• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
maxellxl

OP3T Nierównomierne podświetlenie + głośnik + GPS

98 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Jak wygląda u Was sprawa równiemierności podświetlenia na szarych tłach przy niskiej/wysokiej jasności ekranu. Tutaj wątki z przykładami z OP3: https://forums.oneplus.net/threads/hows-your-screen-tone-brightness-uniformity.453457/ oraz https://forums.oneplus.net/threads/oneplus-3-yellow-screen-smudge.451232/

Dodatkowo poza głównym pytaniem chciałem się tez Was zapytac o jakość głośnika i GPS

Im głębiej czytam tym wiecej rzeczy niestety zniechęca mnie do zakupu :(

Chyba szczęście w nieszczęsciu sie wczoraj stało podczas zakupu OP3T, bo odrzuciło mi kartę z niewiadomego powodu...tak wiec na razie sie wstrzymam,bo po przeczytaniu postów z powyższych linków nie chce powtórki z czasów galaxy s2...gdzie takie problemy z amoledem były na porzadku dziennym + wypalanie. 

dzieki za odpowiedzi! :)

Edytowane przez maxellxl

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja widzę dużo problemów z tym telefonem ale akurat z ekranem ejstem zadowolony, jest równomierny i ładny według mnie.

Głośnik nie jest najlepszy ale nie jest najgorzej, muzyki na telefonie nie słucham i tak przez głosnik a do powiadomień czy filmiku jakiegoś na szybko daje rade. Szkoda że jest mono i że czasem się go palcem przytka ale tak teraz te telefony mają. GPS droge wskazuje ale dużej dokładności nie ma na pewno i często się gubi, w takim sensie że jak patrzysz na ślad to wygląda jakbym wracał do domu po mocno zakrapianej imprezie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ktoś jeszcze sie wypowie o ekranie i gps? bo odnośnie GPS'a czytalem rozne opinie...w wiekszosci dobre, a ekranami róznie bywało w OP3...a jak jest w OP3T?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@maxellxl

U mnie ekran bez wad. 

Edytowane przez Mikel25
Nie cytujemy w całości posta poprzedzającego

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@bystry sprawdzales czy "jeszcze" nie zauwazyles? :P bo to czasem na pierwszy rzut oka sie nie widzi...

najlepiej test w chrome bez kart wykonac...na minimalnej jasnosci/sredniej jasności/maksymalnej jasności...dodatkowo w pomieszczeniu musi byc ciemno.

Ewentualnie mozna jeszcze sprawdzić na rozwnietym panelu powiadomień z ikonkami

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@maxellxl Sprawdzałem dokładnie :P wg instrukcji z Twojego 1 posta też. Akurat na tym punkcie mam bzika bo w S6 niestety miałem żółciocha więc przewrażliwiony jestem na tym punkcie teraz ;p

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@bystry tylko jak widze loteria jest z OP3T....:/ 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

U mnie z wyświetlaczem tak sobie, tragedii nie ma ale zglosilem RMA. Po wymianie kilku mail'i zaproponowali wymianę na "nową" sztukę. Piszę w cudzysłowiu ponieważ:  We may replace the product entirely with a rebuilt, reconditioned or new OnePlus product. 

Także mogę trafić sztukę, która była poddana naprawie i nie koniecznie musi być nowa. Oprócz bleedingu z prawej strony wszystko działa wyśmienicie. Dlatego mam dylemat czy dalej w to brnąć. Tym bardziej, że wiąże się to z pozbawieniem mnie telefonu na ok 2 tygodnie, a później czeka mnie ponowne konfigurowanie wszystkiego. Oczywiście nie dają gwarancji, że w nowej sztuce będzie lepiej, ponieważ przy eranach amoled jest to akceptowalne. Bądź tu mądry.

Zdjęcia: http://imgur.com/a/Z4jPu

Edit:
Jakby tego było mało, to jeśli zgodzę się na wymiane to nie przysługuje mi już prawo ani do zwrotu, ani do kolejnej wymiany.

Edytowane przez Mikel25
Kolor czerwony zastrzeżony dla administracji

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@maju

a nie mozesz dokonac zwrotu w ciagu 15 dni od daty otrzymania produktu i na nowym koncie zamowic jeszcze raz?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@maxellxl

Nie ma juz wersji 128GB w sprzedaży.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.