Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

kamillo1345

Problem z pamięcią wewnętrzną oraz z podłączeniem do nowego laptopa

Rozwiązany

kamillo1345   
Otrzymana reputacja: 0
kamillo1345

Witam.

Od paru dni mam taki mały problem mimo iż nie zwracałem na to uwagi. Mam w telefonie kartę 32 gb i praktycznie wszystko jest na niej pliki aplikacji czy gier zdjęcia muzyka itp. Miałem zajętą pamięć w telefonie no jakieś 0.5 gb a mam ogl 4.05 GB. od jakiś 3 - 4 dni wyskakuje mi informacja żeby wyczyścić pamięć więc dzisiaj patrzę co jest w telefonie mam prawie 4 gb zajęte przez... nic praktycznie. mam 3 foldery Android DCIM oraz Pictures które są puste albo mają pojedyńcze pliki które zajmują po kilka kilobajtów i nie wiem co nagle tyle pamięci czym zapchało a skądś się to wzieło a program es exp plików pokazuje że jakieś "inne" zajmuje tyle miejsca reszta to jakieś 50 kb. Nie wiem co z tym zrobić.

I problem z podłączeniem do laptopa. Podłączam telefon przez kabel usb ale wgl się nie łączy z laptopem który jest świeżo po reinstallu czegokolwiek więc ma ktoś pomysł czy coś z tym da się zrobić?

Ps. Adapter do micro sd też mi nie działa jakimś cudem więc chciałem się posiłkować starą metodą ale nawet to nie działa więc z tąd te zbędne pytania

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.