomie 3h (ale nie korzystam tak często z tel), jednak tel ładowałem raz na 3 dni.

Wszystkim wolącym rozwiązania oparte o AOSP polecam projekt AOSP Extended (https://forum.xda-developers.com/lg-g3/development/rom-aospextended-rom-v4-5-t3659981). Masa podstawowych opcji modyfikacji w stabilnej i płynnej formie - póki co jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zorek549ks   
Otrzymana reputacja: 1
zorek549ks

Hej, czy wam działa nfc? Ja już drugi dzień się z tym męcze i za cholere nie chce mi działać, mam najnowszy rom.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
marivsh   
Otrzymana reputacja: 24
marivsh

Na 3.6.3 nie działało, na unofficial 4.0 nie sprawdzałem, ale zapewne nie działa nadal.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.