• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
Krzysztof_Suliko

Galaxy J7 - nowy dział

3 posty w tym temacie

Witam.

Czy jest możliwość aby założyć osobny dział poświęcony Samsungowi Galaxy J7 2016.

Model ten staje się coraz bardziej popularny, coraz większa jest jego sprzedaż, jednak na naszym forum ciężko się coś o nim dowiedzieć.

Proponuję założyć poddziały takie jak np jest w Note 4.

 

Pozdrawiam K.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Krzysztof_Suliko

Notatka Moderatora Globalnego:
Treść notatki:

Drogi użytkowniku niestety jeszcze za wcześnie na takie subforum, zbyt małe zainteresowanie jest jeszcze tym modelem. Sam zobacz że na palcach jednej ręki można policzyć ilość wątków o J7. Gdy tylko będzie potrzeba to takowe na pewno się pojawi.

Pozdrawiam.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Krzysztof_Suliko

@asdefxxx

 

Jako że dział już powstał, uznaje temat za zakończony:

http://forum.android.com.pl/forum/2227-samsung-galaxy-j7-2016-sm-j710fn/

Temat zamykam. 

1 osoba postawił/-a piwo

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.