Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Hamadriada

Restart telefonu

Rozwiązany

facecik   
Otrzymana reputacja: 10
facecik
Napisano (edytowane)

U mnie też pojawiły się restarty po chwilowym zawieszeniu systemu , telefon robił się mocno ciepły i nie reagował , po czym nastąpił restart , i po restarcie znika ok 10-15% baterii .

Myślę że poleci kolejny raz do serwisu( pierwszy raz wymiana wyświetlacza) , bo coś dziwnego się dzieje, poza tym bateria nagle zaczęła wyraźniej krócej trzymać (ok godzinę krócej) .

Edytowane przez facecik

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
j1gg   
Otrzymana reputacja: 1
j1gg
Napisano (edytowane)
Dnia 24.02.2017 o 13:07, Synaisthesis napisał:

Cześć :)

Mam LG Flex 2 z Androidem 6.01.

Mam go ponad rok. W ostatnim miesiącu telefon raz na jakiś czas sam się wyłączał i włączał. Zrobiłem hard reset. Jednak przedwczoraj telefon nagle się wyłączył i w wpadł w pętlę ponownego uruchamiania. Trwało to może dwie minuty. Wczoraj wieczorem znowu nagle się wyłączył i wpadł w pętlę ponownych uruchomień, ale już na ponad pół godziny ( w tym czasie mogłem uruchomić resetowanie telefonu przyciskami - nie zrobiłem tego). Teraz działa normalnie, przynajmniej od rana.

Czy to może być problem softu czy coś fizycznego? Nie uśmiecha mi się oddawać go na gwarancję.

Mam dokładnie ten sam problem, tak to wygląda: 

Spoiler

Wysłałem telefon przez lg express, wrócił z wgranym na nowo softem, a problem dalej występuje. Dziś znowu wysyłam telefon, jak myślicie co może być przyczyną?

Edytowane przez dszymek
Video umieszczamy w spoiler

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
T3i   
Otrzymana reputacja: 2
T3i

mam to samo :/ a nie mogę oddać na gwarancji bo żona ubiła ekran :/ czyli telefon do wyrzucenia ??? coś mi się wydaje że to wada fabryczna jak coraz więcej osób o tym pisze :/

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
krzychy   
Otrzymana reputacja: 3760
krzychy

@T3i

Zadzwoń na infolinię LG i dopytaj czy nie możesz. 

Zawsze lepiej doinformować się u źródła. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Synaisthesis   
Otrzymana reputacja: 0
Synaisthesis

Mój problem został rozwiązany. Wywalczyłem wymianę na nowy G4, bo miałem już dość ciągłego odsyłania telefonu na serwis w celu wymiany płyty głównej.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
T3i   
Otrzymana reputacja: 2
T3i

Dzwoniłem na infolinie i tak niestety jest. Najpierw usuwają wadę mechaniczną ( wystawiają kosztorys na naprawę wyświetlacza ) a później szukają problemu z restartem. Tak więc pewnie policzą mnie ponad 500zł tak więc telefon mogę wyrzucić :) 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sodus   
Otrzymana reputacja: 1
Sodus

Od jakiegoś czasu dzieją się dziwne rzeczy z moim telefonem. Aplikacje takie jak Facebook, YouTube, Messenger zresztą czasami inne też może dlatego że z nich najczęściej korzystam, przestają działać. Pojawia się okienko z wiadomością aplikacja przestała działać. Co jakiś czas telefon się też sam restartował. Lecz dzisiaj zaniepokoiłem się bo restartowanie telefonu działo się co chwila przez 10 minut. Pojawiał się na chwile ekran blokady i z powrotem restart. Wina oprogramowania? Android 6.0.1 instalowany przez kompa od ich programu LG tool czy jakoś tak. Jakiejś aplikacji? Może dlatego że korzystam z lunchera nova?

Dodam że chciałem włączyć FB i znowu się resetował.

Edit:

Wina leży raczej po stronie bateri. Zauważyłem że pętlę restartów przerywa podłączenie telefonu do ładowarki. Dodam że narazie siedze na FB i ogladam filmiki na YT i telefon się nie wyłącza, oczywiście jest pod ładowarką. Będę wysyłał go na gwarancję i pytanie wysyłać wszystke akcesoria czy sam telefon? I czy nie będą się czepiać bo mam androida 6.0.1 a nwm czy jest już opcja OTA ba aktulizowalem przez komputer

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
facecik   
Otrzymana reputacja: 10
facecik
Dnia 6.06.2017 o 12:23, Synaisthesis napisał:

Mój problem został rozwiązany. Wywalczyłem wymianę na nowy G4, bo miałem już dość ciągłego odsyłania telefonu na serwis w celu wymiany płyty głównej.

To fajnie że wymienili, sam miałem ten sam problem i wymienili mi płytę i baterię.Miałem walczyć o inny model zapewne by dali G4 ale on ma tą samą przypadłość co Flex niestety więc odpuściłem .

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.