Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

kuCHarek8

Tylni aparat nie działa

Rozwiązany

kuCHarek8   
Otrzymana reputacja: 0
kuCHarek8

Od wczoraj przestał działać mi tylni aparat w telefonie, kamera w ogóle go nie wykrywa. Kolega mówi, że mogła nawalić płyta główna. Miał ktoś podobny problem? Jeśli oddać na gwarancję to tylko do salonu LG czy może być też normalny serwis?

Edytowane przez kuCHarek8

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kubaaxxx2   
Otrzymana reputacja: 0
kubaaxxx2

Witam mam nadzieje ,że pomogę 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Norbert kali   
Otrzymana reputacja: 1
Norbert kali

Witam mam problem z moim Lg g flex 2.

Gdy uruchomię aparat nie ważne czy to normalny standardowy czy przez inną aplikacje snapchat czy instagram mam z nim problemy. 

Od wczoraj wyskakuje błąd aparatu, ekran jest czarny, gdy uruchomię aparat raz się włączy a raz będzie tylko czarny ekran, dodatkowo gdy aparat będzie uruchomiony i pochodzi chwile słychać szelest jak by zwarcie (nie jestem znawcą). problem telefonu dotyczy tylko aparatu głównie tylnego głównego. 

Próbowałem już resetować, usuwać dane cache aparatu, ustawienia fabryczne przywracać, nawet używałem lg pc suit który dodatkowo zaaktualizował mi telefon do wyższego androida problem wtedy trochę się zmniejszył ale powrócił do mnie na nowo i nadal jest :/ 

jestem bezsilny proszę ludzie was o pomoc

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Togz   
Otrzymana reputacja: 1
Togz
Napisano (edytowane)

Witam, dwa miesiące temu w moim LG przestał działać aparat (był tylko czarny ekran, raz na sto razy się włączył i działał dobrze) Gwarancja minęła cztery miesiące temu (telefon mam półtora roku od nowości). Co może być przyczyną? Czy naprawa jest opłacalna? I tak zamierzałem kupić coś nowszego ale szkoda tego LG bo chciałem go sprzedać a uszkodzony będzie wart bardzo mało.

Android 6.0.1, system był po hard resecie gdy aparat przestał działać ale nie pomogło. Nie ma komunikatów o błędzie jedynie czasem gdy uruchomię aparat pisze aplikacja aparatu została zatrzymana. Z reguły jest tylko czarny ekran czasem z przyciskami ale nie zawsze.

Edytowane przez dszymek
jeden temat, jeden problem

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kamil79123   
Otrzymana reputacja: 489
kamil79123

Zawsze, kiedy szukasz pomocy w sytuacjach, kiedy coś nie chce się uruchomić, przepisz dokładnie komunikat błędu. Jeśli go nie ma, to nas o tym poinformuj.

Standardowe pytania: jaki soft, czy był robiony hard-reset, czy był wgrywany system od nowa, czy jest root/odblokowany bootloader?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
robertzmarzlik   
Otrzymana reputacja: 3
robertzmarzlik

Mam to samo :/ Jakieś pół roku temu wgrywałem soft niebrandowany (tel z Play). Od kilku dni raz działa raz nie działa. Na początku czarny ekran, później komunikat "Nie można nawiązać połączenia z aparatem" a od wczoraj kilkakrotnie zdażył się obraz różowy i do góry nogami. Jak czasem załapie to po przełączeniu na przedni cyrki jeszcze większe. Brak zbieżności chrominacji, obraz przestawiony o pół obrazu. DRAMAT.

Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
arunia19   
Otrzymana reputacja: 63
arunia19
Napisano (edytowane)

Niestety w moim LG Aparat również padł nie działa reset fabryczny downgrade do 5.1  nic nie działa aparat sie nie włacza wyskakuje błąd i koniec :/ Dziwne to jest bo kilka osób ma ten problem i kilka osób już o tym pisze .  

Edit: Telefon odesłałem do serwisu wrócił za 5 dni . To jest wina płyty głównej w telefonie bo została ona wymieniona na nową i aparat działa jak trzeba . Jak ktoś ma problemy z niedziałającym aparatem w LG to tylko serwis go ratuje. 

Edytowane przez arunia19

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
psone1   
Otrzymana reputacja: 6
psone1

U mnie to samo, ciekawe czy gwarancja zadziała bo miałem tylko fakturę VAT marza:-(
Fvat marza nie uprawnia do gwarancji:-(

Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.