Szynku

Dyskusja o romach i kernelach

4174 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Założyłem ten wątek z myślą o tym żeby można było tu dyskutować o Rom-ach, Kernel-ach, recovery etc... Na luzie :DDD

Edytowane przez Araa
2 osoby postawili piwo

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może ja zaczne. Jest może juz jakieś info o portowaniu na nasze G3 bardziej znanych Custom Romów (np. Cyanogenmod, Paranoid Android, AOKP)? Jak narazie ja nic nie znalazłem, a fajnie by było jak najszybciej zobaczyć je na pokładzie naszych telefonów :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak są 2 tematy ogólne i , 3-4 dla osób wtajemniczonych :)

cynaogenmod oraz parandroid są prawie w 95% ukończone nie działa o ile dobrze pamiętam jedynie kamera

Co do projektu AOKP można poczytać o nim na xda gdzie ma 44k w antutu ( zostały zmniejszone dpi wraz z rozdzielczością ) i jest top 1 tyle że w tym romie nie działa już trochę więcej

dodatkowo codefire za kilka dni wypuszcza bump website :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest też w pełni działające MIUI. Testowałem u siebie. Są jeszcze drobne błędy, ale generalnie wszystko śmiga bez żadnych lagów. Jestem pod wrażeniem.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

CM11 działa bardzo szybko. Mam tylko problem z zasięgiem, jest słaby i często zanika. Nie ma informacji jaka jest wersja pasma podstawowego (modem). Po restarcie telefonu bez dostępu do komputera nie uda nam się go uruchomić . Ale zapowiada się bardzo dobry mod. G3 dostała skrzydeł.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To w takim razie jeszcze sie wstrzymam. Poczekam na kolejny build :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie jest mod lecz rom telefonu nie uruchomisz bo uzywasz innego kernela ;) wystarczy poczekac troche czasu na bumpa przez co bedzie mozna wykonywac rebooty bez wymaganego pc

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem, że to ROM określenie mod użyłem może niewłaściwie. Dział tzw. miękki restart. Niestety zasięg jest bardzo niestabilny i WiFi też nie zachwyca dlatego wracam do stocka.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wlasnie siedze na cm11 co do zasiegu to jest troche gorszy ale wifi dziala identycznie jak na stocku

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.